Skocz do zawartości

8-9 Lipca Moto eXtreme Show Poznań !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pablo2x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie mozna w Pobiedziskach - po drodze widzialem tez jakies jeziorko wiec domki tez powinny byc - ale na samym lotnisku nic nie ma do wynajecia- ewentualnie moge zamowic dla zainteresowanych forumowiczów przyczepy campingowe 4-5 osobowe po okolo 100 zł - ale musiał bym wiedziec duzo wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie mozna w Pobiedziskach - po drodze widzialem tez jakies jeziorko wiec domki tez powinny byc

 

Pablo ostanio tam mialem jazdy samochodem i może masz racje ale tak owych jeziorek za bardzo raczej nie ma. Jest tam sporo zbiorników z wodą. Ale moze i.... Jest ktos z Pobiedzisk??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KudłatyKutno- przyczepa na 2 dni imprezy od soboty do niedzieli

 

Kris02 - jezioro jest na bank jadac z Pobiedzisk po lewej stronie - ale nie wiem co to za jezioro jak z czystoscia wody itp - poprostu jadac widzialem ze cos tam było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezior akurat jest od pyty w tamtych fyrtlach, wystarczy spojrzeć na mapę. Dosyć blisko jest Tuczno (j.stęszewskie bodajże). Zresztą, wleźcie w google i poszukajcie, jeśli są tam jakieś kwatery/domki do wynajęcia to napewno bez problemu znajdziecie namiary w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiada się z tego wszystkiego mega impreza

widze że Pablo nad wszystkim panuje rewelacyjnie i organizacja pierwsza liga

oby pogoda dopisała a będzie napewno super

na imprezę zwali się chyba cały motocyklowy Poznań pół wielkopolski i okolic

z kim nie rozmawiam to każdy się wybiera

takich imprez jak najwięcej w kalendarzu :buttrock:

THX Pablo

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Klub SBT (motorowery/skutery) z Bułgarskiej oczywiście także zjawia się w Bednarach !!! Postaramy się być w jak najliczniejszym składzie.

 

Co prawda nie latamy na 600cc czy 1000cc tylko na 50/70cc ale zawsze coś, od czegoś w końcu trzeba zacząć i nabrać wprawy. Nie można przezcież opuścić takiej imprezy, tym bardziej, że odbywa się tak blisko Poznania.

 

Niewykluczone, że uda się nam wystawić naszego najlepszego stuntera na żółtym Sliderze (Mayday).....

 

Mam nadzieje, że kolega na wiśniowym Sradzie zdąży już naprawić swój sprzęt na Bednary....

 

P.S. Zupełny ze mnie świeżak, mój pierwszy post :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klub SBT (motorowery/skutery) z Bułgarskiej oczywiście także zjawia się w Bednarach !!!

wkońcu ujawniła sie młodzież, przyszłość parkingu :flesje:

Mam nadzieje, że kolega na wiśniowym Sradzie zdąży już naprawić swój sprzęt na Bednary....

spoko jak nie zrobi sracza to ufoludek przyleci na czym innym ostatnio zjawił się na R6 czym przybędzie następnym razem ...

Niewykluczone, że uda się nam wystawić naszego najlepszego stuntera na żółtym Sliderze (Mayday).....

fakt kolo nieźle wymiata czas by spróbował na czymś większym bo z tego co widze to ten skuterek to już go nudzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz już nie będzie dla mnie krępująco wjechać na eXtreme GPZ :flesje: A trochę się zastanawiałem nad przyjazdem MZ ale teraz juz nie ma żadnych barier. Domel, mati, cytryna kto jeszcze się dołancza do nas?

 

Ja sie chetnie dolacze :flesje: Tyle ze raczej nie pojade z samego poznania, ale bede przejezdzal... Jak co to dajcie znac skad i o ktorej pojedziecie. Zawsze w kupie razniej :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klub SBT (motorowery/skutery) z Bułgarskiej oczywiście także zjawia się w Bednarach !!! Postaramy się być w jak najliczniejszym składzie.

 

Co prawda nie latamy na 600cc czy 1000cc tylko na 50/70cc ale zawsze coś, od czegoś w końcu trzeba zacząć i nabrać wprawy. Nie można przezcież opuścić takiej imprezy, tym bardziej, że odbywa się tak blisko Poznania.

 

Niewykluczone, że uda się nam wystawić naszego najlepszego stuntera na żółtym Sliderze (Mayday).....

 

Mam nadzieje, że kolega na wiśniowym Sradzie zdąży już naprawić swój sprzęt na Bednary....

 

P.S. Zupełny ze mnie świeżak, mój pierwszy post :D

 

Raczej sie uda go wystawic bo juz przesłał do mnie fotki - byc moze nawet zrobimy osobna kategorie dla skuterów bo jest narazie około 5-6 uczestników - konkurowac z chłopakami na scigach jak Raptowny , Ordi Erni , Śledz , Spidi i reszta i tak nie ma co bo to zupełnie inna bajka i nieporównywalna skala trudnosci wiec pewnie skutery wystartuja osobno i wybierzemy zwyciezsce wsrod skuterów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...