Skocz do zawartości

Śmierć motocyklisty


Kodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

brat ma malca 99' i widac migacze b. dobrze. moim zdaniem kierowca 126p nie wlaczyl migacza i co wazniejsze nawet nie spojzal w lutro.

 

wczoraj jechalem i idiota w puszce cofal z posesji na droge głowna nawet nie spojzal czy jade. uratwalo mnie to ze na jezdni po prawej byly dziury i jechalem po lewej. a od auta przejachelem 0,5 m (stanol prostopadle do osi jezdni) zawrocilem po 500 metrach no i go mijam a ze koles byl jescze z laska to chcial sie popisac i zajechal mi droge podczas jazdy idiota

 

wspulczycia dla motocyklisty :) teraz bedzie duzo wypadków ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z tymi malczanami to jest tak:

 

Starsze wersje są jeszcze na prądnicy (gównianej...) i ona daje mało prądu.

Kierunki w nich prawie zawsze słabiutko świecą... u mnie w okolicy z tego powodu było kilka wypadków. pzdr

 

Pradnica to jedno, a druga sprawa, ze te starsze maja jakies gowniane przerywacze i czasem kierunek swieci sie z czestotliwoscia 2 razy na minute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawowy problem u katamaraniarzy jest taki ze naciskaja na hamulec rownoczesnie wrzucajac kierunek a czasami robia to przy okazji jak skreca kierownica :icon_razz: wiekszosc z nich chyba nie zdaje sobie sprawy do czego sluza lusterka!!! wczoraj mialem taka sama sytuacje jak swietej pamieci motocyklisa o ktorym jest ten post z tym ze mi sie udalo.. wspolczucia dla wszystkich ktorzy go znali.. chlopaki i dziewczeta - uwazac na puszki bo to jest ten rok co boli..

 

...[']...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o maluchy to ja zaliczyłem glebę 1,5 roku temu właśnie przez malana gdyz nie widziałem kierunkowskazu który podobno był włączony.Opisałem mój wypadek na forum.Na szczęście nic poważnego mi się nie stało czego nie można powiedzieć o moto.Pamiętajcie o ograniczonym zaufaniu do kierowców puszek.

Edytowane przez Tomek xj550

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...