Skocz do zawartości

Widzieliście Tego Janka -Indiana ??


Guti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg. mnie jest to Indian z silnikiem Janka :icon_biggrin:

No cóż , Junak w oryginale bardziej mi się podoba,ale ten indianer niczego sobie , kupe cz asu i kasy trzeba w coś takiego włożyć.

 

pozdr.

Edytowane przez Ajko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też obstaje przy oryginale!! Szkoda Junaka na przeróbki, no ale to jest moje zdanie:D Chociarz przeróbek nie lubię, ale tego Janka i tak pochwalę bo jest bardzoladnie wykonany, a nie tak jak niektóre wieś patenty...ludzie przerabiają a potem wystawiają na allegro albo gdzies indziej bo im sie nie podoba to co poskladali... i gówno z tego mają w efekcie!

Pozdro - Julas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem z bliska tego junaczka, efekt zajebisty ten facet mieszka niedaleko mnie i widywałem go na lokalnej imprezie motocyklowej organizowanej przy okazji obchodów DNI MAŁEJ WSI - nie gadałem z nim osobiście ale to osoba dość znana w lokalnym gronie motocyklowym, podobno zna się na rzeczy robi piekne sprzety, polecam bardzo :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeee

 

Nie tak dawno byla dyskusja na innym forum o tym sprzecie ( i rzec jasna wlascicielu ).

Wnioski :

Sprzet wykonany profesjonalnie ( gość zna sie na rzeczy )

Estetyczna przerobka uchodzi nawet w oczach zatwardzialych orginalowcow :buttrock:

Zapewne szybko znajdzie nabywce

Za maly silnik jak na tak duzy motocykl ( GPX to co innego :icon_mrgreen: ).. chyba ze ktos lubi "przetaczanie sie "

Osobiscie tez uwazam sie sprzet jest bardzo ładny :icon_biggrin:

 

pozdrawiam herflik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychu, "wporzo" dla ludzi ktorzy nigdy w zyciu Indiana nie widzieli.

W zwiazku z tym ze ja kilka widzialem, wiec obstaje przy swoim zdaniu, ze szkoda Junaka na takie przerobki.

Przeciez z Indiana nie ma tam absolutnie nic oprocz lampek a linii ( lampa, zbiornik, blotniki nie mozna dopasowac nawet w duzej przenosni do zadnego ze znanych mi typow Indiana.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche taki "przebrany" za kogo innego ten Junak. Nie wiem jak w realu, ale dla mnie wyglada troche karykaturalnie. Nie mam nic przeciwko tuningowi youngtimerow, ale pod warunkiem, ze zachowany jest pierwotny styl i charakter. Taki eksperyment na pewno lepiej by wypadl na jakims ciezkim rusie...

Ale to nie znaczy, ze nie podalbym reki wlascicielowi, napracowal sie!!! :-)

Edytowane przez alterego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyhu, są tacy co niszczą również junakowe silniki i z dwóch singli robią mniej lub bardziej udaną V'ke :biggrin:.

 

A swoją drogą to ciekaw jestem jak się sprawował prototypowy silnik Syreny Sport - polskiego Triumpha Spitfire'a - który to był boxerem 750ccm OHV złożonym z dwóch silników Junaka...

Edytowane przez wieczny student
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ostatnia wypowiedz mozna interpretowac w dwojaki sposob :icon_mrgreen:. Bomba dla twoorcy Iniano-junaka :icon_mrgreen:? Az tak barbarzynsko :rolleyes:?

 

A zeby nie bylo - rowniez jestem zwolennikiem oryginalu. Kto pamieta czasy mojej WSK, ten wie.

Mnie chodzi o sam fakt, ze motorek jest zrobiony w sposob profesionalny. Zdaje sobie sprawe, ze nie ma tu juz co mowic ani o Junaku, ani o Indianie :biggrin:.

Moja uwaga dotyczyla caloksztaltu. Do takiego motocykla, tak maly singiel nie pasuje :icon_mrgreen:.

 

Pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, czy to Junak indianopodobny, dragopodobny, czy czoperopodobny. To nadal jest Junak, tyle że w amerykańskiej sukience. Nadal leje sie z niego olej i pewnie ma alternator od malucha sterczący z boku. Nie przygladałem się zbyt dokładnie. Nadal ma 350ccm i 19 koni. Niechby został poczciwym polskim Junakiem, a nie udaje to czym nie jest i nigdy nie będzie. Szkoda kasy, czasu, roboty. Sztuka dla sztuki.

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...