Skocz do zawartości

Armatura Waszych marzen


koobra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja należę do nielicznej grupki posiadaczy tego o czym marzyli , teraz tylko planuje go nieco podrasować , a po cichu mi się maży że Yamaha na jego bazie zrobi cos ,co przebije mocą i pojemnością Rocketa .

Edytowane przez Doktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus: Dasz rade wyjasnic, dlaczego kreca Cie driftery? To cos szczegolnego, czy moze tylko kwestia gustu, o ktory sie spierac nie ma sensu, bo kazdego kreci co innego?

 

Browarny: Nikt tego nie powiedzial i luz. Mysle ze chodzi, przede wszystkim, o filozofie przemieszczania sie, ta legendarna sylwetka jezdzca, ktory ma problemy zycia codziennego gleboko w dupie; liczy sie maszyna i nawijane kilometry ciagle innego swiata.

 

Pompka: Nie masz tego w info pod awatarem, wiec pytam - czym sie wozisz? I jak Ci sie widzi Yamaha V Max?

 

Doktor: Z postu wnioskuje, ze masz Rocketa III. Prosze o opinie uzytkownika, jestem strasznie ciekaw tego cuda.

Edytowane przez koobra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem, które już zacząłem realizować jest bobber ze słabym silnikiem. W tym motocyklu najważniejszy ma być wygląd i styl. Żadnych chromów, dominować ma czerń, która kryje lekką, wręcz filigranową konstrukcję. Rozmyślnie napisałem o słabym silniku, bo szybko to można sobie pojeździć na ścigaczu :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rewelacja ,dlatego napisałem że należę do nielicznych którzy mają to co chcieli, V i 4 cylindry moze to nie kanaon ale jednak V i z boku nie widać ze siknik jest szeroki, a zysk z dwóch dodatkowych cylindrów jest oczywisty.

Edytowane przez Doktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ideał to:

Kwackazooki :icon_rolleyes: VN2000 - potężna sprawa i oczywiście Honda Valkyrie Rune - projektanci trochę odlecieli ale jak wygląda!!!

 

Driftera ma extra błotniki - głęboko kryte koła to jest to.

 

A najlepsze jest to że teraz przesiadam się na V-Stroma - zobaczymy jak sie sprawdzi nie-cruiser

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nazbierało się maniaków. I bardzo dobrze, bo ja też jestem maniakalnie zabujany w dwóch rzeczach:

1. Porządny, niepsujący się chopper z prostą kierowają, niskim kadłubem pod tyłek i odpowiednim wydźwiękiem :banghead: . To już mam, chociaż przydałby się piąty bieg.

2. Whisky, dużo whisky :icon_rolleyes: i fajna baba, niekoniecznie jedna i niekoniecznie na długi czas.......tak żebym nie musiał zakładać koszulki z napisem na plecach "jeżeli możesz przeczytać ten tekst, to znaczy że ta zdzira już spadła". To też mam, z tym że zapowiedziała się na dłuższy czas :icon_rolleyes:. Jednak wciąż zostaje whisky.....

 

No i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...koszulki z napisem na plecach "jeżeli możesz przeczytać ten tekst, to znaczy że ta zdzira już spadła". To też mam...

 

No i tyle...

 

 

a ja z troche innej beczki off topicowo... wiecie moze gdzie dorwac taki T-shirt ??:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie:

rama mojego pomysłu, S&S 105 HP, przód springer, i kilka niezbędnych gadżetów - nic ponad to!

kolor: czarna piecówka + czerwone ranty

 

PS

c.d. koszulek to poczekaj na bazar lub zloty /chociaż w necie też się znajdzie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...