Skocz do zawartości

Najmocniejsi wymiatacze


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.bikepics.com/pictures/529142/ http://www.bikepics.com/pictures/104408/ http://www.bikepics.com/pictures/535312/ to są zdjecia SX z 98r i 96r :-) to nawet nie ten sam silnik ale i to zamo moto tyle ze moje było białe i miało UPS. EXC i EGS wyglądały juz inaczej z tego rocznika i miały inne silniki. :biggrin: Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A interesował się ktoś z was ile taki cross 125 ma do setki? Mi się wydaje jak jade na swoim że to tak około 5 sekund, może mniej ale to wziąłem zupełnie z kosmosu bo ani nie mam prędkościomierza w motocyklu ani stopera ale jak sobie pomyśle że taka np. Cagiva Mito ma 6 sekund no to przecież moja huska nie może mieć chyba gorzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięzko powiedzec. Ostatnio ktos to rozkminiał na jakims temacie ale zaraz został wysmiany :biggrin: nie no mi sie wydaje ze przyspieszenie bedzie gorsze bo: takie były moje odczycia jak jezdziłem 125 (7.5s) ,bo cagiwa mito ma zapewne dłózsze biegi i nie traci czasu na tak częstą zmiane biegów. Ale nie jestem pewien bo licznika tez nie posiadałem. Podobno KTM EXC 125 z 2004 ma 6,5 do 100 i 120 v max - To nie sa pewne informacje tylko tak mi mówił kolo który na takim lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chlopak chce mocne enduro to niech sie faktycznie za kdx'em 125 rozejzy :D Mam znajomego ktory sprowadza z niemiec super motocykle za gorsze bo to od qumpli (on tam studiuje), spokojnie by ci cos dorwal za ta kase. Gosciu bardzo uczciwy, nie namawia i nie sprowadza szmelcu. Jest z Wroclawia. Jak cos to moje gg: 3852043. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A interesował się ktoś z was ile taki cross 125 ma do setki? Mi się wydaje jak jade na swoim że to tak około 5 sekund, może mniej ale to wziąłem zupełnie z kosmosu bo ani nie mam prędkościomierza w motocyklu ani stopera ale jak sobie pomyśle że taka np. Cagiva Mito ma 6 sekund no to przecież moja huska nie może mieć chyba gorzej?

Może tak być, jeżeli chodzi o Mito to czytałem jak kolesie zza oceanu wsadzali silnik 4N od Cagiva/Husky 125 WMX w rame bo ten silnik ma bardzo dobre osiągi i jest łatwo modyfikowany w zależności od serii oraz gaźników były 0d 25 - 36 - 40KM. Wtedy mieli rakietę :D) Sam mam WMX-a i trzymam się kiery jak zapinam biegi. Generalnie nawet na 6 - biegu rwie glebe a prędkość to kwestia szybkości zmiany biegów. Każdy bieg zachowuje się jak pierwszy. Jest to 125 a na RM-ie 250 odczuwam słabsze i mniej agresywne zachowania. Kiedyś nawet nie myślałem, że moge wąskim duktem w lesie zapie**alać 140 km/h a to jest tylko kwestia 6 biegu i odcinka :)) wiadomo te silniki kręcą się często po modyfikacjach ponad 12 000 obr/min i dobór oleju to priorytet w kwestii trwałości silnika. Polecam wtedy rycynowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sorki ze podczepiam sie pod temat. Miałem zamiar kupic 50 ale wiele osób mi odradzało z tego względu ze w przyszłym roku skoncze 16 i zrobie sobie A1. Zaplanowałem sobie jesienią zakupic motocykl klasy 125cm3 i tu nasuwa się moje pytanko jaka 125 kupie za 7000-8000zł kupie??(narazie jestem za wre 125 tylko czy dam sobie rade)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sorki ze podczepiam sie pod temat. Miałem zamiar kupic 50 ale wiele osób mi odradzało z tego względu ze w przyszłym roku skoncze 16 i zrobie sobie A1. Zaplanowałem sobie jesienią zakupic motocykl klasy 125cm3 i tu nasuwa się moje pytanko jaka 125 kupie za 7000-8000zł kupie??(narazie jestem za wre 125 tylko czy dam sobie rade)

za 7 - 8 patyków kupisz WRE albo KMX-a, rozumiem że masz już doświadczenia motorowerowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie sprzedałem DTkę i śmigam Yamahą FZR 600 :D więc to zupełnie inna klasa niestety jazda ścigiem nie bardzo mnie rajcuje i jak znajde okazje to pomysle o jakims dobrym enduro ale coraz mocniej zastanawiam się nad 4T co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...