Skocz do zawartości

jakie masz zużycie paliwa?


Gość IrO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja XJ pali od 6l. do 7,5l ale na trasie jezdze 120-170 km/h czyli troche ją krece , w mieście nie krece raczej wiecej niz do 6000 obr/min. a sam waże sporo i wzrostu mam ok 184cm wiec to wszystko swoje robi , jakby moim sprzetem latał "kurdupel" to pewnie by mniej mu zrzarła :wink: Aha , mój Jawiszonek TS 350 palił zawsze w okolicach 5 litrów a WSK 125 to tak jak ktoś wspomniał juz wcześniej : lałem jak sie kończyła wacha i to wszystko , 3mcie sie

pali ci tyle bo ja krecisz mocno. Owszem jestem nizszy 175cm ale waze 84kg i mieszcze sie w 5,5. Tylko ze nie jezdze do 6tys w miescie a 170 dla xjty to juz duza predkosc. Ze spalaniem schodzilem juz do 5.

 

W miescie jezdze sobie do 4-4,5tys a jak trzeba przyspieszyc to wyzej krece ale generalnie w miescie nie ma sensu palowac. Wole krecic na winklach niz po zatloczonych ulicach. Na tasie roznie sie jedzie ale wygodnie jest do 130-140 a i obroty nie wychodza ponad 7 wiec nie pali duzo.

 

Ale moj pierwszy bak skonczyl sie po 300km i wyszlo mi 6,7na 100 bo sie troche palowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB 500

trasa + miasto, z przewqagą miasta 4

samo miasto 4,5

ale fakt, że rzadko szaleję.

Natomiast poza spalaniem CB 500 jest po prostu wygodna, w miarę lekka i wąska, także pomiędzy samochodami łatwo się manewruje. Jak się chce to można ją i na kole postawić, i ścigać się ze świateł - nawet z mocniejszymi maszynami, poza tym wygodna i w ogóle uniwersalna. Podobnie jak GS, choć oczywiście nieco lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XJ 600 Diversion od 4,3l do 7,5l (utrzymywane dłuższy czas w trasie 170 km/h)

DR800Big średnio 7l

KLR głównie jazda miejska, wyjątkowo nieekonomiczna... i jakie było moje zdziwienie jak po przejechaniu 220 km weszło tylko 12 l ;)

czyli 5,45 l/100km. I to mi się strasznie podoba ;)

 

CBR 600 F2- średnio przyjmuje 6,0 l/100km.

czasami na trasie spali 5l, a czasami 8l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4,6 - bardzo spokojna jazda na trasie z pleczkiem, predkość do ~ 140 km/

 

W normalnej jezdzie, z prędkoscimi do 180 (jak pozwalaja waruki), około 5.5 litra, kilka razy pociągnę pod 10 tyś

 

Miasto: 5 - 5.5

Autostrada, predkosci 220-do konca - 6.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moja XJR 1200 w wersji rozwierconej na 1340 z K&N,

Dynojetami stage 3,oraz wydechem Serbringa

w jezdzie miejskiej potrafiła wciągnąc od 9-14l :banghead:

Po powrocie do orginalnego stanu spalanie spadło o około

5l.

Edytowane przez GANER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś:

Suzuki GSX 750E (GS75X) średnio 6,5l/100km z pasażerem po mieście

Yamaha FZ 750 7,63 w mieście przy permanentnych startach spod świateł

Teraz:

Yamaha TRX 850 nie schodzi nizej jak 7,5 - 8l/100km przy ciągłej jeździe po mieście przy permanentnych startach spod świateł

 

Nie mam ekonomicznego stylu jazdy, ale za to jaki przyjemny :banghead:

Luksus i przyjemności kosztują... czasem za dużo :banghead:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4,6 - bardzo spokojna jazda na trasie z pleczkiem, predkość do ~ 140 km/

 

W normalnej jezdzie, z prędkoscimi do 180 (jak pozwalaja waruki), około 5.5 litra, kilka razy pociągnę pod 10 tyś

 

Miasto: 5 - 5.5

Autostrada, predkosci 220-do konca - 6.5

 

az nie wierze :banghead: :icon_mrgreen: :icon_eek:

 

chyba ze ty sie kulasz tym moto po miescie... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...