Skocz do zawartości

Sprzedam sportowego skutra 70cc o mocy ~27KM-Motorower


weamil99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hm... ja tak sobie myślę, że moglibyśmy zrobić wyścig :D mój komarek z podwójną turbnią gazową jest już prawie gotowy do startu :twisted: jeszcze tylko muszę zmienić komplet owiewek od Hayabusy na te od Zxr12 i jestem w pełnym przygotowaniu do tego kosmicznego wyścigu :D :twisted: ostrzegam... przy moim starcie asfalt zwija sie w rulon niczym dywan, a silnik przyśpiesza do 100 km/h w niecałe 0,1 sekundy :D :twisted: koszt wpisowego będzie zależeć od wielkości fantazji zawodnika :D myślę, że takiego specjalistę od fantazji, jakim jest weamil99, możemy dopuścić do startu bez wpłaty wpisowego :D jego marzenia i fantazje są naprawdę bardzo ...................... (tu wpiszcie co chcecie :D ) ale wątpię czy nasz ,,Pan fantazja" swoim 27-konnym kuterem rozwijającym prędkość 200 km/h będzie w stanie zwyciężyć takie sprzęty jak:

- mojego komara doładowanego podwujną turbiną gazową,

- Rometa ninje zx28 Z3US-a,

- czy też może motorynkę vx800 stuningowaną do 65 cm3 i 32 kobyłek :D .

Zapowiada sie naprawdę pasjonująca walka :D :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem :D

 

a to sie nie liczy :D

chyba ze te silniki maja 50 ccm :D

najlepiej zainstaluje sobie turbosprezarke ;P, wycisnij 100 KM, to polecisz 350 km/h :D

ale pamietaj o spoilerach, zebys sie nie wzniosl przy wiekszych predkosciach!!

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę, że nasze sprzęty są naprawdę kosmicczne i osiągają wyjebaną moc, ale do wechikułu weamil99 nie mają polotów... :D taka jest prawa moi kochani... weamil99 ma najszybszy sprzęt na świecie i trzeba to przyjąć w spokoju.... i zrozumieniu dla takich ,,upośledzonych" na punkcie fantazji ludzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem pracę przy wywożeniu śmieci, zarabiam 200 000 zł miesięcznie. Mogę Ci dać za Twój "skóter" "najwyrzej" "dwó mieśenczne" wynagrodzenie. pasi?

 

Pozdro. Czekam na odpowiedź. Znudziła mi się już moja motorynka, którą stuningowałem na 65 ccm i 32KM. Gume pali dorze, ale przy 180km/h brakuje mi owiewki. czekam na odpowiedź.

A co wywozisz odpady atomowe :D

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weamil , kurcze trzeba bylo odrazu do mnie z tym skuterkiem zagadac , ja wlasnie takie cos potrzebuje --- dawaj szybko cene !!!

 

P.S mialem kiedys komara tuningowanego z turbina od boinga .... ale jadac nim ponad " czysta" on sie wzbil w powietrze a ja zostalem na ziemi heh :(i tak sie skonczyla zabawa z komarem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7stron nie chce mi sie czytac ale kawalek juz mam za soba

 

A TERAZ PROPOZYCJA MAM NADZIEJE ZE JEJ NIE BYLO!!

 

WEZ KAMERKE NAGRAJ JAK TA TWOJA MASZYNA LECI MIEJ KOGOS NA SWIADKA I TO MI WYSTARCZY BO SZCZERZE POWIEM ZE NARAZIE NIE MOGE SOBIE TEGO WYOBRAZIC :?

 

JAK ZOBACZE CHOCIAZ FILM TO UWIEZE ALBO PRZYJEDZ DO WARSZAWY I NA PLYCIE LOTNISKA (TAM GDZIE BYLO OTWARCI) MI SMIGNIJ!!

 

JEZELI MOWISZ PRAWDE TO BEDA NALEZALY CI SIE OGROMNE GRATULACJE A JAK SCIEMNIASZ TO COS W PYSK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...