Skocz do zawartości

Kombinezon PADANA


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

 

Wyczytałem w prasie motocyklowej (chyba "Świat motocykli")na luty '06r. o nowej na polskim rynku firmie odzieżowej pochodzącej z Czech. Znalazłem ich stronkę i przyjrzałem się ich ofercie.

 

Oficjalna stona: http://www.padana.cz

i w Polsce http://www.padana.pl (jeszcze w budowie)

 

Ze względu na cenę wygląda to nawet atrakcyjnie ale nie wiem jak z jakością i funkcjonalnością. Firma podaje, że ma już 20 lat tradycji ale ciekawe jak to przełożyło się na produkty (przykładowo w jednej tylko z 8 kurtek tekstylnych jest użyta Cordura DuPont-a 500D a reszta to Matex - nie wiem co to nawet za materiał :|).

 

Jeśli ktoś coś wie o tej firmie i jej produktach niech coś o nich napisze.

 

POZDRAWIAM !!!:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj tez sie przygladalem na necie tym kurteczkom chyba z godzine i wygladaja na solidne ciekawe co to jest warte, ale ceny naprawde maja super. Na allegro jest jedna, tez wyglada super no i cena mozliwa ;) chyba sobie sprawie kurteczke tej firmy bo musze cos kupic na nowy sezon :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj w "Motocyklu" opis kurtki, którą produkują. Na zdjęciu wyglądała bardzo ciekawie a cene miałe atrakcyjną- z tego co pamiętam ok. 400 zł. Jestem właśnie na kupnie jakiegoś texa i chciałbym ją obejrzeć na żywo. Może na jakimś bajzlu będą się wystawiali... Zobaczymy jak odpalą polską stronę internetową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w sieci przez przypadek krótki opis kurtki PADANA TXJ-15B.  http://www.aerox.pl/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=83

 

z tej podanej stronki przez cassius33wynika że to dość pożądne kurtki a cena jest też super . Więc mam nadzieje że wejdzie na polski rynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam kurtke TXJ-15B, oraz rękawice Padana, po 2 sezonach użytkowania nie mam żadnych zastrzeżeń, kurtka oraz rękawice z membraną, sprawują sie dobrze zarówno w ciepłe jak i chłodniejsze dni.

 

Produkowane jest to w pakistanie www.padana.com

 

Pozdrawiam

Bart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.

Nosze sie z zakupem kombinezonu. Nie mam duzo kasy, wiec szukam czegos w cenie do 1500 pln. Jak zauwazylem kazdy odradza AMX, ale znalazlem firme PADANA (www.padana.pl) ktora oferuje kombinezon (jak na zalaczonym foto). Jest w dobrej cenie - 1319 pln oraz pasuje mi do kolorystyki butow, motocykla i kasku ;-)

Mam wiec pytanie, czy ktos smiga juz w kombi tej firmy? Jezeli tak to jak sie spisuje?

 

5_d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatnio zastanawiam się nad zakupem nowego kombi. powiem Ci, że pierwszy raz widzę kombinezony padany, ale ze zdjęć i opisów to całkiem dobrze to wygląda. Wydają się solidne i dość dobrej jakości, ciekawe tylko jeszcze jak w tym się jeździ. Nie wiem czy widziałeś tą stronkę ale możesz rzucić okiem na jeszcze takie kombi: Kombinezonki. (W związku z zadeklarowaną kwotką mam na myśli oczywiście kombinezony Utiki)

Hmmm... Jak tak patrzę i porównuję Padanę i Utikę to Padana wydaje mi się lepszym wyborem.... Szkoda że nie było mi dane osobiście przetestować to bym może więcej pomógł...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...