Skocz do zawartości

SUZUKI, YAMAHA, HONDA czy KAWASAKI - która firma lepsza?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

... tam takie glupie gadanie :) :) ;) ( bez obrazy oczywiście) teraz najlepsze jest Suzuki ( choć fachowcy twierdzą ze nadal najlepszym seryjnym sportem jest R1- patrz ostatni SUPERBIKE) przedtem była Yamaha, jeszcze wcześniej Honda , a jeszcze ;) wcześniej Kawasaki...

Kwestia kilku miesięcy wyjdzie jakaś nowa SS i bedziemy sie podniecać jeszcze ciekawaszym sprzętem... Samo życie :lol:

Pozdrawiam

WIktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sranie w banie......najlepsza jest CZARNA WOŁGAco za Gierka zabierała dzieci......

 

A tak na serio mam sentyment do Kawasaki...czemu ? A czemu ano temu czemu jestem chłop a nie baba :lol: :lol:

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę patriotą - zaznaczyłem Suzuki. Ale opinie są najlepsze o Hondzie - nie mówię o jakimś konkretrnym modelu - ogólnie. Potem Yamaha i Suzuki. Ogólnie opienie wśród znajomych, oraz w prasie najgorsze są o Kawasaki. Są to super motocykle, mają extra osiągi, fajnie się prowadzą itp (tak słyszałem) ale niestety jak mają większy przebieg, to się psują. Co nie znaczy że na pewno znajdę sporo uzytkowników Kawy, którzy uważają, że to najlepsze sprzęty na świecie. Nie zamierzam się spierać :wink: .

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest Ok tylko ,że ja słyszałem o innej kolejności marek Honda Kawasaki Yamaha Suzuki :lol: ( to nie jest moje zdanie tylko pewnego doświadczonego serwisanta...). W sumie to nie ma dla mnie znaczenia czy akurat Kawa jest pierwsza czy ostatnia. Ważne aby mój osobisty egzemplarz był w najwyższej formie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedziałem, nie będę się sprzeczał. Kawy nie kupię, bo nie muszę, Suzuki mam, bo tak wyszło i powiem że jestem bardzo zadowolony :!: . Ale marzy mi się Honda, albo Yamaha (BT 1100 Bulldog - jakoś tak mnie naszło, albo XJR 1300).

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma bata na SUZUKI :arrow: te wszystkie piękne GSXRy :!: :!:

 

W mojej opini nie jestem odosobniony ,wiec jezeli Ty sie nie znasz to sie nie wypowiadaj!

Wiekszosc Ci powie ,ze Honda jest lepsza.

A poza tym nie mowa tu o wygladzie. Widze ,ze dla Ciebie jezeli cos jest ladne to odrazu dobre.

I nie wypowiadaj sie o CRM bo pewnie nawet nie wiesz jak to wyglada a co dopiero mowa o jej wlasciwosciach.

 

Honda to jakosc i precyzja niestety Suzuki z dobrej jakosci nie slynie, dlatego nadal podtrzymuje zdanie,ze Honda rzadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma bata na SUZUKI :arrow: te wszystkie piękne GSXRy :!: :!:

 

W mojej opini nie jestem odosobniony ,wiec jezeli Ty sie nie znasz to sie nie wypowiadaj!

Wiekszosc Ci powie ,ze Honda jest lepsza.

A poza tym nie mowa tu o wygladzie. Widze ,ze dla Ciebie jezeli cos jest ladne to odrazu dobre.

I nie wypowiadaj sie o CRM bo pewnie nawet nie wiesz jak to wyglada a co dopiero mowa o jej wlasciwosciach.

 

Honda to jakosc i precyzja niestety Suzuki z dobrej jakosci nie slynie, dlatego nadal podtrzymuje zdanie,ze Honda rzadzi.

 

 

Nie chodzi mi tylko o wygląd zewnętrzny! Liczą się też osiągi (a tu suzuki jest najlepsza!)! A dla wielu ważna jest też cena (i znowu suzuki wygrywa!)! Masz rację że większość powie mi że Honda jest naj... a to dlatego że Honda jest najbardziej znana (przynajmniej w Polsce)! I pamiętaj ze mówimy o motocyklach sportowych!

p.s. Wiem co to jest CRM i uważam że to gó*no !

 

Zobacz ankietę! jak na razie wygrywa Yamaha, a za nią jest Suzuki!!!!

 

SUZUKI RZĄDZI

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...