Skocz do zawartości

Suzuki SV 650 opinie


Rekomendowane odpowiedzi

tylko kurcze sciągłem całego i time ma przeszło 4 min jednak działają 34 sekundy i sie urywa  

co moze byc jeszcze raz sciągac?

 

Raczej nic to nie da, u mnie to samo

www.bikepics.com/members/zawisza

 

Simson S51 > MZ ETZ150 > Kawasaki GPZ500s > Honda CBR600 F4 > Yamaha FZS 1000 Fazer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SV jest naprawdę OK jak robi się trase 200-300 km bez pasażera i bez bagażu. Nie wiem dlaczego jest on klasyfikowany jako motocykl sportowo-turystyczny, dla mnie jest on może nie czysto sportowy, ale sportowy. Wysoko podniesione podnużki, nisko umieszczona kierownica, kłuska owiewka, nie wielka masa - to wszystko świadczy o tym że bliżej mu do super sprotowej R6 niż do sprotowo-turystycznej FZ6.

 

A co do twojego pytania Rafik  

Czy sa znaczace roznice w jezdzie i wygodzie miedzy gaznikowa, a na wtrysku

 

Tak, różnica polega na tym że na wtrysku nie ma ssania które trzeba ubsługiwać, co znacznie upraszcza rozruch zimnego silnika.

 

 

 

tylko mocy nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kurcze sciągłem całego i time ma przeszło 4 min jednak działają 34 sekundy i sie urywa  

co moze byc jeszcze raz sciągac?

 

Raczej nic to nie da, u mnie to samo

 

u mnie jest wporzadku. Sciagalem flashget' em wiec moze to pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam serdecznie.

 

Interesują mnie kolory w których była dostępna Suzka SV 650 model 99-02.

Wiem,że w Polsce dostępne były: żółty,czerwony,niebieski i czarny (może też srebrny).

Problem w tym,że Suzke będe sprowadzał z zachodu a tam......Widziałem najczęściej (poza wymienionymi kolorami) również niebieski i bordo metalic.

Z jakiego rynku pochodzą te modele i jeśli są jeszcze jakieś inne kolory to prosze o podpowiedź :buttrock:

 

P.S. O czarnym kolorze felg w modelu '00 wiem :banghead:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego rynku pochodzą te modele

 

Myśle że dużo rozwiąże ci przejrzenie zdjęć na www.bikepics.com

Od siebie dodam że pochodzenie motocykla łatwo mozesz określić jeszcze po naklejce na ramie.

E-02 - anglia

E-03 - usa

E-04 - france

E-17 - szwecja, finlandia (E-15), norwegia (E-16)

E-18 - szwajcaria, austria (E-39)

E-22 - niemcy

E-24 - australia

E-25 - holandia

E-28 - kanada

E-33 - kalifornia w usa

E-34 - włochy, belgium (E-21), hiszpania (E-53)

 

Dane z książki serwisowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam pytanko co do sv 650, poniewaz w najblizszej przyszlosci przykladam sie do zakupu tej maszynki ( gola wersja) i mam nastepujace pytanka do osob ktore sie zetknely z tym motorkiem lub sa jego wlascicielami.

1 czy przy zdrowych zmyslach na 1 moto sie nadaje??

2jakie sa koszty utrzymania (serwis, czesci, koszty eksploatacyjne)?

3jakie sa wady??na co zwracac uwage przy kupnie??

4jak wersja bez owiewki sprawuje sie na dluzszych trasach ??

5jak wyglada na nim jazda w 2 osobki?(czy spodziewac sie ewentualnego narzekania bagazu??)

 

 

z gory dzieki za odpowiedz na te pytanka i z mila checia wyslucham innych rad w tej mierze.

dzieki pozdrawiam

Rules

p.s. przegladalem komentarze na temat 1 moto wiec prosze sie zabardzo nie czepiac tego 1 pytania ( ewentualnei pominac) bo z powodu uroku tego motocykla chyba juz podjelem decyzje teraz tylko jakies jego mankamenty mnie interesuja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 czy przy zdrowych zmyslach na 1 moto sie nadaje??

 

Ciężko powiedzieć. Moja SV jest trzecim moim motocyklem. Po przesiadce z GPZ500s byłem w dużym szoku.

 

2jakie sa koszty utrzymania (serwis' date=' czesci, koszty eksploatacyjne)?[/quote']

 

Nic nadzwyczjanego. Jedynie koszt regulacji zaworów i świec może być większy niz w motocyklach R2 i R4.

 

3jakie sa wady??na co zwracac uwage przy kupnie??

 

Nie spotkałem się z żadnymi wadami tego modelu.

 

5jak wyglada na nim jazda w 2 osobki?(czy spodziewac sie ewentualnego narzekania bagazu??)

 

Na początek nie proponuję ci wozić nikogo. Jest to duża odpowiedzialność.

Motocykl nie jest typowym turystykiem, na dłuższych trasach plecak moze marudzić. Ale wszystko zależy od wytrwałości.

 

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...