Skocz do zawartości

Kupiłem kx 500


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem szczęśliwym posiadaczem kx 50 ,świeżo po kompleksowym remoncie, niestety moto nie pali z kopa, ma za*ebistą iskrę ale nie pali:( Udało mi sie odpalic z 2 razy niestety nic więcej:( Ma za*ebista kompresję i ciężko jest mi to przełamać kopniakiem! Prosze jeżeli ktoś ma jakieś dane serwisiowe tego modelu dotyczące ustawienia zapłonu i gaźnika chętnie nabędę! Dodam że moto strzela czasami w rurę wydechową a jak zapali świeca ma właściwy jasno brązowy kolor! Byla planowana głowica ! Jeżeli ktoś rozbierał takie moto to prosze o info mój gg1239370

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to nie wiem o co wam chodzi fura mocna - to fakt ale najwazniejsza jest wyobraznia jak jej nie masz to i komar moze okazac sie niebezpieczny

ja mysle ze bedziesz sobie niezle dawał rady ale pamietaj MYSL co robisz !!

bezawaryjnej jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kx 500????

jednak sa ludzie bez wyobrazni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyobraźni to mi akurat nie brakuje, moto kupiłemw dobrej cenie bo gościu nie potrafił odpalić :) Moc i sposób pracy tego moto robi wrażenie, nie wiem co będzie bo wcześniej latałem na CZ380 i to całkiem inna bajka:) Ale jak ktos pogadałby ze mną merytorycznie o diagnostyce silnika to jestem za,:rolleyes::) Może jak uruchomie na bank to sprzedam bo jak by nie patrzeć to jest miotła ale miała by co dzwigac bo mam 115kb wagi:) Mama wątpliwości co do szczelności szkrzyni korbowej bo mi jakoś nie zasysa paliwa no i te strzały też coś znaczą - pewnie to zapłon, ale czemu siię przestawił skoro ustawienie jest oryginalne? Merytorycznie chętnie pogadam, co i jak, bo w dziale mechanika 2t nic nie znalazłem! Pokusiłbym się na wymianę simerów w skrzyni korbowej tylko nie mam pewności czy jest dostęp do simera od strony sprzęgła tzn czy trzeba rozpoławiać silnik czy wystarczy rozebrać sprzęgłoi napęd pierwotny? Czekam na opinie!

Dałem 2500 rok 1987 zawias po regeneracji, napęd bdb, klocki wymienione:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YEAH, gratuluję. Masz jakieś fotki aby?

To że z 88 roku wcale nie znaczy że będzie słabszy. Podejżewam że od tamtej pory uzyskali może z 5 koni więcej. Setki z 90 roku nie są wiele słabsze od współczesnych.

Tylko Czesi w latach 80tych produkowali przestarzałe motocykle (jak mój na przykład). Reszta szła do przodu. Chłodzony wiatrem czy wodą ten KX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...