Skocz do zawartości

JAKIE KONSEKWENCJE.........?


Rekomendowane odpowiedzi

Tommi napisał:  

nie życzę Ci żeby taki kierowca spowodował chcoćby kolizję z Twoim udziałem, bo pojazd masz unieruchomiony a na kasę z kieszeni sprawcy będziesz czekał dłuuuuugi czas więc zostaje Ci naprawa z własnej kieszeni

 

Bzdura Panowie

 

a jednak nie bzdura

 

Swoją drogą jak nas widzą, tak nas piszą. Gdy dojdzie do kolizji to pewnie w brukowcach ukaże się artykuł, że razem z przyjściem wiosny dawcy zaczynają szaleć na drogach: bez uprawnień itp itd. ;) :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po komentarzu i po wieku można wyciągnąć wnioski, że pierwsze szlify zbierało się jeszcze w Zmotoryzowanych Obwodach Milicji Obywatelskiej. Laughing

Pierwsze szlify były w spadochroniarzach i to przez 7 lat. A ZOMO znam tylko z opowieści ( na szczęscie)

A co do tematu. Lepiej żebym ja mu to powiedział, niż żeby za miesiac był nowy temat pt. Ratunku - zamknęli mnie w areszcie,bo skakałem kiedy zabierali mi motor.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za przestrogi...

Wasze wypowiedzi sa przekonywujace ale znam siebie na tyle aby stwierdzic ze jak juz zrobi sie cieplo to i tak wyjade na ulice bo to jest silniejsze. W razie czego bede wiedzial co tak naprawde grozi za jazde bez prawka.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze szlify zbierało się jeszcze w Zmotoryzowanych Obwodach Milicji Obywatelskiej. :lol:

Nie jestem pewien czy na pewno chodzi o obwody a nie odwody ale pewne jest ze pala mozna bylo dostac... :)

 

a jednak nie bzdura

 

Tommi a jednak piramidalna bzdura. Proponuje wypowiadac sie autorytatywnie w tematach o ktorych masz wieksze pojecie. Bez urazy of course.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatwo powiedzieć. Znam ten ból.

 

Dokładnie. D3,14a swędzi, a natura ludzka niedoskonała jest i czasem trudno oprzeć się pokusie. W zasadzie wszystko już zostało powiedziane, od siebie dodam tylko, że nie radzę Założycielowi tematu podejmować ucieczki, jeżeli już pan władza machnie lizakiem. Jeżeli grzecznie się zatrzymasz, to w najgorszym razie odpowiesz za wykroczenie z art. 94. $ 1. kw. /Kto prowadzi na drodze publicznej pojazd, nie mając do tego uprawnienia, podlega karze grzywny. - a więc tylko bulenie, o żadnym zakazie prowadzenia pojazdów w kodeksie mowy nie ma./

Jeżeli natomiast dopuścisz się ucieczki (i Cię złapią), podpadasz pod art. 92. $ 2. kw: Kto w celu uniknięcia kontroli nie stosuje się do sygnału osoby uprawnionej do kontroli ruchu drogowego, nakazującego zatrzymanie pojazdu, podlega karze aresztu albo grzywny.

$ 3. W razie popełnienia wykroczenia określonego w $ 2. można orzec zakaz prowadzenia pojazdów.

Edytowane przez Olsen

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...