Skocz do zawartości

lubsko


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jadę!

Co do Louisa, to zamówiłem wszystko w Polsce, kit ze Szwabami, jak nie chcą nam otworzyć na czas zlotu sklepu to niech spadają. A że na pewno na tym zlocie jacyś Niemcy sie zaplątają, to w rewanżu ich spacyfikujemy!

pzdr

P.S. A może wzorem innych tematów ktoś zapoda małą listę kto jedzie? Cobyśmy wiedzeli, że kogoś znajomego spotkamy...

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że na pewno na tym zlocie jacyś Niemcy sie zaplątają, to w rewanżu ich spacyfikujemy!

Niemcy przyjeżdżają tam co roku. Bardzo sympatyczni, tylko w cholerę ich nie mogę zrozumieć ;)

Chyba ze 3 lata temu jeden z nich stanął do pojedynku z gościem na jakimś 'rusku'. Zakopywali sprzęty bardzo ładnie, tyle że rano rusek pojechał do domu a VS800 z zakopanym kołem i przebarwionym wydechem drogę powrotną zrobił na lawecie. Potem dowiedziałem się że niemiec kupił Intruza jakieś 2-3 miechy wcześniej :D

Zdaża się, że pojawiają się też "Fetorsi" :) wtedy to juz jest odjazd na całego :( :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa BGP,KGP wyjeżdza dziś ok 18.00.

We Wrocku pewnie bedziemy ok 20.30,a do Lubska ruszymy w piątek jak nam kac minie :D

Najgorsze z tego wszystkiego jest to, że oni śpią u mnie :) Oj wódeczka się poleje jak za dawnych dobrych lat :clap:

 

ludzie z wrocka czy ktos sie w końcu wybiera do lubska? i czy jest jakas ustawka na jutro?

Karola my będziemy napewno jechać z Wrocka w piątek w kilka motocykli, więc oczywiście możesz się podpiąc pod naszą grupę ;)

Odezwij się na moje gg: 4298837 to wymienimy się telefonami, bo naprawdę nie wiem kiedy będziemy startować w piątek.

 

Poza tym wydaje mi się, że namierzyłam Cię dzisiaj o godzinie 12 na Powstańców Śląskich koło przejazdu kolejowego (blisko Arkad). Ta laska na ścigaczu i z rakietą na plecach to byłam ja :clap:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś kurcze mam problemy z moim gg, podaje mój nr tel 693075494, jak bedziecie ruszac daj znac, bo chetnie sie przajade na ten zlot a coś z krucho z ekipą chętna na takie wyjazdy a ja cały czas cieszę się nowym sprzętem i mam ochotę na różne wypady :clap: :clap:

 

Poza tym wydaje mi się, że namierzyłam Cię dzisiaj o godzinie 12 na Powstańców Śląskich koło przejazdu kolejowego (blisko Arkad). Ta laska na ścigaczu i z rakietą na plecach to byłam ja

 

mnie też sie wydaje ze cię widziałam ale to było wczoraj na Powstańców mniej wiecej na wysokości BP ok godz 13 :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...