Skocz do zawartości

Potrzebna szybka pomoc-bardzo szybka


Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory myslalem o YZ 426

Prosze wypowiedzcie sie na temat tego modelu :icon_rolleyes:

 

Na co zwrócic uwage podczas ogledzin

 

Słyszałem ze KTM y inaczej pracują od innych 4t

 

Czy to jest dobry model?

Jak z czesciami

 

Czasu mało>>>>>>>

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=97108012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie wyglada na kradziony !! lampy ma ,blotnik ma, wersja EXC miala homologacje to gdzie papiery ?? przeciez to paru letni sprzet a nie 40 letni zabytek

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadacie bzdury, ja nie wiem dlaczego większość z was uwaza kazdy swiezy motor bez kwitów za kradziony? Przeciez papiery mogą zaginąć w różnych okolicznościach, można je zgubić, albo moga zostać zabrane przez jakieś tam organy władzy z jakiegostam powodu, mozna kupic motocykl od jakiegos niemca który ma papiery gdzies w domu ale nie moze ich znaleźć :) Takie sytuacje też się zdarzają, wiec nie mozna z góry zakładać ze kazdy który sprzedaje motocykl bez papierów jest złodziejem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

przelicytowali mnie :banghead: ale to śmierdząca sprawa że tak EXC nie mial papierków

 

To ile Ty chciałeś dać za ten motocykl? 4000? :)

 

A co do moto - pewnie ktoś je przylókł na pace z zagranicy, chowając przed celnikami. Tak czy owak kicha - chyba, że ktoś mieszka w Bieszczadach i mu dokumenty wiszą.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam gadasz bzdury.

Jeśli papiery były a zgineły/spłoneły/pies skąsał itd. to bez problemu można wyrobić duplikaty.

Jak zabierze policja czy inne organy władzy to napewno wystawią pokwitowanie.

Według mnie to dosyć ważna sprawa!

 

Dominik na dobrą sprawę to nawet przed celnikami nie trzeba chować.

Edytowane przez BaRy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile Ty chciałeś dać za ten motocykl? 4000? :(

 

A co do moto - pewnie ktoś je przylókł na pace z zagranicy, chowając przed celnikami. Tak czy owak kicha - chyba, że ktoś mieszka w Bieszczadach i mu dokumenty wiszą.

 

pzdr

Wiecej niz 4000 zł to on nie jest warty :)

Jesli miałbym pieniądze to nie pakowałbym sie w takie cos.Budyn lepiej zainwestuj w cos "legalnego"? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...