Skocz do zawartości

Mój nowy nabytek


Rekomendowane odpowiedzi

CZy to ta DT z allegro ??

 

Dokładnie ta sama :)

Moto przyjechało do mnie z Gdańska i jak na razie nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń natury technicznej.

Co do mocy to mam jakiś świstek germański na którym widnieje owe 35PS.

...oby do 15 kwietnia kiedy to karta pojazdu pójdzie w dół :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie mogłem się jednak powstrzymać, wystawiłem moto i "na lewo" bez papierków delikatnie przetestowałem. Muszę powiedzieć, że z motorami miałem rozwód jakieś kilka lat temu (WSK i MZ150) i pierwsze wrażenia to:

- organoleptycznie stwierdzam że to DUŻA maszyna,

- ma nowe klocki, łańcuch i tylną zębatkę, sprężynę (amorki też wyglądają lux) - przegląd TUV robiony w listopadzie 2005,

- waży ~120kg i to czuć (albo ja muszę przypakować :) ),

- za*eb****e narowista!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem DT125 ale jeszcze nie testowalem (moto czeka na rejestracje i ubezpieczenie w salonie). Jak sie przymierzałem to równiez pierwsze co dostrzegłem to to że jest zajebiście duża i cięzka... W przyszlym tygodniu sprawdze co z tą "narowistością" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie mogłem się jednak powstrzymać, wystawiłem moto i "na lewo" bez papierków delikatnie przetestowałem. Muszę powiedzieć, że z motorami miałem rozwód jakieś kilka lat temu (WSK i MZ150) i pierwsze wrażenia to:

- organoleptycznie stwierdzam że to DUŻA maszyna,

- ma nowe klocki, łańcuch i tylną zębatkę, sprężynę (amorki też wyglądają lux) - przegląd TUV robiony w listopadzie 2005,

- waży ~120kg i to czuć (albo ja muszę przypakować :) ),

- za*eb****e narowista!!

Jak najszybciej zrob fotki i wrzuc na 4um.Troche niedobrze ze masz zmienioną tylko jedna zebatke bo przez to szybciej bedzie sie ona zuzywac.Moze byc tez tak ze zebatki zdawczej nie widzisz takze nie wiesz czy jest wymieniona a łancuch jest tak brudny ze wyglada jak 20 letni :banghead: JESZCZE RAZ GRATULACJE :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą wstawiam linki do fotek:

 

bikespics_1

 

bokespics_2

 

bikespics_3

 

bikespics_4

 

bikespics_5

 

Naklejki są już historią :)

 

BTW:

Jak wstawić fotkę żeby pokazywała się w poście?

 

EDIT:

Sorry za 2005 - my fold :banghead: :(

 

Co do mocy to tak jak pisałem mam papierki potwierdzające 35KM - ile ma naprawdę to chyba faktycznie sprawa dyskusyjna...

Edytowane przez slo_mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą wstawiam linki do fotek:

 

bikespics_1

 

bokespics_2

 

bikespics_3

 

bikespics_4

 

bikespics_5

 

Naklejki są już historią :)

 

BTW:

Jak wstawić fotkę żeby pokazywała się w poście?

1 - dlaczego wpisales rocznik 2005 - uwielbiam to, szukasz motoru z 2005 roku a tu taka dt ci wyskakuje

2 - nie wstawiamy teraz na forum zdjec tylko linki !!

 

Cos mi sie nie chce wierzyc zeby ta dt z tą końcówką miała nawet 30 KM

Edytowane przez eloelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się aż tak bardzo, ale moim zdaniem ten DT ma seryjny wydech i cylinder, więc raczej ma troszkę mniej niż 25 KM, oczywiście mogę sie mylić :) Co ni ezmienia faktu że gratuluje nowej fury i życzę super udanej jazdy.

Edytowane przez kristi_rx125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIT TUNINGOWY :) :icon_razz:

 

Dzięki :( :banghead: :icon_razz:

W jaki sposób można zatem najprościej sprawdzić że moto jest odblokowanie?

 

EDIT:

Jeżeli ktoś podejmuje się ocenić/sprawdzić ilość koniuff to zapraszam do siebie.

Edytowane przez slo_mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy motor wkręca się na maksymalne obroty, bo w dt jedną z wielu blokad jest blokada na module. Najprostszy sposób na sprawdzenie- po prostu daj się przejechac gosciowi który jest obeznany z enduro i on po krótkiej przejażdce powie ile ten Twój black monster ma koni :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :banghead: :) :(

W jaki sposób można zatem najprościej sprawdzić że moto jest odblokowanie?

 

EDIT:

Jeżeli ktoś podejmuje się ocenić/sprawdzić ilość koniuff to zapraszam do siebie.

wyszkow jest chyba nie daleko jozefowa, wiec wpadnij to porownam ze swoją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...