Skocz do zawartości

Sprzedam sportowego skutra 70cc o mocy ~27KM-Motorower


weamil99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok weamil99, załużmy ze Ci wieże :wink:. Mam Aprilie RS50 '96 z silnikem AM6. Ile potrafił byś z niej wyciągnać. Jak mozesz to przedstaw mi swoja ofertę wraz z przybliżona ceną a być może ..... zobaczymy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niejest to zbyt popularny sprzet do wiekszego tuningu.

Wszystko zalezy co chcialbys zmienic i ile masz KASY :-)

No przypuszczalnie to:

jakis tydzien temu widzialem niezly cylinderek nawet niedrogi z 17KM przy 12 500 obr.

No tak na dłuzsza jazde bylby nawet nienajgorszy. Nastepnie trzeba bylo by pobawic sie z ukl. wydechowym lecze jednak niewiem czy jest koniecznosc kupowania nowych czesci czy mozna przerobic stare. Najpierw bym musial sie rozejzec bo w replickach aktualnie to sie slabiej orientuje niz w skuterach. Ale ogólnie rzecz biorac to cos kolo 20KM(co pozwolilo by ci na jazde 130-140km/h z nienagannym przyspieszeniem lecz z podobnym brzeczeniem) mozna by bylo uzyskac przy koszcie kolo 3'000/3'500 zl-ze wszystkim na gotowo-z tym ze ja zatrzymuje czesci oryginalne:-)

Jak chcialbys wiecej koni to bylo by to jeszcze drozsze i moglibysmy to uzgonic juz w normalnej rozmowie a nie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh

a skad wiadomo, ze ten kaszel nie ma zamiast tylnej kanapy jakiegos poteznego silnika :wink:?

malec i owszem, jest. ale moze to tylko skorupa?

ale takie cos chcialbym miec (tylko moze nie malucha)

np. polonez z silnikiem 200 KM :).

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe niechce nic mowic ale naprzeciwko mnie stoi sportowy polonezik z 1989 hehe z klatka bezpieczenstwa z tyłu :-)

No niestety ale ten maluch ma przerobiony silnik ale bez przegiec tak jak i moj skuter tez jest przerobiony ma praktycznie inny silnik ale brzeczy tak samo i wyglada tak samo i ma 70cc :-)

a ten maluch to jest kumpla i wiem ze niema on tam w srodku zadnego rasowego silni ani nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzicie co da sie zrobic z malucha to se teraz pomyslcie co mozna ze skutera!!

I tak propo niedługo jak sie orientuje bedą organizoawne kolejne podobne zawody i bedzie bral tam udzial mój kumpel na swojej jawce!!!Jak cos bede mial film z calosci imprezy, lecz jednak to w krotce, a jak narazie to chciałbym sprzedac skutra

 

 

A ta jawka to ile wyciąga????Jaki byś zrobił max tuning takiego ogarka albo jawki???Ile ci pali ten skuter????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weamil99 zejdź na ziemię!! skuter z prędkością 200 km/h??!! takimi prędkościami ciężko sie jeździ na ściagaczach 125!! (myślę tu o Cagivie Mito 125). tak sobie wczoraj myślałem, ze rozpędzenie skuterka do prędkości 200 km/h jest możliwe, ze wzglądu na ramę, hamulce, zawieszenie, silnik, a przede wszystkim na stan dróg i bezpieczeństwo kierowcy. z drugiej strony to co powiedziałeś może mieć sens tylkow jednym wypakiu, który opisuję poniżej :wink: załóżmy, ze wynająłeś helikopter który przetransportował Twój skuterek na wysoką górę (np. 4000 m n.p.m.). stoisz na zboczu i spychasz swój sprzęcik z pionowej skały :) i Twój skuterek leci z prędkością 200 km/h (a może nawet i więcej) :) :twisted: to jest jedyna opcja, kiedy Twój sprzęcik rozpędza sie do takich prędkości :P :twisted: może ktoś skomentować to co teraz powiedziałem?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorx ale na tuningu starszych motorkow to sie nieznam ale kumpel o ile wiem to zrobil mu szlifta i powymienial (dopasowal) wiekszosc czesci z czescmi wiekszych motorow z przed 15-20 la. Jego jawka max leci 124km/h ale ma zabójcze przyspieszenie tylko zienia biegi :-). A skuter to maxymalne chwilowe spalanie ma nawet 10l lecz jednak to jest chwilowe spalanie; przecietnie to je 5-6l i 120ml oleju na setke, wedlug mnie to nie jest az takie zle ale napewno niejest to ekonomiczna jazda :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weamil99 zejdź na ziemię!! skuter z prędkością 200 km/h??!! takimi prędkościami ciężko sie jeździ na ściagaczach 125!! (myślę tu o Cagivie Mito 125). tak sobie wczoraj myślałem, ze rozpędzenie skuterka do prędkości 200 km/h jest możliwe, ze wzglądu na ramę, hamulce, zawieszenie, silnik, a przede wszystkim na stan dróg i bezpieczeństwo kierowcy. z drugiej strony to co powiedziałeś może mieć sens tylkow jednym wypakiu, który opisuję poniżej :wink: załóżmy, ze wynająłeś helikopter który przetransportował Twój skuterek na wysoką górę (np. 4000 m n.p.m.). stoisz na zboczu i spychasz swój sprzęcik z pionowej skały :) i Twój skuterek leci z prędkością 200 km/h (a może nawet i więcej) :) :twisted: to jest jedyna opcja, kiedy Twój sprzęcik rozpędza sie do takich prędkości :P :twisted: może ktoś skomentować to co teraz powiedziałem?? :D

hehe powiem tak przy 200km/h ciezko sie jedzie i napewno niedaje to zadnej przyjemnosci, propo nawierzchni to bylo to sprawdzane na nowo otworzonym odciku drogi bez kamykow ani zadnych wciec!! Co do bezpieczenstwa to jest takie samo jak bys jechal kazdym innym motorkiem(tak czy siak z taka predkoscia uderzajac w cokolwiek niemasz szans!!)

/PS MASZ NAPRAWDE BUJNA WYOBRAŹNIE ;-)

 

NIEDOWIARKOW ZAPRASZAM PORAZ KOLEJNY NA JAZDE POKAZOWA KTORA ODBEDZIE SIE 3 MAJA :!: !!! zeby uzyskac wiecej inf skantaktuj sie ze mna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wiedzialem ze beda same niedowiarki hehe

Czy ktorys z was przegladal chociaz raz oferte firmy Polini badz jakiejs innej firmy tuningowej?????

jesli nie to zapraszam chocby na ponizszy adresik

http://www.polini.it/catalogo/english/dett...colo.php?id=230

jest tam 'seryjny' cylinderek 70cc z 21KM!!!!!!

Teraz przechodzac do tych 200km/h hehe.

Oryginalna rama jak testowalismy na dobrej nawierzchni niesprawia problemow (drgania itp.) do ~230km/h

Co do tego azotu to jak pisalem daje on~47KM dlatego w przyblizeniu bo jest to jeszcze uwarunkowane kilkoma szczegołami ale niemoze byc ona odchylona wiecej niz o 1KM w lewo badz w prawo. A dlaczego wiem ze 47KM skoro nawet niejest on zalozony?? hehe

Niejest to 1 ani 2 silnik o pojemnosci 70cc na ktory zakladamy taki system Xtem i na wszystkich wychodzila taka sama proporcja co do zwiekszenia mocy i bylo to miezone na specjalnej maszynie ktora podaje moc silnika co do 0.00001 KM.

Teraz ten pasek hehe

Wiem ze predkosc zalezy od przekladni lecz jednak pasek mozna zmienic w 5-6 min a przekladnie w pare godzin zatem ten skuter ma odpowienia przekladnie + specjalne paski od wlasnie ktorych teraz jest uzalezniona predkosc max!!! Niebede tłumaczyl jak zostalo to uzyskane ale moge powiedziec ze takie rozwiazanie jest stosowane w dłuższych wyscigach skutrowych.

 

Ktos napisal ze 125 niemoze miec 50KM i ze w przerobce na 150cc dopiero sie zwieksza.

To ja odpowiem na to najkrocej jak sie da!!

Katalog Motocyklowy 2003, strona 110 motor Manuela Poggiali`ego(125cc)-zapraszam serdecznie do lektory

 

Częsc z was jeszcze pewnie nieuwiezy w osiagi mojego skutera zatem zapraszam każdego kto moze na jazde pokazowa ktora odbedzie sie 3 maja a spotykamy sie na rondzie Bema w Olsztynie jak ktos jest chetny niech da mi znac!! to wtedy podam wiecej szczegolow

 

hehe oto i link do tego fascynujacego malucha:

 

http://enigma.pol.lublin.pl/~borkus/elx/filmy/a1.rar(maluch vs golf)

http://enigma.pol.lublin.pl/~borkus/elx/filmy/a2.rar(maluch vs porsche)

http://enigma.pol.lublin.pl/~borkus/elx/filmy/a3.rar(maluch vs scigacz)

Teraz widzicie co da sie zrobic z malucha to se teraz pomyslcie co mozna ze skutera!!

I tak propo niedługo jak sie orientuje bedą organizoawne kolejne podobne zawody i bedzie bral tam udzial mój kumpel na swojej jawce!!!Jak cos bede mial film z calosci imprezy, lecz jednak to w krotce, a jak narazie to chciałbym sprzedac skutra

 

 

Tak, tak bajaj sobie dalej... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wiedzialem ze beda same niedowiarki hehe

Czy ktorys z was przegladal chociaz raz oferte firmy Polini badz jakiejs innej firmy tuningowej?????

jesli nie to zapraszam chocby na ponizszy adresik

http://www.polini.it/catalogo/english/dett...colo.php?id=230

jest tam 'seryjny' cylinderek 70cc z 21KM!!!!!!

Teraz przechodzac do tych 200km/h hehe.

Oryginalna rama jak testowalismy na dobrej nawierzchni niesprawia problemow (drgania itp.) do ~230km/h

Co do tego azotu to jak pisalem daje on~47KM dlatego w przyblizeniu bo jest to jeszcze uwarunkowane kilkoma szczegołami ale niemoze byc ona odchylona wiecej niz o 1KM w lewo badz w prawo. A dlaczego wiem ze 47KM skoro nawet niejest on zalozony?? hehe

Niejest to 1 ani 2 silnik o pojemnosci 70cc na ktory zakladamy taki system Xtem i na wszystkich wychodzila taka sama proporcja co do zwiekszenia mocy i bylo to miezone na specjalnej maszynie ktora podaje moc silnika co do 0.00001 KM.

Teraz ten pasek hehe

Wiem ze predkosc zalezy od przekladni lecz jednak pasek mozna zmienic w 5-6 min a przekladnie w pare godzin zatem ten skuter ma odpowienia przekladnie + specjalne paski od wlasnie ktorych teraz jest uzalezniona predkosc max!!! Niebede tłumaczyl jak zostalo to uzyskane ale moge powiedziec ze takie rozwiazanie jest stosowane w dłuższych wyscigach skutrowych.

 

Ktos napisal ze 125 niemoze miec 50KM i ze w przerobce na 150cc dopiero sie zwieksza.

To ja odpowiem na to najkrocej jak sie da!!

Katalog Motocyklowy 2003, strona 110 motor Manuela Poggiali`ego(125cc)-zapraszam serdecznie do lektory

 

Częsc z was jeszcze pewnie nieuwiezy w osiagi mojego skutera zatem zapraszam każdego kto moze na jazde pokazowa ktora odbedzie sie 3 maja a spotykamy sie na rondzie Bema w Olsztynie jak ktos jest chetny niech da mi znac!! to wtedy podam wiecej szczegolow

 

hehe oto i link do tego fascynujacego malucha:

 

http://enigma.pol.lublin.pl/~borkus/elx/filmy/a1.rar(maluch vs golf)

http://enigma.pol.lublin.pl/~borkus/elx/filmy/a2.rar(maluch vs porsche)

http://enigma.pol.lublin.pl/~borkus/elx/filmy/a3.rar(maluch vs scigacz)

Teraz widzicie co da sie zrobic z malucha to se teraz pomyslcie co mozna ze skutera!!

I tak propo niedługo jak sie orientuje bedą organizoawne kolejne podobne zawody i bedzie bral tam udzial mój kumpel na swojej jawce!!!Jak cos bede mial film z calosci imprezy, lecz jednak to w krotce, a jak narazie to chciałbym sprzedac skutra

 

 

Tak, tak bajaj sobie dalej... 8)

 

Hehe co ja bede sie kłucil tak czy siak wiem co mam w garazu i wiem jak to jezdzi i co niektorzy sie przekonaja niedlugo ale ze 1,2 niewiezy i niechce to niebede sie wysilal

ps czytales kiedykolwiek cokolwiek o wyscigach skutrowych?? bo jak nie to dziekuje za rozmowe ale sie niedogadamy bo nieznasz prawdziwych mozliwosci maszyny pod twoim tylkiem wystarczy jej tylk pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj ten skuter sprzedac na www.skutery.net :lol: :lol: :lol: : A to watek : http://www.skutery.net/forum/topic.asp?TOP...496&whichpage=1 :lol: POWODZENIA :lol:

 

Uuu, ale wrzuty :lol: :lol: :lol: Dr, jaką Ty reklamę robisz naszemu forum w tym momencie? :wink::):)

 

Hehe, a podobno nawet motorynkę można stuningować do 3,5KM i Vmax 67 km/h :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: No co Ty? :)

 

Kazdy widzi ze tu skutery sa traktowane "po macoszemu" , wiec "pomoglem" koledze znalezc odpowiednie grono mozliwych odbiorcow...skutera oraz jego teorii. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm,jedno musze ci przyznac, koles.Fantazje to ty masz wybujala jak cholera.Co cie k###a popier#####o???200 km/h....Kazdy kto choc troche zna sie na skuterach wie ze to niemozliwe!!!Dla przykladu Runner 180 Po tuningu ma problemy z przekroczeniem 200km/h a co dopiero NRG!!!Wiec ile lecial by Runner 180 podrasowany w twoim magicznym garazu???Conajmniej 400 co nie???Odwolujesz sie do wyscigow skuterowych.No i ma mnie to niby przekonac ze twoj skuti leci 200 skoro maksymalnie wyzylowane 70-tki w wyscigach nie przekraczaja 150km/h.150km/h mozna osiagnac 70-tka ale na hamowni!!!!A 130-140Km/h to maksymalny prog dla 70-tek przystosowanych do jazdy w ruchu ulicznym.Jezeli jestes taki pewien swego to dlaczego nie dales tu zdjec swojego potwora,albo filmika???Nitro...hmmm taki przyrost mocy to daje ale w amerykanskich samochodach o duzej pojemnosci.Acha,i dlaczwgo podales przyspieszenie tylko do 80km/h???No i te spalanie troche male...no coz,ja mysle ze po prostu kiedys jechales na swoim Turbo Komarze 130Km/h bez kasku i zaliczyles czolowe zderzenie z pociagiem pospiesznym.Lekaze cie probowali poskladac ale nie mogli znalezc twojej glowy wiec skombinowali inna od lalki barbi :-)

Jezeli nakrecisz film jak jedziesz 200 km/h na skuterku i potwierdzi to kilka osob ktore byly na tym pokazie 3 maja to zwracam honor i juz sie nie odzywam....

Pozdro dla NORMALNYCH!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...