Skocz do zawartości

Stronka z książkami serwisowymi za free....


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek1

Jenes jak ci sie śmiga FJotą, dla mnie trochge za ciężka, jeszcze nie moge sie przyzwyczaić, jak jeżdziłem VF750 to przy tym to był motorower, nie mówiąc już o DRze, którym świruje na maxa, chyba odreagowuje jazde FJotą gdzie zakręty zwłaszcza na nierównym asfalcie to katorga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jenes jak ci sie śmiga FJotą, dla mnie trochge za ciężka, jeszcze nie moge sie przyzwyczaić, jak jeżdziłem VF750 to przy tym to był motorower, nie mówiąc już o DRze, którym świruje na maxa, chyba odreagowuje jazde FJotą gdzie zakręty zwłaszcza na nierównym asfalcie to katorga.

 

Troche się już przyzwyczaiłem, zrobiłem 2000 km w pare ostatnich tygodni, fakt jest przyciężka ale czuć to najbardziej jak się stoi, potem jest całkiem poręczna, jakoś nie narzekam a zakrętów u mnie całe mnóstwo :) . Stwierdziłem tylko że troche nerwowo zachowuje się przód przy ostrym zakręcie pokonywanym z małą pędkością jak są jakieś nierówności, może pasuje sprawdzić ile oleum jest w lagach, znajomy nigdy nie miał czegoś podobnego :roll:(a może mam przywidy) . Ale narazie jestem zadowolony a wątpie czy ostre zakręty można na czymkolwiek szybko pokonywać jeżeli droga krzywa ja diabli.

Ps. trochę jednak uważam na zakrętach 8) , aż tak pewnie to się nie czuje, za mało nim przejechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze ludzie

 

Wiem ze blądyn ze mnie, przynajmniej tak mówi moja dziewczyna :)

 

Ale jeden napisał że chce zzr 600 '98 a drugi zx 6r '98 a to przecież to samo :wink:

 

spox do obu czyli do jednego jest i bedzie na str jurto

aaaa i do gpz 550 ale z roku '84/85 bo w '87 to już chyba nie robili i albo mnie albo ciebie producent w bambuko zrobił :wink:

 

to co bedzie to jak zwykle rysuneczki Parts w liczbie ponad 60 na sztuke innych rzeczy na siecie nie ma

 

a co do pobierania to te zakichane pdf-y najlepiej przwym i zapisz jako - podaćlokalizacje i jak sie sciagnie to otwierac powinno dzialac. u mnie z acrobatem 5.0 dziala

 

 

Pozdroofka PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzysiekCh
kochani :wink:

 

Piszcie roczniki

 

i co tam sie jeszcze da żeby nazwa była pełna

 

np. mój

 

Honda VF 1000 F2 '87 czy coś

 

bo zanim znajde o co chodzi to pół godziny mi mija

 

Pozdroffka

brymm brymm :)

 

Witaj ponownie!

 

Wiec chodzi mi o Honde CBR600 F '87 (jest to model F1 PC19)

 

Z gory dziekuje i pozdrawiam

 

KrzysiekCh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...