Skocz do zawartości

Co powiecie o Kawasaki ER-6n ( ER6 N , ER-6f )


Rekomendowane odpowiedzi

Wiec zakupiłem wczoraj zrobiłem pierwsze 100 km i powiem że jestem mile zaskoczony. Zrywny zwinny ale i dużo błędów potrafi wybaczyć. Lecz dziś doskwiera biodro. Wczoraj po jeździe przy schodzeniu z motoru złapali i trzyma do tej pory. Mam nadzieje że z kolejnymi km ciało się przyzwyczai.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwszy dzien 150 przejechalem, piekny dzionek byl :) a w pierwszy tydzien tysiac mil walnalem. Tez mnie biodro jedno chyba bolalo ale przeszlo , plecy czasem bola jak ponad 2godziny jezdze po miescie , za to na trasie mozna dluzej wytrzymac i pozycje sobie rozne przybierac. Czasem nawet trzeba sie schylic bo szybka wysoka nie jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu dane mi było ciągnąć się za jedną panną na 6F. Cholera wyobraźcie sobie klimat - zachód słońca, zajebiste kręte drogi i ta jej pupcia w jednoczęściowym kombinezonie.... :D :D :D

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka pierwszy raz w życiu serio żałuję, że nie miałem kamerki na kasku.... :D :wub:

Edytowane przez Major87

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam wszystkich.

 

To moje pierwsze wystąpienie na forum i mam do Was pytanie dotyczące nowego zakupu, na motor zamierzam wrócić po dość długiej przerwie. Kiedyś dużo jeździłem MZ ETZ 251, mniej CZ 350, a później trochę Yamahą 550 ale już nie pamiętam modelu, gdyż pożyczałem od kolegi. Obecnie planuję powrót na motor i bardzo spodobał mi się ER 6N. Czytałem o nim różne opinie, testy itp. i bardzo się nakręciłem ale poczytałem również o Kawasaki Versys 650 i też wydaje się, że jest ok. Co byście polecili z własnego doświadczenia? ER czy Versysa? Versys wydaje się być lepszy dla wyższych osób (ja mam 182 cm to chyba na jeden i drugi jest ok) no i oczywiście jest na nim nieco inna pozycja do jazdy. Podpowiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ja mam 182 wzrostu i jest ok na styk. Na miasto gitara, w trasę też daje radę. Latam swoją drugi sezon i złego słowa nie powiem. Prowadzi się jak rower. Jeśli masz okazję dosiadz jednego i drugiego sprzętu będziesz miał porównanie co do pozycji itp.. Z versys nie miałem doczynienia poza wizualnym więc się nie wypowiem. Zależy jakie przeznaczenie moto planujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ja mam 182 wzrostu i jest ok na styk. Na miasto gitara, w trasę też daje radę. Latam swoją drugi sezon i złego słowa nie powiem. Prowadzi się jak rower. Jeśli masz okazję dosiadz jednego i drugiego sprzętu będziesz miał porównanie co do pozycji itp.. Z versys nie miałem doczynienia poza wizualnym więc się nie wypowiem. Zależy jakie przeznaczenie moto planujesz.

Siema i dzięki za odpowiedź. Co do samego przeznaczenia moto, no cóż chyba sam się nie mogę jeszcze zdecydować ale bardziej mnie ciągnie do "ER-ki" no i jednak można taniej zakupić jeśli chodzi o te same roczniki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że pisałem o poliftowym :-) Ma trochę inne parametry silnika niż przedliftowy. Planuję przesiadkę i żeby nie brak środków zostawilbym sobie jako drugie moto w miasto np.. Tak się przyzwyczaiłem :-) Małe ale cieszy :-)

Edytowane przez Dejv81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że pisałem o poliftowym :-) Ma trochę inne parametry silnika niż przedliftowy. Planuję przesiadkę i żeby nie brak środków zostawilbym sobie jako drugie moto w miasto np.. Tak się przyzwyczaiłem :-) Małe ale cieszy :-)

Do tego dobrze sie prezentuje i jak wydech ladnie mruczy wrrr ;)

Edytowane przez Natalia Cattiva

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

pytanie do posiadaczy - może ktoś probował to już robić.

czy jest możliwość podwyższenia kanapy w ER-6? Uchwyty są na gwintach więc teoretycznie chyba dałoby się to zrobić, a brakuje mi dosłownie ok 2 cm, zeby wygodniej dało się zająć pozycję.

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
14 minut temu, Anubis997 napisał:

Witam panowie zastanawiam się nad kupnem motoru na a2. Mam 198cm wzrostu i szukam czegoś co będzie w miarę pasowało do mnie rozmiarem. Zastanawiam się nad kawasaki er6n i tu pytanie czy nie będzie ona za mala

NO raczej będzie...popatrz sobie tutaj najpierw

https://cycle-ergo.com/

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...