Skocz do zawartości

Stronka z książkami serwisowymi za free....


Rekomendowane odpowiedzi

mam ze 25 ksiązek o nazwie parts catalog i którąś tam serwisówke. Są one do Hond serii V4 (VF, VFR). Noooo i chciałbym sie nimi podzielić, tzn wrzucić gdzieś na swoją stronke. Tylko że mam pytanko czy są osoby chcące sie przyłączyć do pomysłu i czy jest na to zapotrzebowanie ?

 

Jak chciałem coś takiego załatwić 2 lata temu to za ksero czegoś takiego wołali 150 zł

 

o oryginałach nie wspomnie

 

Co o tym myślicie ??

 

Pozdrooffka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego już jest ponad 300MB a bedzie jeszcze wiecej. Nie słyszałem o żadnym serwerze za free co by coś takiego robił ale w tym momencie uśmecham sie :wink: do mojego kumpla Andrzeja co mi "free space" na serwerze udostepni. Chodzi mi takrze o ludzi co chcieliby swoje serwisowki poskanowac i tam je wrzucic i wtedy mialo by to sens. a co do piractwa ..... :) Ksera tez sa nielegalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksera tez sa nielegalne

 

co się przejmujecie ? kupiłeś moto to należy Ci się do niego jakiś opis "użytkowania" :wink: a każdy z nas wie jak wygląda w Polsce dostęp do takich materiałów w Polsce - nie ma nic!!!

 

jedyne co można kupić to książki w katalogach niemieckich firm ewentualnie uderzyć na amazon.com <- nikt się o nas nie troszczy to zatroszczmy się sami :):):):)

 

zresztą całe przedsięwzięcie ma charakter edukacyjny a nie komercyjny więc o co chodzi...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksera tez sa nielegalne

 

zresztą całe przedsięwzięcie ma charakter edukacyjny a nie komercyjny więc o co chodzi...

 

pozdr

popieram głos kolegi :roll: :roll:

to jak z oprogramowaniem komputerowym dla celów edukacyjnych

takwięc śmiało dawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie książek : Jeśli ma ktoś do ZZR 600 w języku angielskim lub polskim, chętnie skorzystam do skserowania - ja mam po niemiecku, a ten jezyk nie jest mi zbyt bliski! :cry:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem motofile

Wrzuciłem na próbe pdf-ka i pare jpg-ów pokukajcie czy coś takigo wam sie przyda ? :wink:

Ciągne teraz materiały XL 600 :)

Mam wszystko do kawalkady 1400 włącznie z kilkoma instrukcjami jak CB zainstalować :P

 

Sie chce sie znajdzie.

 

Jeszcze qwa musze sie strony nauczyć robić :D Wiem dupa ze mnie :P

Ale za to szukać umiem :)

 

www.jacus.pq.pl/94rvf750.pdf

 

to jest przykład na 10 Mb

 

i pare picturesów od 1.jpg do 9.jpg

pod tym samym adresem

PA

 

P.S. najlepiek gdyby jakas dobra dusza podjęła sie oprawy graficznej a ja dam odrobinke marewiałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha z nowych rzeczy

Jest Cały Fazerek FZR750

Madura V1200 parts (obrazki)

CBR od 93do 2001 parts (obrazki)

XL 600 - ale o tym już pisałem i Suzi Cavalacade 1400

 

Parts number - to materiały które najłatwiej ściągnąć, nie mają opisów ale wpizdu obrazków. Jest tam rozrysowany cały moto (każdy element) :wink:

 

Pozdroofka

 

jak coś jeszcze znajde to napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...