Skocz do zawartości

Czy warto ???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Caly czas mam dylemat jaki kombinezn kupic? Ostatnio nachodzi mnie mysl, ze doloze troszke $$$ i kupie cos lepszego. Znalazlem taki model http://www.4bikes.pl/product_info.php?cPat...&products_id=87, warto sie nim zainteresowac. Max jaki moge wydac to 2500. Poradzcie mi cos, bo juz jestem niezle zakrecony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

 

Będę kupował tan sam model tyle, że Ty pewnie niebieski, a ja czerwony.

Jestem już zdecydowany i nie patrze na nic innego. Szkoda sobie dupy zawracać i głowy męczyć.

Mam ustaloną ilość kasy,wiem że ma być dwuczęściowy, wiem że ma mi się podobać wizualnie i wiem, że Alpinestars shitu nie robi.

Z tego wynika, że biorę ten model.

Króciutka piłeczka :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Caly czas mam dylemat jaki kombinezn kupic? Ostatnio nachodzi mnie mysl, ze doloze troszke $$$ i kupie cos lepszego. Znalazlem taki model http://www.4bikes.pl/product_info.php?cPat...&products_id=87, warto sie nim zainteresowac. Max jaki moge wydac to 2500. Poradzcie mi cos, bo juz jestem niezle zakrecony.

zobacz sobie na allegro jest taki gosc bodajze z koszalina ma duzo fajnych kombi w dobrych cenach. zajefajne jest kombi Dainese Mako za 2100 (cena sklepowa okolo 3tys.) pod wzgledem wygladu bije wszystkie alpiny na glowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajefajne jest kombi Dainese Mako za 2100 (cena sklepowa okolo 3tys.) pod wzgledem wygladu bije wszystkie alpiny na glowe

Szkoda tylko, że nie pod względem wykonania. Macałem te Dainese, nawet przymierzałem i nie wywarły one na mnie pozytywnego wrażenia. Niby jest to opiewany przez wszystkich Dainese, ale skóra w dotyku jakaś taka szorstka i "papierowa". Wygląd to też kwestia gustu - Mako są na żywo strasznie świecące i błyszczące, jak z wiejskiego odpustu. Stonowana Alpina wygląda przy nim IMO jednak nieco gustowniej. Nie wspomne już o tym, że te Mako były do kupienia w Berlinie za 360 euro :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

 

Będę kupował tan sam model tyle, że Ty pewnie niebieski, a ja czerwony.

Jestem już zdecydowany i nie patrze na nic innego. Szkoda sobie dupy zawracać i głowy męczyć.

Mam ustaloną ilość kasy,wiem że ma być dwuczęściowy, wiem że ma mi się podobać wizualnie i wiem, że Alpinestars shitu nie robi.

Z tego wynika, że biorę ten model.

Króciutka piłeczka :icon_mrgreen:

 

rozumowanie słuszne ...

a ja jak przymierzyłem Alpinę, okazało się, że żaden rozmiar nie pasi. 54 za szeroki, 52 za ciasny (i to tak, że rąk nie opuszczę). WARTO PRZYMIERZYĆ, to studzi zapał (albo potwierdza słuszny wybór - tego życzę)

PZDR

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że nie pod względem wykonania. Macałem te Dainese, nawet przymierzałem i nie wywarły one na mnie pozytywnego wrażenia. Niby jest to opiewany przez wszystkich Dainese, ale skóra w dotyku jakaś taka szorstka i "papierowa". Wygląd to też kwestia gustu - Mako są na żywo strasznie świecące i błyszczące, jak z wiejskiego odpustu. Stonowana Alpina wygląda przy nim IMO jednak nieco gustowniej. Nie wspomne już o tym, że te Mako były do kupienia w Berlinie za 360 euro :wink:

 

Te same wrażenia miałem testując alpinestarsy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedziec Lamassu bo w Alpinie to nawet nie zdazyles sie przejechac... Ja osobiscie bede wychwalal Dainese, bo mam i jestem bardzo zadowolony, a Alpiny itp. sa OK ale jednak cos w nich brakuje...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpinestars i Daines skutecznie rywalizuja miedzy soba,kto lepszy,jaka jakośc i tak dalej i tak dalej..

Jesli komus podoba sie Dainess to niech kupuje,jesli komuś alpina to niech wezmie alpine itd... nieważne co kupisz i tak bedziesz na bank zadowolony

To tak jak porównywać merca i bmw-Każdy ma swój styl :banghead:

 

Ale nie zapominajmy ze kupujemy kombi dla bezpieczenstwa i ono jest najważniejsze a wiekszośc ubrań z górnej półki posiada ten sam standard(zależy od modelu) więc nic tylko przymierzać i kupować

 

jeszcze jedno każda firma posiada indywidualny krój--alpina robi ciuchy bardziej obcisłe,kurtki dainesa są nieco krótsze w kroju w porównaniu do konkurencji a spodnie szersze,itd itd

Polecam Dainesa oczywiście :P

Edytowane przez romek21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jest to opiewany przez wszystkich Dainese, ale skóra w dotyku jakaś taka szorstka i "papierowa". Wygląd to też kwestia gustu - Mako są na żywo strasznie świecące i błyszczące, jak z wiejskiego odpustu.

 

 

Dainese podkreśla w dołączonych papierkach że skóra może być na początku trochę sztywna i po krótkim czasie użytkowania zjawisko ustępuje. Z tym błyszczącym to może nie przesadzajmy. Bynajmniej nikt jeszcze nie powiedział że wyglądam jak z odpustu,tym bardziej wiejskiego :banghead: Lepiej odrazu powiedzcie że podoba wam się ten zajebisty świecący znaczek Dainese'a :P http://www.bikepics.com/pictures/551915/

Edytowane przez redline
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za duzy ten kombi na Ciebie :D ?

 

 

Eee tam,fakt że mógłby być trochę bardziej obcisły ale na długość żaden inny rozmiar mi nie spasował.

Poza tym to zdjęcie było robione przed świętami,teraz już wyglądam troszke inaczej :icon_eek: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Alpinestarsa to też po mału planuje kupić takowy kombinezon. Mam nadzieje ze stosunek jakość / cena bedzie lepszy niz w przypadku rękawic tej firmy. Ostatni kupiłem rekawice sp-2 i powiem szczerze ze za cene 345zł (cena sklepowa) napewno bym ich nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...