Skocz do zawartości

zdjecia z wypadku ( ciezarówka i motocykl )


Rekomendowane odpowiedzi

... Bylo.

W zamierzchych czasach 4um, ale bylo...

 

Czolem,

Ze starozytnych czasow to bylo jeszcze takie wyjatkowo paskudne zdjecie motocyklisty, ktory jezdzil w otwartym kasku. O ile pamietam to chyba bylo z OZ. Tak czy owak, pomimo ze suka trzyma, ale juz niedlugo pusci, wiec zaczynajmy sezon ostroznie!!!

pzdr,

Jac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia dają do myślenia, ale te teksty to lekkie przegięcie.

Uważam, że nie powinno się z takich zdjęć tworzyć głupich prezentacji i umieszczać nigdzie , gdyż wiadomo przecież, że nie trudno o taki efekt przy starciu z ciężarówką. Człowiek miękka masa i nawet Szwarceneger :) musiał nosa zeszyć.

 

Fotograf musiał być niezłym zbokiem. I te zbliżenia organów...fuck.

 

 

 

"zdrowo takie coś czasami zobaczyć... może nie? "

 

Mi wystarczała wyobraźnia, ale teraz już zobaczyłem. Mniej więcej tak sobie wyobrażałem i jak sobie pomyślę o takiej sytuacji to mi się gorąco robi.

 

Trzeba uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie czasy :? Niektórzy jedzą gówno, niektórzy podniecają się oglądaniem rozwleczonych szczątków ludzkich, niektórych podnieca widok genitaliów małych dzieci. Ta sama kategoria zachowań. Gównojady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komentarze ponizej wszystkich standartow- widac ze czlowiek ktory to pisal nie reprezentuje soba chocby najnizszego poziomu kultury osobistej....dno.... ale jestem za pokazywaniem takich zdjec..one moga nam czasem dac do myslenia...wczeniej mialem vfr z 86r (hamulce,zawieszenie..w stanie bdb. jednak to nie sport-wiekowy turystyczny/sport..hehe!) jak teraz sobie z perspektywy czasu pomysle co czasem na niej odprawialem i jak sie guma konczyla czesto...., trzeba jednak zachowac zdrowy rozsadek i nie przeceniac swoich umiejetnosci ani motocykla......myslec za siebie i za innych..../// zycze szerokiej drogi wszystkim milosnikom 2 kolek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mamy demokrację. Ja nie znoszę dymu nikotynowego. A muszę go tolerować co dzień. i nikt z palących nawet się nie zastanowi ( nie mówię już o zapytaniu ) czu mi to jego palenie nie będzie przeszkadzało.

Czepiacie się gościa. Chciał coś stworzyć, to stworzył. I chwała mu za to. Niech się rozwija. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze niby ostre? A co w tym szokujacego? Kolesia nawinelo na kola ciezarowki, rocznie gina setki ludzi na drogach i jakos nikt nie panikuje caly czas. A, ze widac flaki na jezdni to idzcie se do pierwszego lepszego miesnego i zobaczcie co na polkach lezy: TO SAMO CO LEZY NA DRODZE NA TEJ PREZENTACJI. Czym tu sie podniecac/gorszyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi że to takie ostre jest, bo gorsze rzeczy sa na rotten.com itp. ale o to, ze to jest tam podtekst przeciwko motocyklistom ( wg mnie przynajmniej ) !!! a juz ten tekst, ze: jak już jesteś motocyklista i jezdzisz szybko - to gin tak aby inni mogli skorzystać z twoich nerek i innych podrobów :/

 

to co jak widze ze bedzie czołowka to mam tak celować zeby nie uderzyc [beeep] w cos, to nerki sie zachwaja - załosne:/

 

Poza tym wcale nie jest powiedziane kogo była to wina na tej fotce! a moze dzieciak jechał sobie spokojnie, przepisowo i ta ciezarówka mu wymusiła pierszeństwo, albo jak go wyprzedzała to go przyhaczyła???

 

troche przydługawo...

 

POzdro

Edytowane przez .:Anioł Ciemności:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...