Skocz do zawartości

Zawory Bandit 600s ?


benek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Czy ktoś ustawiał sam zawory w B6s?

Ja próbowałem w tamtym sezonie i nie dałem rady. Miałem problem ze zdjęciem dekla zaworów tzn. nie mogłem go wyjąć brakowało parę mm w przestrzeni między ramą a silnikiem.

 

Czy ktoś to robił i jest na to jakiś sposób (chcę trochę zaoszczędzić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. kupiłem w krakowie tam był sprawdzany w autoryzowanym serwisie rider czy coś takiego.

Nie napisałem że to 2001rok.

Ja próbowałem dekiel wyjąć na bok, może trzeba odkręcic chłodnice i wyjąć przodem może jakoś inaczej nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem postawić osobny temat ale podepnę pod ten jak juz spece odpowiadają . Jaki olej zalac do Bandit 600 (2001r) moto z przebiegiem 37000mil . Chodzi mi czy syntetyk , poł czy moze mineral , bo sama wartość znam , ale kupiłem nie dawno właśnie taki model .Producent zaleca 10w40 ale nie wiem (nie mam instrukcji i danych serw) czy synt , poł czy miner. Mysle o polsyntetyku 10w50 ( nie 40) silnik ogolnie jest suchy , tylko lekka mgielka pod spodem ale zadnych wyciekow itp. z zaworami tez chcialem zapytac ale kolega mnie uprzedził ;) jak byście mogli coś odp na moje pyt . Z gory dziekuje . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PILNE!!!!

jakie luzy zaworowe ma Bandit(600)?

Wydechowy i ssący?Na zimnym i cieplym silniku?

Prosze o odpowiedz szybko lub smsem 0501-035-635

Pozdrawiam Gitta

 

[ Dopisane: Środa Marzec 22, 2006 10:39 pm ]

Z gory dziekuje . Pozdrawiam .

 

Także dziękuję za szybko odzew.zaworki już ustawione.dzikujki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi przez to że forum miało przerwy techniczne dopiero dziś to czytam. Dekielek od odmy odkręcałem. Caly dekiel miałem odkręcony nie miałem tylko miejsca aby go wyjąć, za mało miejsca między ramą a głowicą. Wczoraj przed jazdą (137 km :) ) przyglądalem sią temu i wydaje mi się że trzeba odkręcić mocowania bocznej owiewki, może i owiewkę. Spróbuje w przyszły weekend bo moto stoi w garażu na wsi.

 

 

Co do oleju to nie poprawiam fabryki i jeżdże na Mobil Extra 4T 10W-40. Parametry zgodne z zaleceniami instrukcji obsługi ( oraz informacja na korku wlewu oleju). Tym bardziej że konstrykcja tego silnka ma już parę latek.

 

Podaje też luzy zawor ( może ktoś kiedyś będzie jeszcze szukał ). Zawory ssące 0,10-0,15 zawry wydechowe 0,18-0,23]

 

Ponawiam swą prośbę jeżeli ktoś ustawiał zawory to niech mi krótko opisze jak wyjął ten dekiel.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...