Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje zakupu. Powiedz mi w jakiej dzielnicy smigasz to moze kiedys sie spikniemy i pozycze

Tobie moja serwisowke to sobie ja skserujesz.

 

 

Dzięki za propozycję, na pewno skorzystam. Zazwyczaj będę starować z Tarchomina, chwilowo dopinam ostatnie sprawy papierkowe :biggrin: jeszcze raz dzięki, odezwę się :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało już bardzo mało czasu do spotkania w Powidzu i nagle coś tak cicho zrobiło się.Czy wszystko aktualne jest.Możę jakaś mała lista.

Witam

Nic nie siadło, Powidz jak najbardziej aktualny.

Po prostu dyskusja przeniosła się na www.shadow.org.pl

Pozdr

Globi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

no to gratuluje zakupu!

i na początek proponuje odrazu zlocik shadowek :buttrock:

może jesteś chętny?pochwalisz się sprzętem, ocenimy go, wypijemy jego zdrowie :crossy:

zlocik jest teraz od tego piątku do niedzieli

jak będziesz chętny to doczytasz wszystko co gdzie kiedy i jak albo dopytasz :icon_rolleyes:

 

Pzdr. i mam nadzieje dozobaczenia na tym zlocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ja tzn Hondę czyli VTX,Przejechałem od wczorajszych godzin popołudniowych 1200 km i rewelka same plusy :icon_razz: :) Chyba moge sie pojawić jakby co w Przjezierzu?

pewnie że przyjeżdzaj

pochwalisz się tym nowym sprzęcikiem i może sprawdzimy jak nim się wjeżdża do domków :icon_mrgreen:

dozobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ,ja też bym chciał........ moge ?

 

Prezesie Shadok , czy ja jako były posiadacz Shadowy i jako uczestnik pierszego zgrupowania mógłbym przybyć moją też Hondą i też v-ką. No chyba , że wzbudze w Was obrzydzenie tymi plastikami (chociaż shadow też miał ,tyle że pochromowane :) ) i tymi paskudnymi kuframi z czarnego tworzywa. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej last minute prośby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ,ja też bym chciał........ moge ?

 

Prezesie Shadok , czy ja jako były posiadacz Shadowy i jako uczestnik pierszego zgrupowania mógłbym przybyć moją też Hondą i też v-ką. No chyba , że wzbudze w Was obrzydzenie tymi plastikami (chociaż shadow też miał ,tyle że pochromowane :icon_question: ) i tymi paskudnymi kuframi z czarnego tworzywa. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej last minute prośby.

Bartek a osprzęt przygotowany.Czy rano po przebudzeniu będa parówki na gorąco :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...