Skocz do zawartości

lubsko


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krasanal mordo Ty moja ale ja mam 500kaemów w jedna strone :icon_twisted: Nie widze tego w różowych kolorach ,dowiedzialem sie wczoraj że moja szanowna rodzinka chce mnie odwiedzic wlaśnie we wspomniany weekend ,pozyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, to spotykamy się w Lubsku, oczywiście jeżeli:

1. jest tam przyzwoity hotel

2. wszelkie robactwo w okolicy zostało wytępione

3. niejaki Miklas pojedzie przez Gdańsk coby moje bagaże zabrać bom wygodnym się zrobił po tych Węgrach* Węgrzech* (niepotrzebne skreślić)

4. jest przyzwoita myjnia dla moto w okolicy

5. i inne takie

Czyli typowy, kulturalny, ogólny zlocik...

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, to spotykamy się w Lubsku, oczywiście jeżeli:

1. jest tam przyzwoity hotel

2. wszelkie robactwo w okolicy zostało wytępione

3. niejaki Miklas pojedzie przez Gdańsk coby moje bagaże zabrać bom wygodnym się zrobił po tych Węgrach* Węgrzech* (niepotrzebne skreślić)

4. jest przyzwoita myjnia dla moto w okolicy

5. i inne takie

Czyli typowy, kulturalny, ogólny zlocik...

 

Pzdr

ŁIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes: :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krasanal mordo Ty moja ale ja mam 500kaemów w jedna strone :crossy: Nie widze tego w różowych kolorach ,dowiedzialem sie wczoraj że moja szanowna rodzinka chce mnie odwiedzic wlaśnie we wspomniany weekend ,pozyjemy zobaczymy.

Bywa :) ja na Rybnik mam około 370 w jedną stronę i zawsze jestem ("...nie straszne nam wichry i burze, nie straszne nam deszcze ulewne, co to dla nas bagna, kałuże...") :buttrock:

A poza tym to może broda znów zrobi ku..ku..ku..eczke która znakomicie rozluźnia po długim siedzeniu na moto :)

A co do rodzinki to powiedz że w Lubsku jest bardzo ładny zalew i można w miłym gronie posiedzieć sobie nad wodą przy grillu :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywa :) ja na Rybnik mam około 370 w jedną stronę i zawsze jestem ("...nie straszne nam wichry i burze, nie straszne nam deszcze ulewne, co to dla nas bagna, kałuże...") :buttrock:

A poza tym to może broda znów zrobi ku..ku..ku..eczke która znakomicie rozluźnia po długim siedzeniu na moto :)

A co do rodzinki to powiedz że w Lubsku jest bardzo ładny zalew i można w miłym gronie posiedzieć sobie nad wodą przy grillu :) ;)

 

 

Widzę, że Krasnal Sztywnego Pala się nasłuchał heheh. Gamonie z Bogatyni którędy śmigacie A4 czy inaczej?

Może teraz Wy na nas poczekacie?? Brodaty będzie kukał?? (ja trzeba jakiąś siepę na spirytku zrobić to powiedz tylko po ile ja wchodzę i pewnie kilku chętnych będzie) :crossy:

Z partyjnym pozdrowieniem

 

 

Winieczko i nie tylko... nawet młode tajki jak w Wiedniu ;)

 

 

A były takie w Wiedniu?? To czamu nic nie mówiliście wcześniej??

:)

 

To meldować się kto leci z Wrocka? O której, kiedy i gdzie ustawka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kurde mam ze Złotą przeprowadzkę w ten łykend - zwalniamy mieszkanie w Łodzi i trzeba graty przewieźć - a to jedyny termin - fuck #$#$^^&*$ #$%^% #@$$

 

A ekipa jak widzę zacna jedzie i dziać się będzie oj będzie - ale nic to - nie ostatni to zlot - jeszcze się zwidzimy - na pewno - Do Piekłaaaaaaaa

 

 

Pozdrawiam ekipę

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jak tak :buttrock: na A4 wjeżdżamy w Iłowej więc możemy tam stać na wjeździe. Wyjazd z domu planowany tak na po 16 więc na A4 będziemy około 17.30

 

Pasuje?

 

 

obadamy jesio ponieważ nie wiadomo o której się pozbieramy, niestety ale w piątek do roboty trzeba maszerować, a do 17:30 może być ciężko z dotarciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. niejaki Miklas pojedzie przez Gdańsk coby moje bagaże zabrać bom wygodnym się zrobił

 

Tym razem jesli pojade to juz na moto :)

 

po tych Węgrach* Węgrzech* (niepotrzebne skreślić)

 

Chyba mialo byc Wegierkach :buttrock: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj Krasnal na ten zjazd na A4 z Iłowej , bo tam mostu brakuje :buttrock: , oczywiście da radę zjechać, ale tylko nasi drogowcy mogli wymyślić rondo które przecina 2 pasy jezdni :crossy: zawsze tam jest jakaś zadyma

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietra, jeszcze sie dobrze nie umówiliśmy, a Ty juz wymiękasz??? Olac przeprowadzkę, jeszcze dużo Cię przeprowadzek czeka w życiu, a taki zlot się może nie powtórzyć...

Miklas, okej, przeżyjemy i to że nam będziesz się pod nogami na moto pętał -grunt że masz zapał pojechac!

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano bede sie petal, kiedys trzeba zrobic te pierwsze dalekie kilometry :) , ale nie martw sie, w tym sezonie to ze 30 tysiecy nastukam :buttrock: W weekend peklo (nie wiem nawet dokladnie) ponad tysiac na Slowacji, a wczoraj 700 do wrocka, a to poczatek :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winieczko i nie tylko... nawet młode tajki jak w Wiedniu ;)

 

Młodym Tajkom też nie przepuściłaś ??? :)

 

ŁIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!! :crossy: :buttrock:

Stachu - uważaj bo Broda taki okrzyk wydaje, jak atakuje zębami czyjeś pośladki !!! :)

 

A co do kukuły - Browar zapodał mi przepis na prawdziwą kukułę, nie taką dla plecaczków ;) Z litra spirytu :) Robimy. Dziś właśnie wypłata. Idę na zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...