Skocz do zawartości

Enduro/Crossomaniacy POZNANIACY


bartasjbl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy uda mi się dotrzeć na 11 bo dzisiaj znów zapowiada sie dobry balet.

Więc polatajcie trochę bezemnie.

A co mówicie żeby później przejechać się do Obornik :biggrin:

Pogoda dobra to może tor trochę podeschnie, bo na treningu w czwartek było jeszcze błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znów nasz temat wylądował daleko więc trzeba pisać !!!!!

 

Poskładałem gnaty i sprzęta więc będę czekał pod kuźnią około 11.00 w niedziele na kozaczków :biggrin: pewnie znów się pokiereszuje ale cóż ? w końcu BaRe-go i tak dogonie, chyba że doktory nie nadażą ze składaniem :)

Edytowane przez flor12ek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów nasz temat wylądował daleko więc trzeba pisać !!!!!

 

Poskładałem gnaty i sprzęta więc będę czekał pod kuźnią około 11.00 w niedziele na kozaczków :biggrin: pewnie znów się pokiereszuje ale cóż ? w końcu BaRe-go i tak dogonie, chyba że doktory nie nadażą ze składaniem :biggrin:

 

 

wyladowal daleko bo nie ma co pisac tutaj bo zawsze i tak te same osoby przyjezdzaja...

 

ja bede :biggrin: ostatnio tylko mi cos wypadlo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemka. Po dlugiej nieobecnosci na tym forum powrocilem. Znowu mam nadzieje ze sobie pojezdze po biedrusku enduro:D Znalazlem ciekawa aukcje i wpadlem na taki pomysl: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=130115994 jest to aprilia tuareg 50 po lekkim tuningu. Cale przednie zawieszenie i wszystkie owiewki od ktm`a. Silnik nie na chodzie. tzn wszystko dobrze tylko kilkka trybow ze skrzyni jest zdartych a wiec trzeba by z kads zalatwic dobre. Czaje sie na ta rame. Jest zarejestrowany. Kupil bym wszystko i wladowal do tego silnik od czegos innego. na przyklad o jakiejs 125:D bedxzie wtedy na 50 bo tylko motorowerem moge jezdzic:D zrobil bym to i maialbym przynajmniej czym jezdzic. Moje marzenie by sie spelnilo. co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Po dlugiej nieobecnosci na tym forum powrocilem. Znowu mam nadzieje ze sobie pojezdze po biedrusku enduro:D Znalazlem ciekawa aukcje i wpadlem na taki pomysl: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=130115994 jest to aprilia tuareg 50 po lekkim tuningu. Cale przednie zawieszenie i wszystkie owiewki od ktm`a. Silnik nie na chodzie. tzn wszystko dobrze tylko kilkka trybow ze skrzyni jest zdartych a wiec trzeba by z kads zalatwic dobre. Czaje sie na ta rame. Jest zarejestrowany. Kupil bym wszystko i wladowal do tego silnik od czegos innego. na przyklad o jakiejs 125:D bedxzie wtedy na 50 bo tylko motorowerem moge jezdzic:D zrobil bym to i maialbym przynajmniej czym jezdzic. Moje marzenie by sie spelnilo. co o tym sadzicie?

Szczerze to dla mnie jest to mega wydumka, będzie dużo z tym pieprzenia a jazdy niewiele.

Jeśli jesteś dobry w mechanice to być może dasz radę sklecić coś nadającego się do jako takiej jazdy.

Ale jeżeli już to lepiej kup coś starszego do remontu ale kompletnego :notworthy:

Pzdro

Edytowane przez BaRy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcuialbym aby byli tu wszyscy POZNANIACY ktorzy posiadaja i jezdza na enduro lub crosach. Przedstawiajcie swoje propozycje tras w poznaniu i jego okolicach :wink:

Wie ktoś coś na temat crosscountry około 15 października ? Ma to być w Obornikach czy Biedrusko itd...

Kto może kto nie i gdzie się zgłaszać?

Pozdrowionka dla wszystkich :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 pazdziernik na torze w obornikach CC zawody! O ile sie orietuje z 4um staruje dwoch riderow. A 8 sa zawody mx.

pozdr.

Dokładnie to 7 i 8 są zawody Cross Country ale w niedzielę 8 będą krutsze bo później są jeszcze 2 biegi Motocrossu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to 7 i 8 są zawody Cross Country ale w niedzielę 8 będą krutsze bo później są jeszcze 2 biegi Motocrossu.

Zadzwoniłem do prezesa toru w Obornikach i powiedział mi że Cross Country jest tylko w sobote o 13.00 (7.09) i trzeba być na 11.30 na odbiór techniczny,o 12.50 jest jedno kółko zapoznawcze.W niedziele już są tylko biegi dla zawodowców (BaRy) :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...