Skocz do zawartości

Shark S500


Rekomendowane odpowiedzi

Planuję sobie kupić nowy kask i zastanawiam się nad tym własnie modelem. Ma ktoś może coś takiego? Jak się sprawuje? Lekki/ciężki, cichy/głośny, wygodny/niewygodny, paruje/nie paruje... ?

I jeszcze jedno pytanie - w katalogu znalazłem pełno różnych odmian tego właśnie modelu: Shark S500 Fractal, S500 Diablo, S500 Alpha, S500 Air bar... różniących się pomiędzy sobą całkiem sporo ceną. Czy oprócz tego i malowania różne odmiany tego samego modelu różnią się pomiędzy sobą czymś jeszcze? Czy to po prostu ta sama skorupa i wnętrze, ale inaczej pomalowana??

Sprawa bardzo pilna, nie mam dużo czasu na decyzję, jako że próbuję naciągnąć starych, żeby kupili mi to cuś na urodziny - a te już tuż, tuż... ;)

Z góry dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi :)

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi o to, że 500tki są teraz mocno przecenione i stąd moje zainteresowanie. Planuję pośmigać trochę po Polsce i Europie w nowym garnku, dlatego przede wszystkim interesuje mnie aerodynamika, wygoda, poziom hałasu... A najlepiej jakieś własne doświadczenia z dalekich wypraw w takim kasu - jak się spisuje i czy da się przeżyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge nic powiedziec o S500, ale jezdze w S800 i generalnie jestem b. zadowolony. Jest cichutki dosc wygodny, dobrze sie trzyma na glowie, nie wiem tylko jak z komfortem w upaly, bo nie mialem okazji w nim jezdzic latem. Ale licze sie z zakupem jakiegos kasku typu jet na lato a tego sharka bede ubieral w trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem S 500 Air i wszystko fajnie tylko ze dośc głośny był. Wg mnie w traskę lepszy jest S 800 , a do sportowego śmigania głównie latem - S 500 (lżejszy). Mam teraz dobra ceny tych kasków więc jakbyś chciał to zerknij na :

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.p...php?uid=2577468

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze w takim kasku .

Niestety nie porownam go do innych bo nie mialem okazji polatac w innych ;)

 

Co do wygody to nie narzekam. Przyjemnie sie go nosi.

Co do halasu to nie wiem z czym ci porownac zreszta i tak jak latam to czesto w sluchawkach ; ].

 

Jedyne zastrzezenia to mam do szybki , jakos sie ta folia zabezpieczajaca przed parowaniem porysowala i ciezko to usunac teraz : ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od niedawna S500 AIR DEMON i jak dla mnie za tą kase rewelka.Lekka skorupa, wygodna, dobra jakość materiałów i zajefajna grafika. Jedyny dla mnie minus to zapięcie - małe i niewygodne.Ciężko w rękawicach zatrzaskiwać i otwierać.

Pozdro all :P

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...