Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego nie wiem jakim modelem R1 jeżdżą twoi kumple,ale moja bez problemu osiąga licznikowe 300 ale żółtki tak usprawniły liczniki że więcej nie pokażą chociaż silnik dalej się wkręca na obroty.Mam maszynę z 2008r (Rn 19) na razie bez usprawnień i jeżdżę tylko po polskich drogach (z głową ale jest to możliwe). :buttrock:

Zobacz na date posta który cytowales, rn 09 to max jakim mogli wtedy jezdzic. To nowe Yamahy pokazuja do czystu?

 

 

sv650 - licznikowe 210-215km/h na gps wyszlo 194km/h

sv1000 - licznikowe 254km/h

Edytowane przez zonq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupi pomysł to uciekanie przed policją. bo wtedy człowiek nie panuje do końca nad swoim zachowaniem a kieruje nim strach, a nie podniecenie. Post wydaje mi sie dobry jak każdy inny swoją drogą że ludzie robią sobie krzywde w różnych okolicznościach a jak ktoś już rozwala bryke kto rzadko na prostej a na ogół w mieście, na skrzyżowaniach itd...

P.S.

Osobiście, narazie kleje bryke bo zaczepiłem o sarne i poleciałem w las... bywa... pech :)

Masz racje,uciekalo sie przed policja...Pamietam do dzisiaj jak trzesly mi sie kolana,jak przejezdzalem obok policjanta z wyciagnieta reka w moja strone...Teraz 2 razy pomysle,zanim zaczne uciekac,czy warto,czycjednak sie zatrzymac,bo bylo naprawde ostro :icon_twisted: Vmax r6 278 :icon_razz:

Edytowane przez szawel636
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na date posta który cytowales, rn 09 to max jakim mogli wtedy jezdzic. To nowe Yamahy pokazuja do czystu?

sv650 - licznikowe 210-215km/h na gps wyszlo 194km/h

sv1000 - licznikowe 254km/h

Sorry nie zwróciłem uwagi na datę :banghead: .Mój licznik pokazuje 300 z drobnymi (chyba o2) i więcej nie chce,ale są spece co twierdzą że można to usprawnić.Gdybym tyle latał często to można by pokombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord na ETZ 250 w 86r wyniósł ok.170 km/h.(jazda wraz z mercem kolegi z którego znam wskazania licznika).Motorek miał planowaną głowicę,mniejszą zębatkę z tyłu i szlifowane kanały.Niestety z powodu małej wagi po przejeździe przez jakąkolwiek nierówność nie można go było utrzymać i cała droga była moja :banghead: Istne szaleństwo ale jaka satysfakcja!

 

Żebym nie miał, to bym może i uwierzył bo 2gie piwo właśnie wypiłem i idę spać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pisałem wyraźnie że moto było usprawnione a więc i trochę mocniejsze(nie wiem o ile ale o hamowni wtedy nie słyszałem) pięć biegów i inna zębatka swoje robiły.rzecz jasna przyspieszenie drastycznie zmalałoNawet na komarku można osiągnąć spore szybkości jeśli zastosujemy odpowiednie przełożenia i nie będzie wiatru :biggrin: .Niestety niczego wam nie udowodnię bo motorek mi skradziono w 1991r.Tak by stał do dziś w garażu. :icon_evil:

Edytowane przez marian65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pisałem wyraźnie że moto było usprawnione a więc i trochę mocniejsze(nie wiem o ile ale o hamowni wtedy nie słyszałem) pięć biegów i inna zębatka swoje robiły.rzecz jasna przyspieszenie drastycznie zmalałoNawet na komarku można osiągnąć spore szybkości jeśli zastosujemy odpowiednie przełożenia i nie będzie wiatru :biggrin: .Niestety niczego wam nie udowodnię bo motorek mi skradziono w 1991r.Tak by stał do dziś w garażu. :icon_evil:

 

A propos komarka kiedyś czytalem zę można go przerobić aby miał 4 KM :buttrock: ( był on stosowany w jakiś wyścigach jak dobrze pamiętam)

 

Ja najwięcej 230 na FZS 600

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...