Skocz do zawartości

[TROCHE SPAM] Kurs jazdy na gumiee


mash1000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Dziś na naszej stronce pojawił się kurs dla tych, którz nie potrafią jeszcze smiagać na gumie a chcieliby się tego nauczyć.

Ukazujemy tam kilka praktycznych porad mi. jak postawić moto z gazu, ze szprzęgła i używając zawieszenia, jak zmieniać biegi itd.

 

Mimo wszystko musicie pamiętać, że jazda na tylnim kole jest bardzo niebiezpieczna :x

 

Tych co nadal chcą :twisted: zapraszam na http://www.motor.cycles.prv.pl

 

Pozdrawiam

mash1000

http://www.motor.cycles.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge dorzucic cos od siebie to powinno pisac na samym poczatku "trik ten stosuj na bezpiecznej przestrzeni, gdyz mozesz sobie i nie tylko narobic wiecej szkod niz pozytku"

A duzo o tym osob nie pamieta, wiec zawsze warto dopisac. Bo jak widze kolesia ktory robi tego trika na ulicy... to wole sie nie wypowiadac co o takim sadze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak widze kolesia ktory robi tego trika na ulicy... to wole sie nie wypowiadac co o takim sadze.

Pozdrawiam

 

No ciekaw jestem co sadzisz o takich gosciach bo wedlug mnie to sa za*eb*ste jednostki. Prawdopodobnie jak kiedys bede mial przecinaka to tez bede robil sztuczki na ulicy, bo po pierwsze daje to uczucie niesamowitej wolnosci ,po drugie jest to zastrzyk adrenaliny a po trzecie efektownie wyglada. Rozumiem ,ze wykonujac sztuczki na ulicy narazam nie tylko siebie,ale takze innych jednak chyba mi to za specjalnie nie przeszkadza.

Zyje sie tylko raz i trzeba z zycia brac to co najlepsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekaw jestem co sadzisz o takich gosciach bo wedlug mnie to sa za*eb*ste jednostki. Prawdopodobnie jak kiedys bede mial przecinaka to tez bede robil sztuczki na ulicy, bo po pierwsze daje to uczucie niesamowitej wolnosci ,po drugie jest to zastrzyk adrenaliny a po trzecie efektownie wyglada. Rozumiem ,ze wykonujac sztuczki na ulicy narazam nie tylko siebie,ale takze innych jednak chyba mi to za specjalnie nie przeszkadza.

Zyje sie tylko raz i trzeba z zycia brac to co najlepsze :wink:

rad3k to są święte słowa! ostatnio widziałem kolesia na przecinaku jak ruszał na gumie spod świateł... ehhh, piękny, zapierający dech w piersiach :lol: widok . ja juz ucze się jezdzic na gumie ( próbuje na MZ ) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie chce się wypowiadać na temat samej jazdy na gumie bo jest to rzecz bardzo względna - jedni jeżdźą i uważają to za super sprawe drudzy wołają na alarm, że to niesamowicie niebezbieczne.

Zawsze znajdą się ludzie, którzy będą to robić.

Jestem tylko ciekawy czy podoba wam się artykuł :wink:))

 

Pozdrowienia

mash1000

http://www.motor.cycles.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie artykuł się podobał. Nie mam za dużo koni w MZ dla tego "guma z gazu" odpada, z zawieszenia jeszcze nie próbowałem (ale zrobię to :lol: ) więc pozostaje "ze sprzęgła". Moim zdaniem "ze sprzęgła" jest najtrudniej. Kilka razy o mało się nie przewróciłem w tył :wink: Aha, mam jeszcze pytanie: jak jade na gumie to zbytnio drogi nie widze, mam stać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na tylnym kole to jest jeszcze takie dosc proste z punktu widzenia kogos kto potrafi jeczac na przednim kole przez kilkadziesiad metrow (to nie ja) uzywajac do tego celu chamulca :roll: Widzialem taki filmik na ktorym kolesie na streetfighterach robili takie sztuczki w ruchu ulicznym. Jechalo 2 kolo siebie jeden na przednim , drugi na tylnym kole.

Przez kilkadziesiad metrow. 8O A pozniej jeszcze inni tak dojezdzali do swiatel na przednim kole i ruszali z tylnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda stojąc na podnużkach (niektórzy stają na wydecju ;P) jest teoretycznie prostrza i można jechać tak dłużej ponieważ balans ciałem jest łatwiejszy i wogule kontrola nad motocyklem.

W praktyce początkujący boją się jeździć na stojaka ale to tylko kwestia wprawy.

No i poza tym widać drogę :wink:

 

Pozdro

mash1000

http://www.motor.cycles.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, właśnie został dodany punkt o schodzeniu przedniego koła z powrotem na ziemie :wink:

Dzięki za komentarze - własnie o to mi chodzi, chce żeby dzięki nim strona stawała się coraz leprza. 8)

 

Pozdro

mash1000

http://www.motor.cycles.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny artykuł. Rozwaliło mnie zdjęcie kola siedzącego z nogami na... przedniej owiewce. TO trzeba być już nieźle wygimnastykowanym! :wink:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda na gumie jest chorobą nieuleczalną praktycznie ,za każdym razem przy każdej okazji ja stawiasz , jadac motorem mażysz by było czerwone światło i żeby stac w pierwszym rzedzie i wystartować na gumie zaś ,coś pięknego :lol:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...