Skocz do zawartości

Sprzedam sportowego skutra 70cc o mocy ~27KM-Motorower


weamil99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mi też sie tak wydaje... to mało prawdopodobne żeby było dwóch widzów i akurat dwóch sie wypowiedziało na forum... po za tym (to do Z3US-a) znam ludzi którzy jeżdzą z prędkościami powyżej 200 km/h na szlifierkach i oni jakoś sie nie boją policji... przynajmniej tak to wygląda skoro gość na Gsx-r 1100 pokazuje fucka glinie w poldku, zbija bieg w dół i spie**ala....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak on taki szybki to niech przyjedzie do Lublina 1 czerwca bo na torze kartingowym organizowane są I oficjalne wyścigi skuterów w Polsce...są 2 kalsy: 50ccm-przeróbki i skutery (motorowery) o róznych pojemnościach...napewno wygra jak umie jeździć ze swoją "klatką bezbieczeństwa"<hahaha> :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie :D chociaż muszę powiedzieć, że to nie są pierwsze oficjalne zawody, gdyż pierwsze odbyły sie w ubiegłym roku na torze w Poznaniu... :D ale to mało istotne... zapraszamy do Lublina!! :D :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde przeczytajcie sobie poczatek!! Kur*** ja chcem go sprzedac i czekam na konkretne propozycje a nie ko**e udowadniac wam ze to co mowie jest prwadziwe.

W wyscigach organizowanych za granica zwlaszcza na Ukrainie takie sprzety to naprawde nic nadzwyczajnego.

Ps. oskarzanie mnie ze ja jestem "Stefańczuk" jest ruchem ponizej pasa i naprawde niegodne komentaza!!! Gdybym mial w takie co sie bawic to bym mogl ku*** 10-15 takich zrobic i wymyslec jakies bzdetne posty ale powoli nawet i zaczyna zwisac mi to czy wierzycie w ten sprzet czy nie jak go sprzedam pozegnam sie z tym j*b*** forum... i papa

Wiec czekam na jakies rozsadne propozycje a nie cos w stylu ze jak niepojedzie 200km/h to ja place 2 razy wiecej wedlug mnie autor tego postu niema wiecej niz 15lat i o prawie wie tyle ze trzeba je przestrzegac, a juz nic niemowiac z kad mialby on mi zaplacic za tego skutera!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WEAMIL99: tak, tak, a swistak siedzi i zawija je w te sreberka!

Tak ci zalezy na sprzedazy tego skutera, ale boisz sie wziac odpowiedzialnosc za to czy pojedzie on 200km/h. Jesli chciales sprzedac normalny skuter po zwyklym tuningu to nie trzeba bylo tu wypisywac i chwalic sie jakimis klatkami bezpieczenistwa i predkoscia.

Jestes po prostu strasznym KLAMCA! Moze powiesz,ze nie? Wystraszyles sie,ze ja jestem z Mragowa i w kazdej chwili moge zweryfikowac twoje brednie?

Tak tu wszystkich zapewniales,ze skuterek pojdzie 200 albo i wiecej, ze inni nic nie wiedza o tuningu. To czemu boisz sie klauzuli karnej w umowie?

No,ale co ty pewnie bedziesz ze mna gadal, ty wiesz lepiej, juz mnie zes podsumowal,ze mam 15lat itp. Jasne, nie ma co - poziomem kultury i inteligencji to nie grzeszysz. Zycze milego fantazjowania i WTAWIAJ DALEJ TE KLATKI BEZPIECZENSTWA DO SKUTERA.

 

A potencjalnego nabywcy (tzn. jakiegos naiwnego 13-latka) radze szukac na innym forum,bo tu raczej nikt juz ci nie uwierzy - zwlaszcza po twojej odpowiedzi na moj post!

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A - i zamiast caly czas przesiadywac przy skuterku lepiej wez ksiazke do reki i sie troche poucz. "NIEMA" - piesze sie NIE MA, a "Z KAD" pisze sie SKAD! I ty mnie nazywasz 15-latkiem - takich bledow to nawet w podstawowce ludzie juz nie robia!!!!! Nawet nie ma co sie z ciebie smiac - tobie trzeba wspolczuc.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahahahaha!!!!!!!!!

rzeczywiscie sie znasz na rzeczy czlowieku nie ma co!!!!

Klatka bezpieczenstwa nawet niewiesz do czego sluzy !!!

Pewnie nawet i niewidziales takiej w zadnym samochodzie!!!

W wyscigowych skutrach to ku*wa jest to wymog!!!

A jesli chodzi ci o spr. pisowni to zapraszam na lekcje jezyka polskiego a nie do internetu!!

Tu niezwraca sie na 100% poprawnosc gramatyki i stosuje sie od chu*a skrutow ito. i prawie kazdego j*b** czy napisze który czy ktury !!

Co do twojej autentycznosci to tylko coraz bardziej potwierdzasz moje spostrzezenia!!

Co do strachu ze mozesz mnie zaraz sprawdzic to powiem ci ze miales niepowtarzalna okazje i kur** nieskozystales wiec teraz wez niewyrazaj swoich opini.

I jeszcze jedno po ktorym poscie wywnioskowales ze ja uwazam sie ze znam sie b.d. na tuningu i ze jestem najmadzeszy, na przyszlosc czytaj uwazniej bo niestety za takiego sie nieuwazam ani sie nieuwazalem i raczej niezapowiada ze takim kims nawet i zostane.

I jeszcze raz wspomij mi o tych 200km/h to naprawde wtedy bedziesz mogl sie udezyc w sciane, miales okazje-nieskozystales, nawet nieprobowales sie dowiedziec badz pertraktowac czasu pokazu!!!

 

Słabek jak cos ci smierdzi to otworz okno i wywietrz pokoj, a sprzedaz i zalety sprzeta pozostaw mnie, ten tuning mnie troszku kosztowal i chcialbym zaznaczyc co dzieki niemu uzyskalem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem pracę przy wywożeniu śmieci, zarabiam 200 000 zł miesięcznie. Mogę Ci dać za Twój "skóter" "najwyrzej" "dwó mieśenczne" wynagrodzenie. pasi?

 

Pozdro. Czekam na odpowiedź. Znudziła mi się już moja motorynka, którą stuningowałem na 65 ccm i 32KM. Gume pali dorze, ale przy 180km/h brakuje mi owiewki. czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...