Skocz do zawartości

Nareszcie mogę się czymś pochwalić:):)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zakupiłem sobie Kawasaki KDX 125 od Enduroguya, motor chodzi naprawde bardzo fajnie, tylko jeszcze się nie mogę przyzwyczaić jeszcze ile ssanie trzymać itp i mi troche czasem zalewa albo dusi:) ale ogólnie jestem zadowolony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo tak... Musze przyznać, że maszynka chodzi całkiem fajnie :biggrin: Tylko coś tam ją jeszcze dławi lekko, ale to sie dopracuje :buttrock:

 

Szczerze, to byłem zaskoczony, że 125 może mieć taką moc :buttrock:

 

Noo Odys, już gratulowałem jak sie widzieliśmy, ale teraz robie to po raz drugi :biggrin: Pierwszy dobry zakup :evil:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: . Gratuluje gratuluje... Powiem że aż żal mi było sprzedawac. Jak przyjechaliscie to mi mina troche posmutniała. Maszynka naprawde spoko latała... Chyba przez tłok od KX'a jednopierscieniowy (a mial byc od KDX :buttrock: ), wiekszy gaźnik i ladny przelot ;] . Jak ją kilka razy pokreciłem to naprawde byłem mile zaskoczony!

Co do zalewania i ssania: przy odpalaniu musisz je caly czas trzymac zaciągniete. Od remontu nie musiałem kdx'a kopać 2 razy ( no moze poza pierwszym odpaleniem :buttrock: ) . No a zalewa troszke jak na niskich obrotach caly czas lecisz. Jak idziesz górą to jest spoko. Jak dotrzesz to poreguluj, opusc plywak i musi być dobrze - albo lataj tak ja Bóg nakazuje czyli nie ponizej 7000 :biggrin:

 

A oto fotki robione godzinke przed sprzedażą:

http://www.bikepics.com/members/enduroguy/...sp?i=559323&s=0

 

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...