Skocz do zawartości

Wypadek w Wawrze (Warszawa) na ulicy Lucerny. 1.05.06


Filu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda chłopaka :icon_mrgreen: w moim wieku... naprawde musiał szybko jechać tym czarnym audi - widać po motorze... to wszystko wina bezkarności nietrzeźwych kierowców!! nie ma innej rady jak ograniczenie lub skończenie z pijaństwem wśród kierowców, co jest baaaardzo trudne lecz nie jest niewykonalne

 

[*][*]

Edytowane przez derbixxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze łza się w oku kręci gdy umiera czlowiek-motocyklista, lecz co powiedzieć gdy Taką osobę sie znało ? I dlaczego dzieje się to ludziom dobrym, mającym jakiś cel, ludzie dla których motocykl jest czymś więcej niż rzeczą do szpanowania przed dziewczynami ?? Tyle pytań, a żadnej odpowiedzi...

 

Trzymaj się stary, [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To móglbyć każdy z nas :icon_mrgreen: Na glupich nie ma sposobu. Mam nadzieje,że goście z audi dostaną maksymalny wymiar kary i przez kolejne 25 lat beda gwalceni w celi co noc a ich życie zamieni się w piekło. Wyrazy współczucia dla njabliższych i kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na glupich nie ma sposobu. Mam nadzieje,że goście z audi dostaną maksymalny wymiar kary i przez kolejne 25 lat beda gwalceni w celi co noc a ich życie zamieni się w piekło.

 

 

 

A czy to coś da??? po co męczyć następnych??? rozumiem. to przez nich, ale napewno specjalnie w niego nie celowali. to też ludzie, byli pijani... rozumiem, nie powinni wsiadać za kółko, popełnili przestępstwo, ale kodeks hamurabiego już nie obowiązuje, oni tez mają rodziny, dzieci, zony, pamietajcie o tym, że zadając takiej kary dla nich, karacie tez ich nic nie winną rodzine. kazdemu przykro, mi tez... zawsze w takim momencie zastanawiam sie, kiedy przyjdzie na mnie pora...

Edytowane przez markos16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znałem Piotrka, wobec tego jadę jutro postawić znicz na miejscu tego tragicznego wypadku. W miejscu, gdzie nieodpowiedzialny kierowca zabił niewinnego, mlodego człowieka, który miał przed sobą całe życie.

I proszę was, niech każdy kto go znał zrobi to samo.Niech postawi znicz.

razem porzegnajmy Piotrka.

Edytowane przez MOTO><CUBIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi szkoda chlopaka chociaz go nie znalem mial tylko 17 lat tyle co ja a juz zszedl z tego swiata przez jakiegos pijane hu**

 

 

 

[*][*][*]

 

tak mi szkoda chlopaka chociaz go nie znalem mial tylko 17 lat tyle co ja a juz zszedl z tego swiata przez jakiegos pijanego hu**

 

 

 

[*][*][*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nie znałem go ale to kolega z forum, lukłem na fotki jego na bikepics, szkoda tak młodego chłopaka. Człowiek ma jakąś pasje, chce żyć korzystać z życia, aż tutaj nagle ni stąd ni z owąd przychodzi czas odejścia. Normalnie ciężko mi to pojąć. Szkoda że nie jestem z wawy bo przydał by sie jakiś przejazd motocyklowy milczenia. W celu pokazania że motocyklista to tak że kierowca i że nie tak jak większości się wydaje że my motocykliści jesteśmy winni wypadką. Jeszcze raz Szkoda a i w sumie można było by dla chłopaka zrobić jakąś zrzutke na wiązanke od forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj podczas wycieczki w las koledzy proponowali mi powo....powiedzialem nie do za 2 godziny prowadze samochod w 30 km trase po zakopiance wiec musze byc trzezwy... powiedzieli ok....kolejna godzine pozniej na postoju na polance proponowali mi banie.... powiedzialem nie bo zaraz prowadze samochod.... powiedzieli ok.... i wszysto skonczylo sie na tym ze oni pojechali w las i wytrzezwieli a ja trzezwy pojechalem samochodem.....

Chodzi mi o to ze KAZDY ma obowiazek myslec o swoich czynach ZANIM siegnie po kieliszek i o to ze to nie wstyd odmowic kolegom. okazja zeby sie z nimi napic bedzie znowu za kilka dni....

Debil ktory zabil mam nadzieje nie bedzie mial juz jej nigdy.

Szkoda ze zginal czlowiek ktory mial zycie przed soba.... czytajac te posty sama nasuwa sie mysl- "dlaczego on a nie ja"- jestem juz starszy od niego i na swoim sumieniu mam wiele ciezkich grzechow drogowych i tylko ozostaje pytanie dlaczego zginal czlowiek ktory nawet nie zdazyl zawinic, a ja zyje...." jak widac bog woli zabierac do siebie wczesnie dusze osob ktore mu sie nie narazily (podobnie jak moj braciszek), a grzesznikom daje szanse.......

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za kraj, za jazdę po pijaku powinien być dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych a dla morderców cela śmierci. u mnie 2x przed domem koziołkowały samochody z pijanymi debilami, dobrze że nikt nie szedł po chodniku[*]

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...