Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

 

Ja swoją motorynką leciałem max 50 km/h.. Jechałem busem taty 110 km/h po lesie, bo baardzo długa droga więc rozbujałem go ( 2.5 benzyna w automacie VW Transporter ) Moją SR Di-tech leciałem najwięcej 95/96..ale jakoś nie za bardzo mnie kręci ostatnio szybka jazda, STARZEJĘ SIĘ :)..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde prędkości rzędu 300.

Ja swoją Jawą tak ze 130 miałem około (prędkościomierz nie chodzi ale na obrotach tak około wychodziło) i mi kask zaczęło zdmuchiwać. Nie myśląc za wiele przytrzymałem go rękom, by się zatrzymać i poprawić go. Kumpel co ze mną jechał zaczął mnie od debili wyzywać bo tyłem podobno zarzucało( nie wiem nie czułem nic takiego). Wtedy stwierdziłem, że na tym co mam prędkości większych rozwijał nie będę :D

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phi, a ja wczoraj, siedząc trzeci raz w życiu na motocyklu przekroczyłem 215 km i to na bocznej, wiejskiej drodze. :D

Dzisiaj znowu sie przejadę z 80 km i osiągnę 300! :mrgreen:

 

 

 

 

a prędkość to mam tak miedzy 60 a 100 km/h

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie lubie maksymalnych speedow, ale jak kazdy musialem sprawdzic, srad 750 wg wskazania licznika na autostradzie lekko z gory bujnal sie na 270, ale bylo to krotko, :D strach :twisted:

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje maxy

a) 4 kolka

- toyota previa - 185-187 km/h (jednopasmowka z Piaseczna na Grójec) sam w samochodzie

- honda civic 1.4 - 190 (autostrada na Poznan) 3 dorosle osoby i 2 psy op 55-60 kg

- volvo 960 rodzicow - 195 (autostrada A4) mialo byc szybciej, ale babcia stwierdzila, ze jest chyba szybko :)

B) 2 kólka

- crossowa kawa 125 kolegi - ok 80-85 (pierwszy raz na motorze, brak kasku)

- honda pax 50 - ok 48 (ale juz zlozony jak na scigaczu :D )

- yamaha neo's 100 - poki co ok 75, dam rade szybciej, nie bylo gdzie lepiej

 

wszystkie wyniki licznikowe, na prostej drodze, nie wiem jak z wiatrem w samochodach, w 2-sladach raczej bezwietrznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jaki kupiłem Fazera to jechałem 190 i 5 km/h na autostradzie pod Komornikami, niestety włączyło mi się odcięcie zapłonu... w nadgarstku :):D:D:D

 

ale jeszcze więcej polecimy wkrótce :D:D:D trza sprawdzić z czego to moto jest zbudowane :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miałem z 10 lat to motorynka leciałem ze 20km/h i zatrzymałem się na bramie :mrgreen: z miesiąc później jawka 50 mustang chyba ze 30 km/h miałem i zatrzymałem sie na beczce z wodą :oops: później długo nic mi niedawali później jawką leciałem chyba z 60 km/h MZ 251 130km/h fiat 126p-125km/h VW transporter2(ogórek) tona na pace i bujną się 130km/h tylko z hamowaniem było gorzej :D Renówka19 1.9D 165km/h ford eskort 1,4 -170km/h i to tylko tyle :cry: oczywiscie wszystko wedłóg liczników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem zwolennikiem bicia predkosci ale sprzet swoj trzeba sprawdzic :D

 

ostanio CM - 107 km/h ale oczy mi juz tak lzawily ze (kask otwarty i okularki) ... mysle ze jeszcze ciutke mozna by bylo ...

 

p.s. na trase zamawiam sobie 16 zebow do przodu i wtedy zobaczymy co Hondzia z siebie da... (teraz jest 14)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys zjezdzałem z wielkiej asfaltowej góry rowerem - postanowiłem jeszcze dołożyć to tego coś od siebie i doszedłem jak sie później okazało (miałem licznik el.) do 74 km/godz, w któryms momencie chciałem zahamować i okazało sie ze przy tej predkości hamulce nie działają - to było jeszcze przed epoką V-braków i tarcz w rowerach - w ciągu paru sekund gacie miałem prawie pełne i przerażenie w oczach bo za jakieś 250 m był zakręt w lewo - jakoś przezyłem ale do tej pory nie przezyłem nic co choćby w połowie równaloby sie tamtej predkosci - bez kasku, bez okularów bez ochraniaczy w krótkich spodenkach :?

 

Predkość jest sprawą baaaaaardzo względną!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...