Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Chcę się przyłączyć !

 

co prawda ostatnio okazyjnie kupiłem wildstara ale ciągle mam SHADOWKĘ i to ona mnie wszystkiego nauczyła ...

 

mogę?

 

:banghead:

 

Jasne :biggrin: Szykuj maszynę na shadowisko.O szczegółach dowiesz sie od Shadoka .(szef shadowców)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no , nie zaglądałem kawałek czasu i widze ze rodzina się rozrasta, no i kobiety zawitały fiu fiu !!!

Shadowisko 2007 bedzie wyglądało jak mały zlot ( mam nadzieje :biggrin: ).

 

 

Skoro kobiet też pytacie :P to ja szukam chętnych na wypad w okolicach końca sierpnia na Półwysep Skandynawski.

Dokładna trasa jeszcze nie została opracowana ale już można odkładać kase na paliwo :bigrazz:

pozdrawiam gorąco

 

Nera

 

Nie wiem jeszcze gdzie i nie wiem jeszcze kiedy, ale w sezonie 2007 musze gdzieś pojechać jeden warunek........ DALEKO. Tylko niestety nie Shadowem, też hondą ale Transalpem albo Afryczką, więc jeśli czas dopisze to czemu nie Skandynawia, no i do skandynawi mam najbliżej z shadowców hehehe :banghead: :bigrazz: bo w sezonie 2006 gdzie nie planowaliśmy spotkania to ja byłem najbardzie "pokrzywdzony" w 2007 też tak bedzie czuje :cool: :biggrin: :P

 

 

 

 

Pozdro dla wszystkich!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O szczegółach dowiesz sie od Shadoka .(szef shadowców)

Janek... Ty wiesz, że szef to jest na spodniach albo... gdzie indziej... :banghead:

 

Shadowisko jest propozycją spotkania albo w okolicach Otwocka, albo np. w okolicach Poznania gdzie jest sprawdzony camping nad jeziorem. Proponowany wstępnie termin to pierwszy lub drugi weekend lipca.

 

Bartek, zapewniam cię - a wiem to organoleptycznie, że silnik transalpa albo afryki do shadowki ma baardzo bliziutko... :biggrin: A skandynawia też mnie wzywa, czuję to... To znaczy słyszę czasem wołanie z Nordkapu... Ale jeszcze nie teraz... Za rok?

Edytowane przez shadok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja szukam chętnych na wypad w okolicach końca sierpnia na Półwysep Skandynawski.

 

A mi się marzy pośmiganie szadowka po Skandynawii. Namiocik, łosie w Szwecji, fiordy w Norwegii, sauna w Finlandii wiecczorkiem, ogromna kultura jazdy (jak pieszy podchodzi do zebry to nie musi czekac az wszystkie samochody przejada, bo na ogol i tak pierwszy sie zatrzyma zeby cie przepuscic), cudowne drogi, piękne widoki. To byłby czadzik!

Może na wiosnę uda mi się ją tu sprowadzić to przynajmniej okolice Goteborg dałoby się oblatać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się marzy pośmiganie szadowka po Skandynawii.

 

Willydon sciagaj maszyne jak najszybciej :banghead: do sierpnia jeszcze sporo casu wiec mamy chwile na zastanowienie.

ale ten namiocik i widoki kuszą niesamowicie. a jakie DROGI :(

 

Bartek mam nadzieje ze pojedziesz z nami :D

im wiecej pozytywnie zakreconych motomaniakow tym weselej:D

 

pozdrawiam

Nera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może uderzysz z nami na wschód? Z Shadowiaków jedzie Pierwoszow (Janek), Mario_BS, ja też. Oprócz tego również ekipa Hunów z EKG, więc impreza na pewno długo pozostanie Ci w pamięci... :clap:

Temat (zamknięty do wiosny :wink: ):

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?act=ST&f=16&t=59925

 

 

 

 

Na razie w wstepnym planie mam Bieszczady, mialam pojechac w tym roku ale silnik w Vulcanie mi sie zbuntowal! mam nadzieje ze Shadow bedzie bardziej wytrzymala. ( nawet jeszcze nie wiem gdzie bedzie moj wyjazd klubowy!) Rusty :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hallo

maniacy shadow - potrzebuje schemat instalacji do vt 1100 c2 shadow - aby w motocyklu mojej małzonki wrócić do orginalnej instalacji

kupiła sobie maszyna trochs stuningowana - dwie lampy zamiast jednej - kierunki w kierownicy - z tyłu brak kierunków i chciałbym poprostu połączyc to tak jak było w orginale.

Pomożecie - tylko nie piszcie srób to sam - bo ja słodowy nie jestm.

 

Pozdrawiam

klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hallo

maniacy shadow - potrzebuje schemat instalacji do vt 1100 c2 shadow - aby w motocyklu mojej małzonki wrócić do orginalnej instalacji

kupiła sobie maszyna trochs stuningowana - dwie lampy zamiast jednej - kierunki w kierownicy - z tyłu brak kierunków i chciałbym poprostu połączyc to tak jak było w orginale.

Pomożecie - tylko nie piszcie srób to sam - bo ja słodowy nie jestm.

 

Przyślij mi maila na PW.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie fotki mojej shadowki zrobionej juz na cacy:) jedynie czekam na oslony do wydechu :icon_eek: resjetracja i jedziemy:)

http://img172.imageshack.us/my.php?image=dsc00318np5.jpg

 

http://img109.imageshack.us/my.php?image=dsc00320xa0.jpg

 

http://img172.imageshack.us/my.php?image=dsc00322ip6.jpg

 

co o tym myslicie?

 

Pozdrawiam a w dodaku zycze zdrowych wesolych swiat oraz za#$%^&* sylwestra i niech wszystko bedzie lepiej w przyszlym roku niz obecnym.

A maszyny aby jezdzily bez problemow oraz tyle samo wyjazdow co powrotow.

 

Niech moc bedzie z wami wszystkimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...