Skocz do zawartości

xj 600 chałas ze sprzegła czy ten typ tak ma?!


chorcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar kupic xj 600 z 1994r. motor cacy stan super, ale pytanko czy zawsze słychac chałas ze sprzegła jak sie je wcisnie to nie jest tak mocny oraz czy te silniki przebieg 54tys tak głosno chodza, na obroty wkreca sie super

Pozdrawiam

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam XJ 600 z 97r, kosza sprzeglowego nie slychac. Slychac za to jeden zawor. I wlasnie w XJ`tach to normalne ze slychac zawory i po wiekszym przebiegu (w tym wypadku 54tys.) głosny zaczyna byc kosz sprzeglowy.

 

 

Pozdrawiam

marian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale czy to tak ma byc czy trzeba cos w tej materi zadziałac czy mozna jezdzic a do trrryyyyy sie przyzwyczaic

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sprzeglem trzeba sie chyba pogodzic, a co do zaworow to mozna zajrzec, wyregulowac i powinno troche pomoc, chociarz u mojego znajomego w XJ 600 tez 97r po regulacji zaworow dalej jeden slychac wiec ten typ tak ma. Ale oczywiscie regulacja moze pomoc.

 

 

marian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Rabix moge cos powiedziec o tej XJ'tce, kupilem ja od Ciebie :icon_eek: Witam na forum.

Slychac sprzeglo, alternator tez daje znac o sobie i udziela sie jeszcze lancuszek rozrzadu, ogolem kupa gwozdzi w metalowym wiaderku (tylko na wolnych obrotach) jak odkrece gazu silniczek cyka jak marzenie. Osobiscie juz sie przyzwyczailem do tych dzwiekow, nie ma sie czym martwic te silniczki tak maja, tylko wstyd na skrzyzowaniu ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W mojej Diversionce też słychać kosz i zawory, mimo, że są świeżo po rególacji... Troche mnie to jeszcze denerwuje, ponieważ dopiero co ją kupiłem, ale kwestia przyzwyczajenia :P Natomiast podczas jazdy silniczek pięnie gwizda :bigrazz: Miód dla uszu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam rozpaskudzeni jestescie.

Szkoda ze zaden z was nie moze posluchac silnika mojej BSA ( 2 cyl, OHV ). Popychacze, laski i dzwigienki daja taki koncert ze szkoda gadac, do tego wycie alternatora leciutkie - cale szczescie ze w miare wolny, basowy wydech zaglusza wszystko z pewnej odleglosci.

Japonskie silniki OHC z walkiem rozrzadu pedzonym lancuchem sa 2x cichsze.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...