Skocz do zawartości

SUZUKI, YAMAHA, HONDA czy KAWASAKI - która firma lepsza?


Rekomendowane odpowiedzi

nie ma bata na SUZUKI :arrow: te wszystkie piękne GSXRy :!: :!:

 

W mojej opini nie jestem odosobniony ,wiec jezeli Ty sie nie znasz to sie nie wypowiadaj!

Wiekszosc Ci powie ,ze Honda jest lepsza.

A poza tym nie mowa tu o wygladzie. Widze ,ze dla Ciebie jezeli cos jest ladne to odrazu dobre.

I nie wypowiadaj sie o CRM bo pewnie nawet nie wiesz jak to wyglada a co dopiero mowa o jej wlasciwosciach.

 

Honda to jakosc i precyzja niestety Suzuki z dobrej jakosci nie slynie, dlatego nadal podtrzymuje zdanie,ze Honda rzadzi.

 

 

Nie chodzi mi tylko o wygląd zewnętrzny! Liczą się też osiągi (a tu suzuki jest najlepsza!)! A dla wielu ważna jest też cena (i znowu suzuki wygrywa!)! Masz rację że większość powie mi że Honda jest naj... a to dlatego że Honda jest najbardziej znana (przynajmniej w Polsce)! I pamiętaj ze mówimy o motocyklach sportowych!

p.s. Wiem co to jest CRM i uważam że to gó*no !

 

Zobacz ankietę! jak na razie wygrywa Yamaha, a za nią jest Suzuki!!!!

 

SUZUKI RZĄDZI

:twisted:

 

Nie mam zamiaru dalej sie sprzeczac ,po to jest to forum by wyrazic swoja opinie a nie udawadniac i przekonywac na sile kogos ,ze jedno jest lepsze od drugiego.Wszystko to kwestia indywidualnego podejscia, dla mnie nie licza sie osiagi tylko jakosc,zeby moto jak najdluzej sluzylo i w tym wlasnie goruje Honda.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie po 12 lat ? Panowie, dajcie sobie siana trochę, nie obrażajcie się, to nie o to chodzi.  

 

Pozdrawiam, Paweł

 

Mam trochę więcej niż 12 lat ;-))

Tato ale to on pierwszy powiedział że Suzuki to shit ;-)))

 

 

Suzuki RZĄDZI :twisted: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ciekawi mnie średnia wieku osób uczestniczących w tej dyskusji. Bo jak tak sobie chłodno patrzę to dochodzę do wniosku, że będzie gdzieś tak na oko 16 lat.

I to tylko dzięki temu, że Paweł i Vlaad drastycznie zawyżyli statystykę.

Proponuję więcej takich tematów i spokojnie bedziemy mogli sobie zmienić nazwę forum na Bravo-Motocykle.

Wstyd i degrengolada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie po 12 lat ? Panowie, dajcie sobie siana trochę, nie obrażajcie się, to nie o to chodzi.  

 

Pozdrawiam, Paweł

 

Mam trochę więcej niż 12 lat ;-))

Tato ale to on pierwszy powiedział że Suzuki to shit ;-)))

 

 

Suzuki RZĄDZI :twisted: :!:

 

Przepraszam, faktycznie uzylem niewlasciwego slowa :oops: ,ale akurat jakos slina na jezyk przyniosla. Nie chcialem nikogo urazic.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie średnia wieku osób uczestniczących w tej dyskusji. Bo jak tak sobie chłodno patrzę to dochodzę do wniosku, że będzie gdzieś tak na oko 16 lat.  

I to tylko dzięki temu, że Paweł i Vlaad drastycznie zawyżyli statystykę.  

Proponuję więcej takich tematów i spokojnie bedziemy mogli sobie zmienić nazwę forum na Bravo-Motocykle.  

Wstyd i degrengolada.

 

Przyznam Ci, że masz rację z tym wiekiem i podejrzewam, że wiem nawet o co Ci chodzi :wink:

 

Jak osobnik w wieku 16 lat może coś wiedzieć o tych motocyklach - jechał nimi :?:

Jak tak to chyba tylko jako pasażer... :)

Nie chcę tu urazić nikogo, ale ja, jako, że nie znam się i nie jeździłem na plastikach, po prostu się nie wypowiadam na ich temat. :)

Jedyne co mógłbym napisać to chyba tylko czyste dane techniczne z gazetki motocyklowej, bo nic ponadto raczej nie wiem o tego typu sprzętach... :?

 

POZDRAWIAM :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł i Dominik mają całkowitą rację. Ten temat rozkręciła młodzież... Ciekawe co powiedzieli by na takkie przekomażania koledzy biznesmeni, nieschodzący poniżej Wild Stara lub sportstera...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są mniej lub bardziej udane modele i dyskusja o wyższości jednej firmy nad inną jest jałowa.

 

Opinia o Kawasaki bierze się z tego, że rozwiązania techniczne w nim występujące są inne niż w pozostałych markach i co z tym idzie sprawiają więcej kłopotów mechanikom. Modele GPZ czy ZZR to przecież bardzo udana linia motocykli, a VNy mimo przypadłości olejowej wytrzymują bez problemu 200 000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie średnia wieku osób uczestniczących w tej dyskusji. Bo jak tak sobie chłodno patrzę to dochodzę do wniosku, że będzie gdzieś tak na oko 16 lat.

I to tylko dzięki temu, że Paweł i Vlaad drastycznie zawyżyli statystykę.

Proponuję więcej takich tematów i spokojnie bedziemy mogli sobie zmienić nazwę forum na Bravo-Motocykle.

Wstyd i degrengolada.

 

Przyznam Ci, że masz rację z tym wiekiem i podejrzewam, że wiem nawet o co Ci chodzi :wink:

 

Jak osobnik w wieku 16 lat może coś wiedzieć o tych motocyklach - jechał nimi :?:

Jak tak to chyba tylko jako pasażer... :)

Nie chcę tu urazić nikogo, ale ja, jako, że nie znam się i nie jeździłem na plastikach, po prostu się nie wypowiadam na ich temat. :)

Jedyne co mógłbym napisać to chyba tylko czyste dane techniczne z gazetki motocyklowej, bo nic ponadto raczej nie wiem o tego typu sprzętach... :?

 

POZDRAWIAM :!:

 

 

Chyba mieliśmy rozmawiać o motorach, a nie o średniej wieku osób uczestniczących w tej dyskusji :!: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mieliśmy rozmawiać o motorach, a nie o średniej wieku osób uczestniczących w tej dyskusji :!: :lol:

 

Sorry :!: Nie mogłem się powstrzymać od komentarza. Po prostu dyskusja o motocyklach przybrała trochę dziwny charakter :wink: .

 

POZDRAWIAM :!:

 

P.S.: Pewnie teraz napiszesz, że mieliśmy rozmawiać o motocyklach, a nie się tłumaczyć z komentarzy :) :) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawasaki też potrafi zrobić dobry motocykl. Mój sąsiad kilka dni temu kupił KAWASAKI ZX12R (czyli rakietę na 2 kołach :twisted: ), i wczoraj dał mi się przejechać, ten motor ma tak zajebiste przyspieszenie że słowami nie da się tego opisać :!: Lekko odkręciłem gaz i już miałem 200 km/h na liczniku :!: Naprawdę zajebista maszyna :!: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...