Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na koniec wrzesnia , np powiedzmy ostatni weekend czyli 25 .09 2004 chcialbym zaproponowac wam cos innego niz jazda na motocyklach a mianowicie

Zwiedzanie kopalni soli w Wieliczce - ale poza trasa turystyczna

 

opis takiej trasy znajdziecie na http://trzypion.oldfield.org.pl/wieliczka/

 

koszt takiej trasy to okolo 80 -90 zł

 

jesli sa chetni to zapytam i załatwie termin.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siasia - ja?!? przedawkować słodycze?!? To możliwe??!! Ależ skąd! Odnośnie NIEJEDZENIA - miałam na myśli postój i "obiadek" w przydrożnym barze przy stacji. Przecież to było ochydne!!!! Chyba nie ma nikogo, komu by tam coś smakowało. :ehz: Za to ciastkarnia na końcu była super. Co prawda nie tak dobra jak "Łasuch", ale... w końcu nie można mieć wszystkiego. :D

 

Odnośnie najbliższych dni - jesli ktoś się wybiera gdzieś w sobotę, to proponuję zakończyć wycieczkę na/przy zamku w Dobczycach. O 20.00 jest pokaz bractwa rycerskiego. Klimaty Króla Artura i reszty. Wczesniej, lub później - nie wiem dokładnie - jest pokaz tańców dworskich i innych. Zapowiada się niezłe widowisko. Plucie ogniem, walki, turniej i zabawy różnorakie. Kto rad, to zapraszam. Od 18.00 coś się powinno dziać, ale to mniej oficjalnie.

 

Pozdrawiam!

 

P.S. Żałójcie, że nie jechaliście rano Zakopianką, przynajmniej za Lubniem. Rewelacja! Ani żywej duszy od pod samą Naprawę od...nie wiem jak ta miejscowość się nazywa. Z góry też się rewelacyjnie zjeżdżało, tylko od czasu do czasu coś z na przeciwka, tak to pustki! Och, gdyby Zakopianka była taka bajeczna przez cały czas :roll: ... życie stałoby się piekne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam pytanie  

                                   CO Z WEEKENDEM ??

 

Ludkowie, może by sie zebrać i jakąś traskę zrobić...

 

Witam,

 

a może by taką traskę zrobić, żeby koło 15:00 znaleźć się w okolicach Ogrodzieńca ?

Dokładniej w Pilicy. Siostra jednego z Precli popełnia małżeństwo i można by jej niespodziankę w postaci eskorty motocyklowej zrobić.

http://www.pilot.pl/index.php3?z_city_id=1...1&info=&lang=pl

Ja się na 100% nie umawiałem, ale jeśli można bezinteresownie komuś radochę sprawić, to ja bym pojechał. Tak czy tak gdzieś jechać trzeba, bo pogoda ma być jedwabista :D

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by taką traskę zrobić, żeby koło 15:00 znaleźć się w okolicach Ogrodzieńca ?  

Dokładniej w Pilicy. Siostra jednego z Precli popełnia małżeństwo i można by jej niespodziankę w postaci eskorty motocyklowej zrobić.

jeśli można bezinteresownie komuś radochę sprawić, to ja bym pojechał.

 

Niby tak, ale jaka traska ?? No bo chyba nie do Pilicy i spowrotem. Ja sie słabo znam na okolicach, więc ciężko mi zaproponować cos sensownego. No i szczerze powiedziawszy wolałbym gdzieś w kierunku wzniesień sie udać, ale się przy tym nie upieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałem ze 2 strony temu traskę na tę sobotę w Beskid Żywiecki - pozostało to bez odpowiedzi.

W takim razie rzucam jeszcze jedną propozycję:

-> Szczyrk -> Wisła -> Ustroń -> Cieszyn -> Skoczów -> powrót ustalimy gdzie, czy na Weselicho :D , czy do Dobczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałem ze 2 strony temu traskę na tę sobotę w Beskid Żywiecki - pozostało to bez odpowiedzi.  

W takim razie rzucam jeszcze jedną propozycję:  

-> Szczyrk -> Wisła -> Ustroń -> Cieszyn -> Skoczów -> powrót ustalimy gdzie, czy na Weselicho  , czy do Dobczyc

 

Faktycznie... Przegapiłem tego posta...

Pod obiema propozycjami sie podpisuję, bo mi sie podobają...

A o której byśmy się umówili i gdzie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jechał raczej do Dobczyc, a wczesniej objazd okolic z międzylądowaniem w zalewie :mrgreen: (oczywiście jeśli będzie pogoda i możliwoś popływania tam - nie wiem, nie moja okolica). Gdyby nikt nie jechał, a moto OK chodziło to może się podczepię pod Szczyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,

 

a może by taką traskę zrobić, żeby koło 15:00 znaleźć się w okolicach Ogrodzieńca ?

Dokładniej w Pilicy. Siostra jednego z Precli popełnia małżeństwo i można by jej niespodziankę w postaci eskorty motocyklowej zrobić.

Ja się na 100% nie umawiałem, ale jeśli można bezinteresownie komuś radochę sprawić, to ja bym pojechał. Tak czy tak gdzieś jechać trzeba, bo pogoda ma być jedwabista :D

 

Pozdrówka

 

Podoba mi sie twoj pomysl :D Jak znajdziesz kogos wiecej to ja bym sie pisal.

A jak nikt wiecej sie nie znajdzie to ja w sobote ruszam albo na slowacje albo .... gdzies w sumie to nie wiem sam. Wstaje rano , tankuje do pelna i jade...........byle jechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...