Skocz do zawartości

MZ - Technika, Porady, WWW


Sidewinder
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MZ 250

Jakie lać do MZ płyny chodzi mi o kontretne Firmy:

olej do skrzyni biegów

płyn hamulcowy

do skrzyni biegow HIPOL 15 F, plyn hamulcowu DOT 3 lub DOT 4

 

MZ ETZ 150 (od miesiąca..)

A teraz pytanko:

Z czego można zrobić uszczelkę pod lewą pokrywę silnika? (Papierowa chyba przecieknie)

Może ktoś zna jakieś miejsa z częściami do Mz-tek w woj. Śląskim?

Jezeli papierowa uszczlka przecieka to najlepiej dobrze wyczysc uszczelniane powierzchnie, przetrzyj papierem sciernym na klocku i zloz bez uszczelki na silikon (byle niez duzo silikonu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MZ ETZ 150 (od miesiąca..)

A teraz pytanko:

Z czego można zrobić uszczelkę pod lewą pokrywę silnika? (Papierowa chyba przecieknie)

Może ktoś zna jakieś miejsa z częściami do Mz-tek w woj. Śląskim?

 

przyklej na sylikon bedzie OK

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kogos z kuj- pom co mi ustawi idealnie zaplon czujnikiem

Czujnik zrobisz sobie sam z starej świecy.Rozwal porcelankę i wytargaj z niej bebechy.Następnie weź poksylinę i uzupełnij ten powstały ubytek w świecy,potem włóż pręta 8mm w świece tak by przeszedł na wylot.Poźniej tylko kosmetyka,papierek ścierny itp.Resztę znajdziesz w tym dziale,jest ładnie opisane.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było;) Teraz potrzebuje pomocy, chciałbym do swej MZ założyc lepszy gaźnik mój jest juz leciwy(przezył 28 lat wzorowej służby) poczym jest poprostu przetarty...Bingi drogie gaźnik od 251 fajny ale moze jest coś lepszego ?? jaka gardizel zakładac 28,30,32 czy nawet wiekszą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Jeżdżę fioletową MZ ETZ 251e z 91 roku, problemów nie będę rozpisywał bo jak narazie wszystkie sukcesywnie rozwiązałem :) Ale szukam kilku części, może ktoś z was miałby do sprzedania oryginalną pompke która mieści się pod siedzeniem, pozatym zamek blokady kierownicy(wiem że sa nowe do kupienia więc dziękuje za rady: "idź kup w sklepie") i jakby ktoś miał zadbaną pompke hamulcową to też bym sie pisał :icon_twisted:

 

 

Pozdrawiam!!

Janek :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rider41

Wueska, nie ma co kombinować. Znajdź sobie oryginalny gaźnik w dobrym stanie i będzie najlepiej. Założysz inny i możesz mieć problem - mniejsza moc, duże spalanie, przegrzewanie silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...