Skocz do zawartości

Bazar w Łodzi


pigal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przy jakiej ulicy jest ten bazar jak tam najlepiej dojechac samochodem pojade od strony kalisza

 

 

stadion "Start" , róg św.Teresy i Włókniarzy koło koło salonu Profi (honda, suzi, ktm)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy znalazłby się jakiś dobry człowiek, który przetransportowałby mnie z dworca Łódź Fabryczna na stadion? Byłoby to jakoś wczesnie rano (ale bez przesady). Wielkie dzieki wam z góry, bo dzisiaj mi sie posypał transport, a bilety i wszystko juz mam :/. W zamian odstąpie jeden bilecik. Pzdr

 

kurde... ja bym chetnie podrzucil, ale ktos Cie uprzedzil...

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilem z MWB i przyznam, ze chyb aniewarto bylko tam jechac. jedynie co to calkiem fajn aatmnosfera i mnostwo motocykli. ja szukalem czesci do NS1- nie znalazem kompletnie NIC, byla jedna NS1 jakiegos ukrainca, ale sprzedac nie chcial i takie tam. kolega szukal czegokolwiek do TZR, takze nic nie znalazl.

 

jedynie co to aprilie RS mozna by bylo zlozyc, bo czesci bylo od groma. japonckich 50/80 bylo zero.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem w piątek- licząc na jeszcze nie przebrane rzeczy... no i się przeliczyłem. jednak lepiej jechać w sobotę-przynajmniej komplet stanowisk, a nie co chwilę dojeżdżający. ceny tak ja w postach wyżej pisano - to samo co na allegro, a ceny chopperów niekiedy wyższe niż w Dizmarze. na miejscu /WROC/ mam podobny wybór więc chyba Łódź sobie odpuszczam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w piątek koło południa. Sprzedałem co chciałem, kupiłem parę pirdułek i jestem zadowolony.

Zauważyłe że chyba jednak lepiej w piątek chodzić tylko nie od samego rana bo dopiero się zjeżdżają. Koło południa już większość wystawiających jest a w soboty to najczęściej koło towaru leżą wory, aci co nie leżą jeżdżą i "zachęcają" do kupna katowane właśnie moto. Pomijam fakt że trzeba mieć oczy dookoła głowy żeby w dupę nikt nie wjechał promując jakąś maszynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak to zwykle Bajzel... ale uważam że tak czy inaczej czy bedzie coś tam ciekawego do kupienia czy nie warto pojechać w to miejsce (ja jeżdźe od 8 lat) dla samej atmosfery. a kupić można wiele rzeczy jeżeli sie dobrze poszuka i ma odrobiną szczęścia. ceny niektórych japońców były niebotyczne ale np z akcesoiów motocyklowych jakie zakupiłem jestem zadowolony (tak cenowo jaki i jakościowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

a ja mam pytanie o parking na motobazarze, bo jak ktoś napisał wcześniej wjazd na MWB motorem to około 30zł (rozumiem to jako postuj na parkingu tam obok kas jak jest na planie), a czy jest tam gdzie bezpiecznie zostawić motor w pobliżu bazaru bo, za 30zł albo i wiecej bo jadę z pasażerem, to zrobie 150km?

Edytowane przez MEH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wjazd na MWB motorem za około 30zł - owszem ale wjazd za bramę, czyli na teren MWB.

Postój na parkingu tam obok kas jak jest na planie jest za friko, choć jednego roku zbierali tam też kasę. Raczej bezpiecznie można tam zostawić maszynę.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...