Skocz do zawartości

odblokowanie mocy 25kw


Carlos_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem fireblade sc-33 98 rok

i chcialbym wiedziec jak odblokowac w nim moc??

w papierach pisze ze ma 72 kw ale sprzedajacy twierdzi ze ze jest odblokowany tylko w niemczech w papierach tak bylo zeby mniejsze oplaty byly.

 

z tad moje pytanie jak odblokouje sie w tym motocyklu moc??

o czy mozna to jakos sprawdzic czy odblokowana jest ??(poza hamownia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIekoniecznie. MOżesz porównać dysze gaźnikowe z wersją open. Możesz również zaglądnąć pod gaźniki i zobaczyć czy nie ma w krućcach atk półksiężyców (kryz) lub czegoś w tym stylu. Może wreszcie po numerze VIN sprawdzić. Sam jestem na takim etapie z silnikiem od FZR 1000. Ale anjpewniejszym jednak pomiarem jest hamownia, gdzie wszystko wyjdzie pięknie szybko i na talerzu. Tylko to kosztuje

 

[ Dopisane: Czwartek Marzec 23, 2006 10:45 am ]

Często się spotykam z tym, że w papierach jest wpisana niższa moc (opłaty w Niemczech) a tak naprawdę moto lata jak full open więc to pewnie tylko papierki są zakłamane a NIemcy aż tak przepisowi jak widać nie są i leją na te ograniczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile kosztuje wizyta na hamowni ??

mieszkam w okolicach poznania i jesli ktos by miał jeszcze na jakąś namiar to byłbym wdzieczny

jaki koszt ??

150zł w poznańskim Rapidzie. Taniej przy okazji każdych wyścigów na torze, bodaj 50zł, czy jakoś tak. Poza tym rzeczywiście chyba lepiej zbadać maxa na prostej i tyle. Ja też mam w dowodzie wbite 72kW, a sprzęt na 100% ma pełną moc - po prostu pozostałość po niemieckich przepisach i "wałkach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam mam problem kupilem motocykl Kawasaki er 5 rok 2001 motocykl byl sprowadzony z angli i w dokumantach jest wpisane ze moc to 25KW czyli ok 35KM spotkalem sie z kilkoma opiniami ze np anglicy tak robia bo maja mniejsze oplaty i jest tam roznie z prawem jazdy ze musza stopniowo zwiekszac moc motocykla , jesli to jednak jest tak ze na agnlie byly wypuszczane motocykle z ta moca to moze mi ktos powiedziec przez co jest to ograniczone szukalem wszedzie ale nigdzie nie moglem znalesc niczego na ten temat jak to odblokowac pozdrawiam prosze o pomoc i z gory dziekuje za szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem kupilem motocykl Kawasaki er 5 rok 2001 motocykl byl sprowadzony z angli i w dokumantach jest wpisane ze moc to 25KW czyli ok 35KM spotkalem sie z kilkoma opiniami ze np anglicy tak robia bo maja mniejsze oplaty i jest tam roznie z prawem jazdy ze musza stopniowo zwiekszac moc motocykla , jesli to jednak jest tak ze na agnlie byly wypuszczane motocykle z ta moca to moze mi ktos powiedziec przez co jest to ograniczone szukalem wszedzie ale nigdzie nie moglem znalesc niczego na ten temat jak to odblokowac pozdrawiam prosze o pomoc i z gory dziekuje za szybka odpowiedz

 

 

odpowiedziałem ci w twoim temacie i zupełnie niepotrzebnie tu to samo powtarzasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakie kolanka? Króćce dolotowe? jeżeli tak, to ich nie ruszaj - służą do synchronizacji.

Chyba że o inne kolanka chodzi - bo nie napisałeś...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zwężki ( kryzy ) w kolektorach wydechowych to jest to jedna z metod blokowania mocy. Po ich wywaleniu parę koników będzie więcej, będzie lepsze przyśpieszenie i vmax, spalanie może się zmniejszyć. Tylko drastycznie to ta moc ci nie wzrośnie.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...