Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek...

 

Po pierwsze primo protestuję przeciwko niezasłużonemu nazywaniu mnie w tak wyrafinowany sposób - jestem zaprzysięgłym anarchistą organizacyjno-funkcyjnym... :wink:

 

Po drugie primo protestuję przeciwko twojej ew. NIEOBECNOŚCI* na spotkaniu, twoja obecność na poprzednim Shadowisku zobowiązuje... :wink:

 

 

-------

* Napisałem dużymi literami, bo ostatnio są spore problemy z interpretacją moich wypowiedzi... Muszę popracować nad lakonicznością stylu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jankalin - Przyjeżdżaj szybko! W końcu trzeba obejrzeć tę machinę.

i może sprawdzimy jak nim się wjeżdża do domków :P

O nie! Ten punkt programu odpada :P

Do "mojego" domku? A domek jest przecież tylko jeden...

Pozdr

Globi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek...

 

Po pierwsze primo protestuję przeciwko niezasłużonemu nazywaniu mnie w tak wyrafinowany sposób - jestem zaprzysięgłym anarchistą organizacyjno-funkcyjnym... :crossy:

 

Po drugie primo protestuję przeciwko twojej ew. NIEOBECNOŚCI* na spotkaniu, twoja obecność na poprzednim Shadowisku zobowiązuje... :P

-------

* Napisałem dużymi literami, bo ostatnio są spore problemy z interpretacją moich wypowiedzi... Muszę popracować nad lakonicznością stylu... :icon_biggrin:

 

No nie przesadzaj z tą lakonicznością, może niech inni popracują nad tokiem myślowym, bo może za często używają tzw. ostatnio popularnych skrótów myślowych a nie dostrzegają głębi Twoich wypowiedzi i zawartych tam treści.

 

 

Chopy czy ktoś ma może za duży pokój i ma przeczucie żę będzie się czuł w nocy samotnie i źle, bo ja bym chętnie porobił za towarzysza doli i niedoli. Ta pogoda mnie troche do namiotu zniechęca.

 

Ja dojade najprawdopodobnie około 22:30 - 23:00.

 

Co do wjeżdzania do domków to ja się pisze tylko bede musiał kufry odpiąc, bo jak nie to jak się rozpędze to zostaną na futrynie, a szkoda by było.............oczywiście kuferków. :flesje: :biggrin: :evil:

Edytowane przez Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy czy ktoś ma może za duży pokój i ma przeczucie żę będzie się czuł w nocy samotnie i źle, bo ja bym chętnie porobił za towarzysza doli i niedoli. Ta pogoda mnie troche do namiotu zniechęca.

 

Spox. OK. Miejsce jest. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O nie! Ten punkt programu odpada :biggrin:

Do "mojego" domku? A domek jest przecież tylko jeden...

Pozdr

Globi

Cieżko będzie zrezygnować i wyperswadować Jankowi że nie da rady wjechać-bo jak dobrze zauważyłem stało się to już tradycją :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczesniej się urwe z roboty i przyjade koło 20:30 - 21.

 

Janek a jakie Ty parówki lubisz drobiowe czy wieprzowe? Mi tam ostatnimi czasy to drób obrzydł, ale chyba się skusze na kurczęce. :D :D

Ostatnio w moim rejonie panuje ptasia grypa to drobiowe odpadają.Pogoda trochę nie za bardzo a i w robocie trochę się pokićkało.Jeśli przyjadę to w sobotę rano.Decyzja zostanie podjęta jutro wieczorem.

Bartek pieczona karkówka jest lepsza od parówek. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po SCHODOWISKU....

Dziękuje jak nie wiem co ........ wszyskim za wszysko, nie bede nikogo wyróżniać bo jeszcze by ktoś sobie coś pomyślał, bo pare osób od czasu do czasu takim cieńszym głosem mówiło. :buttrock: Bawiłem się WSPANIALE co nietrudno było można zauważyć, bo w dobrym towarzystwie to nomalnie LA BOMBA GITARRRRA!!!!! Tylko ta pizza chodzi mi po głowie, tak dać d.............y, w domu to ja nawet nie bede o tym wspominał, WSTYD kozaki takie .......... w skórach, bez kasków po mieście .......... Przyjezieże mamy spalone bynajmniej ja tam sie już wiecej nie pokaże. :banghead: :banghead:

 

Derduchowi trzeba na nastepnym schodowisku oddać za baterie do sprzętu bo normalnie dobrze go przedmuchaliśmy :) ................. sprzęt nie Derducha.

 

Janek do Ciebie mam nieopisany żal , powoli zaczynam Cie nienawidzić, jak mogłeś.............. to ja parówki wioze 270 km dla Ciebie ......... a Ty co? Musztardy tylko nie wziołem ..........

 

No i co czekam z niecierpliwością na nastęne spotkanko ..... no nie wiem może w sierpniu u Derducha na sianku.......

Jeszcze raz gorące podziekowania :) :)

 

A ...... no i ten tego co ja jeszcze miałem powiedzieć .................................. aha

CZERRRRRRRRRRRRRRRWOOOOOOONY JAK CEGŁA GORĄCY JAK PIEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek do Ciebie mam nieopisany żal , powoli zaczynam Cie nienawidzić, jak mogłeś.............. to ja parówki wioze 270 km dla Ciebie ......... a Ty co? Musztardy tylko nie wziołem ..........

W sobotę musiałem do roboty iść.Słabo płacą ale robić każą. :icon_mrgreen:

Edytowane przez pierwoszow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co to jest ,,heater core ,, w vtx 1800

Witam

Sama nazwa sugeruje jakieś "ustrojstwo" będące "odwrotnością" rdzenia chłodnicy (radiatora).

Coś jakby chłodnica na opak?, "nagrzewnica" powietrza kierowanego na motocyklistę w chłodne dni?

 

Teksty przybliżające zagadnienie są po angielsku, może ktoś coś więcej z nich "odcyfruje":

http://en.wikipedia.org/wiki/Heater_core

http://autorepair.about.com/cs/generalinfo/l/bldef_299.htm

http://autorepair.about.com/cs/coolingsystem/a/aa081801a.htm

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje adres jakiegos warsztatu w Warszawie ,ktory zajmie sie moim vtx 1800 chodzi o przeglad, ponadto szukam serwisowki do w/w sprzeta oraz chetnie wyslucham opini na temat.Jakie srednie spalanie?Jaki olej itp. informacje

 

Serwisowka do 1800C (skan PDF- 84MB) lub 1800R ksiazkowa, moge ewentualnie ksernac- wybor nalezy do Ciebie:)

Srednie spalanie 6l/100 (minimum 5,5 a max 70)

Ostatnie 3 wymiany zalalem Castrol R4 SuperBike - dziala:)

 

Pozdrawiam

240club.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

Mam taką prośbę, czy możecie mi powiedzieć, jaki jest rozstaw lag w pólkach w Shadow 1100 C2 ACE -96, i w C3 Aero -00 , byłbym bardzo wdzięczny za te informacje. Chodzi mi o odległość od środka do środka lagi

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...