Skocz do zawartości

Ile mocy potrzeba do poruszania sie po ulicy.


Tom_H
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Arkuł ciekawy i nie odkrywczy (moim zdaniem). Do sprawnego poruszania się po mieście, bo test dotyczył jazdy miejskiej wystarczy rzeczywiście GS 500. Powiem więcej, do dynamicznej jazdy po mieście i radzenia sobie z omijaniem i wyprzedzaniem samochodów wystarczy dobrze oddane 30KM.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkuł ciekawy i nie odkrywczy (moim zdaniem). Do sprawnego poruszania się po mieście, bo test dotyczył jazdy miejskiej wystarczy rzeczywiście GS 500. Powiem więcej, do dynamicznej jazdy po mieście i radzenia sobie z omijaniem i wyprzedzaniem samochodów wystarczy dobrze oddane 30KM.

Mamy kolege, ktory sukcesywnie udowadnia ,ze do miasta wystarczy 21 KM(nominalne :cool:) produkowane przez ETZ 251. Po miescie nikt nie ma z nim szans ,no chyba ze trafi sie drugi taki oszolom jak on :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyzby to ten koles na tak pieknie obudowanej EtZ 251 ( ma taka fajna przednia szybke z (chyba) plastiku ) ?? ktorego czasami nawet w zimie widywalem jak smigał ??

Edytowane przez cytryna ( bandit 400 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o angielskim dowiedziałem się dopiero w liceum D.gif (jestem teraz w 2 klasie)

 

k... to do jakich wy szkol chodziliscie :wink:

ja sie anglika uczylem ogladajac "Muzzy in gondoland" nie wiem jak to sie pisze dokladnie ale wtajemniczeni wiedza o co chodzi :banghead: , tez ktos przy tym zaczynal? :banghead:

a co do tematu to wogole bez kitu to troche jest bo ZZR 1400 to moto na pewno nie do miasta :cool: :crossy: :clap:

a dodatkowo nie chodzi tez zeby wyciskac non stop cale soki z silnika i leciec przy max obr. tylko tam moc jest przydatna na ta dana chwilke-kilka sek. i mysle ze do miasta to 70 konikow to luzik i najlepiej V2 np. SV :lalag:

moim zdaniem najlepsze miejskie moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej, do dynamicznej jazdy po mieście i radzenia sobie z omijaniem i wyprzedzaniem samochodów wystarczy dobrze oddane 30KM.

 

Taaa... To dlaczego nie kupiłeś sobie GS'ka tylko TRX 850... :cool: ? A wczesniej miałeś 100 konna FZ'tę... ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzzy :banghead: zjadacz parkometrów, hehe. przydałby się ktoś taki pod moją kamienicą, bo już dostałem 4 mandaty w tym tygodniu za stanie w tym samym miejscu!

ciężkie jest życie właściciela puszki w mieście :P

 

żeby nie był offtop... bardzo ciekawy ten artykuł angielski!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...