Skocz do zawartości

blokada na tarcze ham. warto ?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam blokadę tarczy nawet niewiem jakiej firmy ale zakładam ją profilaktycznie w celu odstraszenia ewentualnych złodzieji, a w tym sezonie mam zamiar sprawić sobie jakiś niedrogi alarm. Jak ruszą i zacznie wyć to powinni dać sobie spokój... przynjamniej mam taką nadzieję...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec co polecali byscie za jakas odpowiednia cene ??

 

Ja bymp polecałbym solidnego disc locka z alarmem http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=89691705

 

Witam,

mam właśnie taką Xenę. Z czystym sumieniem mogę polecić. Odstrasza gnojków, którzy chcą "tylko pooglądać", ma solidne zapięcie z normalnym kluczem i zabezpieczeniem przed przewierceniem zamka. Poza tym jeszcze jedna zaleta. Cięzko ruszyć z zapiętą bo sporo hałasu potrafi narobić :) A jak ktoś będzie chciał ukraść motocykl to i tak to zrobi więc AC to podstawa.

Pakiet baterii wystarczył na cały sezon i przez moją głupotę zabił go mróz.

Firma 2 komplet daje w wyposażeniu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, ja to zamierzam takie cos za 25zl kupic.

mam motocykl ktory nie jest baaardzo duzo wart, wiec nie stac mnie na wydanie jakis parunastu procent wartosci na zakup blokady...

obecnie przypinam go gruba zylka do jakiegos stalego elementu krajobrazu (np wielkie betonowe slupy kolo pracy) + ciensza zylke oplatam pare razy przez tarcze i kolo ;) wlasnie te zylke nr 2 zamienilbym takim disclockiem.

mysle jeszcze o alarmie za 70zl :)

wychodze z zalozenia ze jesli prawdziwy zlodziej, fachowiec bedzie naprawde chcial ukrasc moje moto to nawet najlepsze zabezpieczenia nie pomoga. jesli przypadkowy koles bedzie chcial na nim posiedziec - wlaczy sie alarm i go odstraszy. jesli przypadkowy zlodziejaszek uzna ze sprobuje mi uruchomic moto, to zanim to zrobi bedzie musial pomeczyc sie z dwoma blokadami. mam nadzieje ze wielu "slabo wytrenowanych" to zniecheci :)

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...