Skocz do zawartości

Witam (1temat i 1 post) Potrzebuje porade


Rekomendowane odpowiedzi

a crm 125 jest dobra? (silnik ,moc,zawieszenie)

 

Dobra do jazdy po bulki do sklepu :buttrock: . Ona jest tej samej klasy co DT 125, no moze ma ciut lepsza zawieche, no ale duzo w nia w terenie to nie zdzialasz ;) O skokach zapomnij, i szybkiej jezdzie po ostrym terenie. to jest taki sprzet ktory jest dobry na trase, malo pali, ma mniej mocy niz hard enduro tej pojemnosci, no jest dobry na sciezki w lesie :evil: Ale o terenie zapomnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał Rx 125 ma jakieś 30 km i zawias ma bardzo dobry napewno lepszy niż KDX czyKMX i w terenie się dobrze sprawuje. A na serwis nie wydasz 1000zł jak w Ktmie. I dobrego Rxa kupisz za jakieś 6000 rocznik 1996

 

Nom, ale jest ciezszy od KDX i WR. Ale zgodze sie z tym ze zawias dobry. RX jest wyzsza od KDX, wiec mniejszy kierowca pewniej bedzie sie czul na KDX a wyzszy na RX. RX . Podaj mi jakis argument ze RX jest lepszy od KDX? Ja sadze ze jest odwrotnie :evil: .A KMX nie porownoj do RX bo to jest nizsza polka. Takich rzeczy sie nie robi :buttrock: Nie dlugo bedzie porownanie simsona a KTM exc 250... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a crm 125 jest dobra? (silnik ,moc,zawieszenie)

 

Dobra do jazdy po bulki do sklepu :buttrock: . Ona jest tej samej klasy co DT 125, no moze ma ciut lepsza zawieche, no ale duzo w nia w terenie to nie zdzialasz ;) O skokach zapomnij, i szybkiej jezdzie po ostrym terenie. to jest taki sprzet ktory jest dobry na trase, malo pali, ma mniej mocy niz hard enduro tej pojemnosci, no jest dobry na sciezki w lesie :evil: Ale o terenie zapomnij.

Bez przesady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzemyk nie piernicz ze crm jest taka zla bo ma silnik na nicasylu i nie po to honda robila ten silnik zeby crm konkurowala z dt.Mial to byc motocykl wielozadaniowy bardzo zblizony do cr 125 (co moze im za specjalnie nie wyszlo).Nawet na naklejkach jest "CRm 125"-taka mala podpucha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj mi jakis argument ze RX jest lepszy od KDX?

A podaj argument że nie jest. Jechałeś choćby jednym z nich?

 

Ona jest tej samej klasy co DT 125

 

Ale o terenie zapomnij.

 

Rzemyk zlituj się. Przestań powtarzać to co tylko usłyszałeś. Wiadomo że nie jest to wyczynowy sprzęt ale nie gadaj głupot jak nie widziałeś motoru na oczy. W mojej obecności 15 latek na torze wciągał dupą towarzystwo na wyczynowych sprzętach, którzy warto dodać całkiem nieźle na nich jeżdżą. Robił takie hopy że szczęka opadała. Więc jednak się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...