Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj>> masz takie siuśki znalezione na googlach. Przy okazji znalazłem takie coś

 

Motocykl jednośladowy pojazd samochodowy bez nadwozia, posiadający dwa (lub więcej) koła jezdne, wyposażony w silnik spalinowy

 

Pojazd samochodowy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam! Nie chcę zakładać nowego tematu, a ten wydał mi się najbardziej odpowiedni do moich pytań.

 

Chciałym się dowiedzieć wszystkiego (wady, zalety, na co zwracać uwage przy kupnie i własne wrażenia z jazdy) o Suzuki GSX R 600 z lat 97-99, szukałem, ale nie mogłem znaleźć obszernych informacji (były ale po angielsku...) o tym motocyklu .

 

ps. Od którego roku wprowadzono wtrysk w tym motocyklu o tej pojemności? Bo słyszlalem że w 750 był wcześniej instalowany ,ale głowy za to nie dam;). Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzial ktos juz GSXR 750 na ten rok ?? poprostu miodzio :P

 

 

Ja od wtorku widzę taką codziennie :biggrin: w swoim garażu :biggrin: http://forum.motocyklistow.pl/Moja-nowa-za...ka--t60190.html :biggrin:

Dzis zrobiłem na niej pierwsze 250 km - czad :icon_evil:

 

 

Pozdrówki

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witt. Cycat z motocykla 09/2006

 

(...) Rozczarowanie było okropne. Silnik nie miał w ogóle dołu i brakowało mu elastyczności. Dynamiczna jazda wymuszała więc ciągłe mieszanie wajchą biegów. Natomiast przy spokojnym przemieszczaniu się na niskich obrotach motocyklista dysponował mocą motoroweru. Na dodatek szyba owiewki - choć ładna na prospektach - była za niska. Normalnie siedzący jeździec widział tylko dół obrotomierza, a więc wskazówka znajdowała się poza jego wzrokiem. To przy ciągłej zmianie biegów mocno przeszkadzało. Niewidoczne były też kontrolki, np. kierunkowskazów.

Wszystkie te niedoróbki poszły w zapomnienie w 1998 roku. W silniku zmieniono wałki rozrządu i pierścienie oraz zmotyfikowano kształt kanałów ssących. Inne były też airbox i wydech. Wyższa szyba nieco popsuła sylwetkę, ale za to zegary i kontrolki były widoczne. Poprawiony GSX-R 600 stał się zupełnie innym motocyklem, a jazda nim dawała podobną przyjemność, jak ujeźdżanie "750".

 

PS. Sory za błędy, ale jest środek nocy i przepisuje bez patrzenia na monitor.

 

Wtrysk dostał model K2 w 2001 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...