Skocz do zawartości

Jak strzelać z wydechów??


dangel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

strzelanie jest bardzo szkodliwe .to ze wydech sie wypala ze wypalaja sie gniazda w zaworach same zawory moga ulec uszkodzeniu przyspiesza to tez moment ich regulacji.to na dodatek mozna uszkodzic elektronike w motocyklu.nie o sam spust chodzi ale i moduł zapłonowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkodliwe może i jest ale przy strzale wypala się zalegający nagar w wydechach. Ale pewnie i tak więcej jest tych minusów niz plusów;/

Przy systematycznym strzelaniu nagar nie zdazy sie odlazyc :) a tak na serio jak zacznie sie strzelac z tlumikow na kazdym skrzyzowaniu i w kazdym mozliwym momencie to w koncu cos padnie w silniku tak wlasnie stalo sie u kumpla w gs 500 -jutro rozbieram silnik. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w swojej Riverce pusty wydech. Odkąd go wybebeszyłem wali jak opętana :flesje: Jeszcze mi się nie zdażyło żeby przy schodzeniu z obrotów w czasie jazdy NIE strzeliła :eek: A tak pozatym nic jej nie bedzie :flesje: Bo nie robie tego celowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie sądzicie, drodzy Forumowicze, że strzelając z wydechów, zwłaszcza w centrum miasta, wystawiamy o sobie takie a nie inne świadectwo, przez co jesteśmy tak a nie inaczej postrzegani przez ogół pospólstwa? :flesje:

 

A może ja już całkiem stetryczałem? :flesje:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie sądzicie, drodzy Forumowicze, że strzelając z wydechów, zwłaszcza w centrum miasta, wystawiamy o sobie takie a nie inne świadectwo, przez co jesteśmy tak a nie inaczej postrzegani przez ogół pospólstwa? :flesje:

 

A może ja już całkiem stetryczałem? :eek:

nie no trzeba strzelac.nie ma bata.niech sie moher boi :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...