Skocz do zawartości

Sprzedam sportowego skutra 70cc o mocy ~27KM-Motorower


weamil99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w te ok.120km/h uwieze bo u nas lepek ma nrg z malutkim tuningiem no i leci podobno 110 a jak ten ma o ile dobrze zrozumialem "NOS"a no to powinien jakos jechac ale co ile zmieniasz tloki wal? pewno jak na crosie co 20h tlok a cp 40h wal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w te ok.120km/h uwieze bo u nas lepek ma nrg z malutkim tuningiem no i leci podobno 110 a jak ten ma o ile dobrze zrozumialem "NOS"a no to powinien jakos jechac ale co ile zmieniasz tloki wal? pewno jak na crosie co 20h tlok a cp 40h wal

 

 

PRzecież ktoś już tu napisał, ze weamil to chuck Norris, on poprostu kopie wał i tłok co 40h z półobrotu i ze strachu sam sie naprawia, bez zadnych wymian...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w te ok.120km/h uwieze bo u nas lepek ma nrg z malutkim tuningiem no i leci podobno 110 a jak ten ma o ile dobrze zrozumialem "NOS"a no to powinien jakos jechac ale co ile zmieniasz tloki wal? pewno jak na crosie co 20h tlok a cp 40h wal

 

korbe co 40h jak już

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Rx to jest enduro :) A seryjne motocykle enduro nie są do pobijania rekordów prędkości :flesje:

 

 

No w sumie masz racje..., bo do tego sa tuningowane skutery ehhhh

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem CAŁY temat i sie po prostu zwijałem ze śmiechu! Brawa dla pana Norrisa aka weamil99 :) :flesje: :) Ja w swoim RG mam tak:

Aluminiową laną rame

cylinder POLLINI (89ccm)

tłok Vertex

zawieszenie Paoli

wydech Scorpion

korobowod odlany na zamowienie

planowana glowica

termo uszczelka i wypelnienie walu

1 szlif cylindra

moduł od NSR

heble od Hayabusy

Owiewki od hayabusy (+38KM)

 

Mam ogólnie 260KM, vmax 415km/h i biore ZZR1400 na wstecznym

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale 200 nie lecą :flesje: dobrze że nie napisał ze mu przy 150 na koło staje :)

po za tym wg mnie taka zabawa mija sie z celem bo:

1. tyle sosu w nie pakują ze już normalne moto by mogli kupić (poczekać cierpliwie kilka latek na prawko)

2. to nie są przystosowane konstrukcje do takich wczynów (powtaarzam połowe ludzi z tego tematu)

2.1 na tych kółeczkach? łata, dziura, kamień i leżysz a szlif lub orzełek ze 130 czy ilu w samym kasku chyba do najprzyjemniejszych nei należy...

 

A i zapomniałem o klatce i spojlerze od Supry. Do tego rpzed każdą jazdą rozgrzewam opony żeby mi nie mielił chociaż i tak mieli, wiecie, przy takiej mocy to nieuniknione

Edytowane przez Diego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Owiewki od hayabusy (+38KM)

 

Mam ogólnie 260KM, vmax 415km/h i biore ZZR1400 na wstecznym

 

pozdro

 

 

Nie no przeczytałem też cały temat, ale to rozłożyło mnie na Amen. Bravo Diego tak jak napisała Marta69 zacznij pisać ksiażki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...