Skocz do zawartości

Stronka z książkami serwisowymi za free....


Rekomendowane odpowiedzi

Mata jakbyś chciał robić wszystko zgodnie z prawem to założę się, że teraz nie siedziałbyś przed kompem bo nie wydałbyś paru baniek na windowsa nie mowie juz o cenie 2500 za offica... Wiec pomińmy ten temat... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jo Black Jack,

 

Masz już może servisówkę do VFR RC 24 ???

 

A i jeszcze jedno... Po ściągnięciu pliku ACROBAT mi mówi że są jkieś błędy i nie może otworzyć .... Czy coś się dzieje podczas sciągania ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludzie

 

W związku z powyższym zapytaniem Occult-a wnosze sie z apelem o zalatwienie servisowki do vfr-a z '86r bo na calym swiecie tego nie ma :P sa tylko partsy (które już zresztą wrzuciłem)

 

A jest to całkiem popularny motocykl w polsce

 

aha

 

Dałem ks. serwisową do Suzi GV 1400

 

pozdrawiam wszystkich fanów Suzuki a w szczegółności Szrame :P

 

PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadzilem na swoja stronke www.jacus.pq.pl emblematy jaki tylko mialem jest tego troche. Moze sie okazac konieczne zdobycie czegos co nazywa sie Adobe illustrator. jest też czcionka milhouse.ttf (czy cos) dla milosnikow hondy. (dla mnie :P ) trzeba ją zainstalować pod windows i można zrobić oryginalne naklejki.

 

Jak je przygotować - tak jak reklamy naklejane (wycinanie ploterem, na papier transferowy i srrrruuu na odtłuszczony moto)

 

Jakby co który jeszcze potrzebował to moge poszukać (ZA PIWO :P )

 

papapapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha -   któryś tam miał problemy z ogladaniem pdf-ów  

 

Wiec przypominam że prawym myszy i zapisz element docelowy jako......... i dopiero z twardego go oglądać prosze :P

 

papa

 

 

Tak, tak to wiemy :P

 

Tylko już na twardym nie można otworzyć, coś się tam wyświetla "There an error......

Może źle pliki się ściągają ??? Nie wiem.

 

Kiki,

 

Dzięki za lacza, mam nadzieję że coś tam będzie :D Zaraz sprawdzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...