Skocz do zawartości

8-9 Lipca Moto eXtreme Show Poznań !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pablo2x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przydala by sie jakas zbiorka ekipy z Poznania :D jak sie nie myle Domel i Mati oraz ja jedziemy wspolnie ( kris odpadł ),wiec moze ktos sie przylaczy ??

jesli bedzie jakas zbiorka to niech os poinformuje mnie przez koma, bo komputer mam nadal w rozsypce :/

 

Kris a Ty sie kuruj i wrwcaj szybko do zdrowia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Również się wybieram na imprezę, tylko jeszcze nie wiem czy samochodem, czy moto (jak jest z parkingiem dla aut, jaka cena za wjazd??). Jedzie ktoś z Torunia lub okolic, co by samemu nie jechać??

Ja sie wybieram

 

będe jechał z wrocławia i mam pyt. jak najlepiej i bez błądzenia tam dojechać??

 

Z Wrocka do Poznania, kierujesz sie obwodnica na Gdansk, Gniezno i po ok 25 km za Poznaniem w miejscowosci Pobiedziska skrecasz w lewo na Kiszkowo. Dalej mam nadzieje bedzie oznakowane i peleton jadacych motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze!!!!!!

Chcecie się spotkać przed imprezą, proszę bardzo. Daję Wam do dyspozycji nasz clubhouse w Pobiedziskach. Czym chata bogata tym rada (mamy małego doła pozlotowego). GRIZZLIES zapraszają, możecie zebrać się razem i wjechać razem. Co wy na to??? :icon_mrgreen:

 

Jak to widzę?????

Proste - nic to nikogo nie kosztuje, żadnych zobowiązań.

Skarżycie się, że na zlotach nie możecie się znależć. To jest naturalne, bo większość fizycznie się nie zna.

Powiedzmy w piątek ktoś jest w naszym clubhouse. Przyjeżdża kto chce, po czym razem (albo osobno) lecicie na imprezę. Czy chcecie, czy nie chcecie i tak lecicie pzez Pobiedziska. Clubhouse jest przy drodze przelotowej. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najlepiej z Poznania dojechać na Bednary ??? Znam drogę tylko nie wiem czy jest ona najlepsza :lapad: Dzięki za odpowiedzi...

 

Z Poznania - kierunek Gniezno - w Pobiedziskach skrecasz w lewo na Krześlice skret tuz za stadionem ( beda juz tam oznaczenia )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo powiedz czy bedzie zorganizowany parking dla motocykli?

Tzn. bylo by na prawde milo gdyby byl zorganizowany zamkniety parking, tak aby spokojnie mozna bylo ogladac pokazy i nie martiwc sie o motocykl

Edytowane przez Kris_big
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...