Skocz do zawartości

Sprzedam sportowego skutra 70cc o mocy ~27KM-Motorower


weamil99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj tak oklo 24 na rondzie bema ja bede juz jakas godzine wczesniej.

Moja jazda skutrem ma byc kolo 2 dopiero zatem jak ktos ma wolna nocke i niewybiera sie na dyske to zapraszam :-)

a nastepnie prosil bym wszystkich o zdanie relacji na tym forum;-)

 

Czekam na Was :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też bardzo proszę o zrelacjonowanie tego co będzie sie tam działo :] :) może wreszcie dowiemy sie prawdy o tym sprzęciku... ja stawiam, ze nikt tam sie nie zjawi i gówno wyjdzie z całego wyścigu...

Słabek, wyjąłeś mi to z ust. :lol: pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawzajem. P:) widze, że na wiosnę zakupisz sobie Gsx-fa :) może będzie mógł sie wtedy pościgać z naszym mistrzem na skuterku, bo teraz to z Mz-tką lepiej nie wyskakiwać do takiego motoroweru rozwijającego pędkość 200 km/h :ppppppppppppppppp jeszcze raz pozdrawiam i to był oczywiscie żart z naszego mistrza tuning i demona prędkości na skuterku - weamil99. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoob moze jednak przyjedzisz gdzies w tym temacie weamil napisał że jawka kumpla wyciąga 124 kmh może z nią się zmierzysz :) ale i tak chyba ne wygrasz chyba ze twoja mz tuning profesional (conajmniej 300) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze przyznac ze troszku mnie zawiedliscie :-(

No przyznaje ze spoznilem sie jakies 40 min ale zeby tylko przybylo 2 kibicow ??:-(

no coz czekam na ich opinie ale i tak to niebylo to co mialo byc dla 2 osob mialbym jechac 200km/h nieoplacalo mi sie pokazalem zaledwie 175km/h i jak ktos bylby zainteresowany kupnem zapraszam !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nikt się nie wypowie z tych dwóch osób co byli, to powsztrzymajcie swoje żarty dla siebie. Dopiero jeśli ktoś udowodni, że to była ściam nabijajcie się (to oczywiście zalezy od Waszej kultury) . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę strawić to moje zachowanie... ja chcę zobaczyć posty tych dwóch odważnych ludzi, którzy znaleźli sie w obrębie atomowego promieniowana tej diabelskiej maszyny tylko po to żeby zobaczyć jak skuter rozpada sie na części przy 120km/h... :) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sorki Michal ze tak pozno ale mialem problemy ze zarejestrowaniem sie na tym d**** forum :x

No musze powiedziec ze niewiezylem w niego myslalem ze koles se leci i wogule nieprzyjedzie ale gdy juz odcodzilem uslyszalem kilka motorkow noi wrocilem sie na moment. No musze przyznac ze wrazenie robia jego kumple jak zebrali sie wszyscy. No niespodziewalem sie ze bedzie to jakas grupa motocyklistow a juz napewno grupy z takimi motocyklami to naprawde robi wrazenie :lol:

No coz niewiem co pisac o jego skuterze bo oto tu sie rozchodzi. No niejestem zadnym expertem i nawet nigdy w zyciu nierozebralem zadnego motorku a ze swoim skuterkiem jak narazie niemialem problemow. Zatem zaduzo nieopowiem tu bo sie nieznam zabardzo na tym, a przekonac napewno i tak nieprzekonam bo ja sam bym nieuwiezyl poki niezobaczyl, a moze i nadal niewieze w to co widzialem :) Kolesie wszyscy(jak wydawalo mi sie) mieli zarabiste kurtki klubu Canzas Raiders czy cos takiego. Przejde moze do pokazu. Koles musi miec troszke kasy bo zamiast przyjechac tym skutrem przyjechal VW Multivanem z pełnym wypasem do napraw itp. No mimo ze niepojechal tyle ile mowil tzn. 200km/h to i tak mam podziw dla kolesia, jest zaledwie pare latek starszy odemnie, ma chyba kolo 18-19. Pojechal maxymalnie cos kolo 175km/h 8O (jechalem z jego kumplem jakias Yamaha- niezla przejazdzka ale to juz inna historia :wink: ) jego kask ledwo wystawal za szybke skutra- tak sie na niego polozyl. Wieczor byl naprawde dlugi 'zabawa' trwala do jakiejs 3.30. Non stop jakies odglosy motorow... az zaczelo mnie to denerwowac. Niewiem co wiecej pisac powiem tylko tyle ze naprawde warto jest takie co zobaczyc na wlasne oczy, kolesie sa naprawde spox, a podziwiac ich sprzety mozna naprawde chyba bez konca. Powiem ze za taki skuter i wogole za takim zaj**** kumpli oddal bym naprawde wiele :wink:

Jak ktos chce i ma jakies pytania to z chcecia podyskutuje...

 

pozdr. Stefańczuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...