Skocz do zawartości

Wypadek


PawelP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a nie pomyślałeś geniuszu, że może mógł być zmuszony do wykonania jakiegoś manewru...... :D

 

byłeś tam :) , widziałeś

 

i zapytam raz jeszcze jeździsz w ogóle motocyklem

 

Trzeba umieć się dostosować do warunków panujących na drodze.150km/h jedzie się jak jest względnie pusto i już na własny rachunek wliczając w to związane z tą prędkością ryzyko.Pozatym nie zauważyłeś ,że moja wypowiedż jest hipotetyczna "jeśli" - właśnie dlatego ,że mnie tam nie było i tego nie widziałem.

A co do jazdy motocyklem to nie jeżdżę , zmieniam olej ,serwisuje moto i cały sezon stoi w garażu ;) :P :flesje: Z każdym swoim postem udowadniasz mi ,że jesteś poprostu super głupi i nie umiesz czytać :D ;)

Edytowane przez rad3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

............

 

Panowie uspokujcie sie.. jezeli lykal po prawej stronie to faktycznie przegial bo to wiaze sie z bardzo duzym niebezpieczenstwem..dlaczego? - nie trzeba wyjasniac... jakby nie bylo w tym momencie nie jest to juz wazne... szkoda chlopaka i wspolczuc trzeba rodzinie...

 

ps. Wasza kłótnia naprawde nie jest na miejscu w topicu tego typu.. pozdrawiam i zycze szerokich rownych drog..

 

[*] [*] [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No karwa. Trójkątu ostrzegawczego to nie łaska było wystawić.

a co by to dalo jelsi wykonal manew tuz przed ciezarowka?? CHyba nie chcesz zrzucic winy na ciezarowke??

 

TUREK obawaim sie ze jedyne co go moglo zmusic do wyprzedzanie po prawej to brawura. Na nieszczescie nie raczyl zapewne najpierw zekrnac czy na prawym nic nie stoi.

Edytowane przez bekriss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis manewru, który wykonał brzmi przerażająco, ale nie widziałem sytuacji więc nie będę się arbitralnie wypowiadał. Ja w życiu nie wyprzedzałbym z prawej strony, i ciężko mi jest wyobrazić sobie sytuację awaryjną, która by mnie do tego zmusiła i to z taką prędkością..

 

Ale to już czcze gadanie teraz.. Pozostaje współczuć rodzinie. Szczęście że nie miał pasażera, bo takiej śmierci nikt już nie potrafi sobie wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis manewru, który wykonał brzmi przerażająco, ale nie widziałem sytuacji więc nie będę się arbitralnie wypowiadał. Ja w życiu nie wyprzedzałbym z prawej strony, i ciężko mi jest wyobrazić sobie sytuację awaryjną, która by mnie do tego zmusiła i to z taką prędkością..

 

a mi sie zdarzylo wyprzedzic z prawej strony (wtedy gdy ktos odbija w lewo i czeka na auta jadace naprzeciwka .. :) ...wtedy smigam na pelnym gazie po prawej stronie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie jest prawdopodobieństwo tego że akurat tam stała ciężarówka? odpowiedzcie sobie sami

 

:) no pewnie, samochod to wg Ciebie ostatnia rzecz jakiej mozna spodziewac sie na poboczu "autostrady" ? Gratuluje wyobrazni. A co gdyby tam stal kierowca tej ciezarowki?

 

Nie wiemy jak to wygladalo ale z pewnoscia gosc podjal najgorsza decyzje w swoim zyciu. Po prostu czasem warto odpuscic. Aha i nie wierze ze sytuacja na drodze go do tego zmusila..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taryfikator:

 

Zatrzymanie lub postój pojazdu na autostradzie lub drodze ekspresowej w innych miejscach niż wyznaczone w tym celu art. 49 ust. 3 300zł

 

Nieusunięcie z jezdni pojazdu unieruchomionego z przyczyn technicznych oraz nieostrzeganie innych uczestników ruchu art. 49 ust. 3 300zł

 

Niesygnalizowanie lub niewłaściwe sygnalizowanie postoju pojazdu silnikowego z powodu uszkodzenia lub wypadku na autostradzie lub drodze ekspresowej art. 50 ust. 1 pkt 1 lub ust. 2 pkt 1 300zł

 

choć motocyklista też nie był bez winy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug dziennikarza faktów 3-ki Wrocławskiej(powoływał się na świadków zdarzenia) gosc wywijał slalomy miedzy gablotami , chciał wziąsc coś z prawej a tam na pasie awaryjnym (są miejsca gdzie takowe pasy są na A4, choć ich niewiele) stała litewska ciężarówka która się popsuła, ponoć prawidłowo oznakowana, chociaż ja na miejscu wypadku nie widzialem ani trójkąta ani nic co ostrzega, może gośc go zmiótł jak wpadł na ten pas. Tak jak ktoś wyżej napisał że to co zrobił było nierozsądne, debilne wręcz ale zapałacił najwyższą cene , i tak mi go zajebiście szkoda i to co zobaczylem wywarlo na mnie cholerne wrażenie. A wszelkie kłótnie w tym temacie i jakieś osobiste wyzywanki chyba niepowinny mieć miejsca. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...